Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (310. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.145
Cevap
255
Favori
795.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turboavea

Hocam Fallout 4'e de bir el atın bea

Şimdilik başka bir oyun çevirip çevirmeyeceğimize, dağılıp dağılmayacağımıza karar vermedik.

Ayrıca bildiğim kadarıyla forumda Fallout 4'ü çevirmeye çalışan bir ekip zaten var. Dolayısıyla bizim bununla ilgili imalarda bulunmamız dahi hoş olmaz. Kendilerinin bu işi başaracağından ve çok iyi bir yama sunacaklarından şahsen eminim. Tabi bunlar benim kişisel fikirlerimdir, ekibin tamamını bağlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Witcherer_ -- 20 Mayıs 2016; 15:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen717181

Yamanın resmileşmesi ne durumda bilgilendirebilir misiniz?

Şimdilik bir gelişme yok. BaW yayınlandıktan sonra görüşeceğiz. Umarım olur.
  • Oyunu 0,14 yama ile bitirdim. Herhangi bir yerinde çevrilmemiş bir kelimeye rastlamadım. Çok ufak hatalar vardı ama çok da göze batmıyorlardı. Çevirmen ekibe tekrar tekrar teşekkür ederim.
    Oyunun tamamı için video çektim ve youtube kanalımda yayınladım. Finale doğru ilerliyorum ve sanırım bir hafta içerisinde de finali yayınlamış olurum. (oyuna kendi sesimi ya da görüntümü koymadım ki insanlar sadece oyunu izlesin!)

Bazı bölümlerde sırf emeğime değsin, izlensin diye iyi kötü yorum yapana oyun hediye kampanyası bile yaptım... Şimdi forumdan bakıyorum ve bazı arkadaşların orjinal ve güncel oyun olamadığından (sanırım) yama problemleri yaşadığını görüyorum.

Ben de tanıtım adına final bölümüne özel. Bir adet The Witcher 3 hediye etmeye karar verdim. En geç bir haftaya gelecek olan final videosunun altına yorum yapmanız yeterli. Şansınız da oldukça yüksek. Mesela en son bölüm hediyesi kazanan videonun altında sadece iki yorum vardı ve bu gün bir arkadaş oyun hediyesi kazandı :))) 24'ünde diğer bölüm için bir hediye daha var. Finale kadar başka bölümler de de hediye olacak. Finalde de tabii ki The Witcher 3.

Kanal:http://www.youtube.com/channel/UCGjU_W6koVXRbTEIEOF_SAg

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Kenshin

quote:

Şimdilik başka bir oyun çevirip çevirmeyeceğimize, dağılıp dağılmayacağımıza karar vermedik.

Ayrıca bildiğim kadarıyla forumda Fallout 4'ü çevirmeye çalışan bir ekip zaten var. Dolayısıyla bizim bununla ilgili imalarda bulunmamız dahi hoş olmaz. Kendilerinin bu işi başaracağından ve çok iyi bir yama sunacaklarından şahsen eminim. Tabi bunlar benim kişisel fikirlerimdir, ekibin tamamını bağlamaz.

hitokiri kenşin haqlı, adamlar zaten oyunu çevirirken yırtık dondan çıkar gibi 'biz de çeviriyoruz' demek olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dün gece oyunu bitirdim. bu türkçe yamada emeği geçen herkese çok teşşekürler gerçekten bir oyundan ilk defa bu kadar keyif aldım ve zevkle bitirdim... elinize kolunuza sağlık

bu arada bir tavsiyem var arkadaşlar yenneferi ve trissle olan ilişkinize dikkat edin ileride eliniz boş kalmasın
  • witcher oyununun genel özeti her ne yapacaksınız yapın basitçe çözülmüyor mesele dallanıp budaklanıyor böylece senaryo uzadıkça uzuyor.

ha bunu kötülemek için yazmadım oyun harika ama 1. oyunda mesela konu gidişatı baya baya random du ilerleyen bölümler zincirleme şeklinde açılıyordu farketmeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Kenshin

quote:

Ekip olduğunu biliyorum ancak o yamanın çok uzayacağı dürüst olmak gerekirse bir gerçek.Bu yüzden sizin gibi tecrübeli ve başarılı insanların bu oyundada bir emeği geçmesini çok isterdim.En azından şu an Fallout 4 ile uğraşan ekibe ufak destekler verseniz bile oldukça yeterli olurdu.

• [spoiler=9934276352]Oyunun sonunda Triss veya Yennefer ortalarda olmuyor, yani ikisine de yol verseniz ya da ikisine de sevdiğinizi söylemeniz bir şeyi değiştirmiyor. Forever Alone oluyorsunuz. (Ne spoiler ama.)
    [/spoiler]

Ben ikinci kez oynuyorum. İlk oynadığımda iyi sonla bitirmiştim oyunu ve ek paketi. Şimdi daha katıyım, daha korkusuz. Triss yerine bu sefer Yennefer'le devam edeceğim.

NG+'ta şöyle bir sorunum var iki tane ana görev oluyorsa iki tane de yan görev oluyor diyelim -HoS'u bitirdiğim için belki de bilmiyorum- bir görevi yapana kadar, diğerinin seviyesi geçiyor. (Ne sorun ama!)

Gwent zevkliymiş gerçekten, dağıtıyorum ortalığı NG+'ta. (Gwent zorluğunu kolaya çektim tabi. Sonuçta oyun zorluğu Hard, Gwent'e de kafa yormayayım.)

Bu arada oyunu zor da oynarken meditasyon yapınca can barı dolmuyor diyorlardı, dolmuyor gerçekten ama iksirlerin dolması yeterliymiş zaten. İnsanlar Canavarlardan daha çok zorluyor beni. Gerçek şu ki Zoltan'ın Geralt deyişinden bıktım.

• Benim soru arada kaynadı,yama artık denetim masasına eklenmiyor mu yoksa bende mi bir terslik var düzgün kurulup kurulmadığını bilmek için merak ediyorum Önceden her versiyonu ayrı ayrı ekliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 20 Mayıs 2016; 21:29:09 >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Bende 0.10, 0.11 ve 0.12 denetim masasında gözüküyor, diğerleri gözükmüyor. Oyunda sorun yok. Tek tek yükledim bende. Yani sıkıntı yok.
  • arkadaşlar merhaba
    oyunu ilk bitirdiğimde bu bug yoktu şuan karşılaştım çok can sıkıcı
    Kedi armoru tamamlayamıyorum bu yüzden.
    bir parçası şuradan aşağı inmek lazım ama orası kapalı
    nasıl halledebilirim acaba ? oyunu kaldırıp yükledim tr yama kaldırıp denedim yine fayda etmedi
    eski savelerde de böyle
    netten videolara bakıyorum orası açık

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]

• Selamlar,

bilmediğimden soruyorