Şimdi Ara

TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    iÇİNDE İLGİLENDİGİNİZ KİTAP VAR İSE LTF PM EDİN..

BASAKSEHİR METROKENT METRO İSTASYONUNA GELİRSENİZ ELDEN TESLİM EDERİM. İSTEYENE KARGODA EDERİM , KARGO ALICI ÖDER. PTTKARGO İLE KİTAP İNDİRİMİ OLDUĞU İÇİN KARGO BİRŞEY TUTMAZ.

ALTTA KİTAP RESİMLERİNE BAKINIZ. YENİ ÇEKTİM RESİMLERİ.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    1-) UÇAK ELEMANLARI (FİYAT=15TL)

Yazar: zafer orbay

Uçak adına herşey..
    İTÜ yayını fotokopisidir ve tel zımba ile birleştirilmiştir. Uçakta bulunan başlıca elemanların işlevlerini çok basit bir dille anlatıyor.
    İçinde karmaşık formüller yok.Uçaklara ilgi duyan her meslek grubundan insan alıp okuyabilir.
    Temiz sorunsuz , içinde çizik yok...toplam 180 sayfa.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

2-) CALCULUS (FİYAT=25TL)

Kitap sıfırdır. icinde cizik yok.

toplam 836 sayfa.

Yazarlar: H.P.Greenspan , D.J Benny , J.E.Tunner

Hard cover , orjinal amerikan McGrawhill Basım.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

3-)Analysis of aircraft structures (FİYAT=115 TL)

YAZAR = Bruce K. Donaldson

kitap orjinal McGrawhill basımdır.

cok az kullanilmistir. sıfır gibi temizdir.

Kitabın amerika sıfır satış fiyatı 81 USD dir.

kitap 934 sayfadır.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

4-) introduction to aerospace structural analysis (FİYAT=10 TL)

YAZAR=(David H.Allen)

2. el kitap ciltlenmiş fotokopidir.

Kitap texas universitesi uçak muhendisligi yayınıdır.

Kitap orjinal basım yeri : JOHN WILEY & SONS.

kitap 507 sayfadır. kitabı fotokopi cekmeye calissaniz en az 25 TL odersiniz.
    ciltleme icinde ayrı ödersiniz. benim fiyatım size fotokopi bedelinin bile yarısına geliyor.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

5-)teach yourself GW BASIC (yanında basic prog. kitap hediyeli) (FİYAT=10 TL)

orjinal amerikan MCGrawhill baskı.

toplam 400 sayfa.

Bu kitabın yanında birde turkce basic programlama dili kitabını hediye vericem.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

6-) FUNDAMENTALS OF HYDRAULIC ENGINEERING SYSTEMS (NED H.C.HWANG )(FİYAT=25TL)

YAZARLAR: NED H.C. HWANG , CARLOS E.HITA

KİTAP ORJİNALİN FOTOKOPİSİDİR.

ÖZEL DERİ KAPLAMADIR. SORUNSUZ , ÇOK TEMİZDİR

RESİMLERE BAKINIZ.

TOPLAM 370 SAYFA.

BASAKSEHİR METROKENT METRO İSTASYONUNDA ELDEN TESLİM EDERİM.

TUM TURKİYE PTTKARGO İLE ALICI ÖDER. PTTKARGO %50 KİTAP İNDİRİMİ İLE BİRŞEY TUTMAZ.

7-) UNİX ( 2 KİTAP ) (FİYAT= 15 TL)

kitaplar sıfır gibidir.

ikisinin fiyatı 15 TL.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

8-) YAPILAR UZERİNDE RUZGAR TESİRLERİ (AERODİNAMİK) (FIYAT=15)

KİTAP İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YAYINIDIR.

DERS NOTLARININ KİTAP HALİNE GETİRİLMİŞ FOTOKOPİSİDİR.

TEMİZ , SORUNSUZ EKSİK SAYFASI YOK.

SAHAFLARDAKİ 2.EL FİYATI 45 TL.

TOPLAM 170 SAYFA.

DERS NOTLARI OLDUĞU İÇİN TEL ZIMBA İLE BİRLEŞTİRİLMİŞTİR.

İÇERİK İSTİYEN OLURSA RESİMLERİNİ GÖNDERİRİM.

9-) MECHANİCS OF MATERİALS (DERİ CİLT)( R.C HIBBELER) ( FİYAT = 35TL)

YAZAR : R.C HIBBELER

BASIM : MCMILLIAN

KİTAP RENKLİ ORJİNAL AMERİKAN BASIM VE DERİ CİLTTİR. SON DERECE TEMİZ DURUMDADIR.

1.SINIF HAMUR KAĞIT

TOPLAM 786 SAYFA

İCERİK İCİN RESİMLERE BAKINIZ.

BASAKSEHİR METROKENT METRO İSTASYONUNDA ELDEN TESLİM EDERİM.

TUM TURKİYE PTTKARGO İLE ALICI ÖDER.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

10-) 62 adet amerikan eski otantik ahşap mobilya plan ve ölçüleri (FİYAT = 15TL)

62 adet eski otantik ahşap mobilya plan ve ölçüleri

Kitap orjinalin çok temiz bir fotokopisidir. tel zımba ile birleştirilmiştir. temiz , sorunsuz , icinde cizik yok. toplam 122 sayfa.

içerik ingilizce olmasına ragmen ingilizce bilmeyenlerde ölçüleri çıkarabilir.

PTT kargo ile alıcı öder.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

11-) Nanoteknoloji konferans makalelerinin toplandığı kitap ( FİYAT= 45TL)

Nanoteknoloji konferansında turkiye dahil 30 dan fazla ulkenin bilimadamlarının 1188 adet yayınladığı bilimsel makalelerin toplandığı kitap.

Nanoteknolojideki son gelişmeler ve bilimsel makaleler. kitap ingilizcedir.

Nanaoteknolojinin uygulandığı her bilimsel alandan güncel makaleler vardır içinde( tekstil, elektronik, makina, kimya, metalurji v.b)

Kitap 818 sayfadır ve sıfırdır. ustunde, icinde cizik yoktur. Yanında CD side vardır.

Bu bilimsel kitabı kitapçılarda bulamazsınız. Nano teknoloji bilimi ile uğraşanların kaçırmaması gereken bir kitaptır.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

12-) TERMODİNAMİK (3 KİTAP FİYATI= 20 TL)

Bu kitaplara çalışan termodinamikten geçer. :))

1.Kitap--- Çözümlü problemlerde Termodinamik..Yazarlar ---Aksel Öztürk -Abdurrahman Kılıç

2. Kitap ---Termodinamik Uygulama Esasları---Yazar---Prof.Dr. Ahmet Rasim Büyüktür.

3.Kitap ---Termodinamik Tablolar ve Diyagramlar---Yazarlar---Aksel Öztürk -Abdurrahman Kılıç

Kitaplar 2.eldir.

İcinde cizikler falan vardır. Eksik sayfası yoktur.

3 kitap seti toplam 20 TL dir.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

13-)introduction to finite element in engineering ( FİYAT=10 TL)

kitap fotokopidir.

hard cover deri kaplıdır.

sadece deri cilt ve fotokopi fiyatı en az 40 TL tutar. benim fiyatım boş kağıt fiyatı resmen.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

14-) PC ve laptop kullanım kılavuzu ve basit windows anlatım (2 KİTAP) (FİYAT=10 TL)

iki kitaptada icinde çizik bile yoktur. sıfır gibidir.

ikiside orjinal McGrawhill baskısıdır.

pc,laptop,windows yeni başlayanlar içindir.

Her biri 210 ve 275 sayfadır.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

15-) çözümlü yüksek matematik problemleri ve matematik analiz 2 seti ( 2 KİTAP) (FİYAT=15 TL)

sayfalar saman kağıt icinde cizikler var. eksik sayfa yok.

iki kitap 15TL.

yazarlar: leyla zeren akgün

Cevdet cerit

Ahmet canoğlu

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

16-)MUHENDİSLER İCİN DİNAMİK VE PROBLEM COZUMLERİ (2 KİTAP FIYATI=25 TL)

YAZARLAR: F.P.BEER

EKSİKSİZ VE CİZİKSİZ TEMİZ KİTAPLAR.

2 KİTAP TOPLAM 650 SAYFA.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

17-) HELİKOPTER AERODİNAMİĞİ (FİYAT = 10 TL)

Kitap orjinalinin fotokopisidir.
    Temiz sorunsuz , içinde çizik yok.
    PVC dosya , tel zımba halinde.
    toplam 275 sayfa.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    18-)CNC TAKIM TEZGAHLARI VE PROGRAMLAMA (FİYAT = 10 TL)

Makine muhendisligi bolumu ders notlarıdır. CNC Tezgahlar , kesici takımlar ve programlama ile ilgili detaylı ve kolay anlaşılır bilgiler vermektedir. CNC işi ile ugrasan herkesin elinin altında olması gereken bir dokumandır.

Toplam 211 sayfa. Çok temiz çekilmiş FOTOKOPİDİR. En ufak karalama, yırtık yada okunmayan yer yoktur.Tel zımba ile birleştirilmiştir. Çok ucuz fiyat sadece 10 TL dir.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ) TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MÜHENDİSLİK KİTAPLARIMI SATIYORUM (YENİLERİ EKLENDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumhasan -- 7 Temmuz 2016; 19:06:43 >

• Mechanics of materials hala duruyormu kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satıldı malesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.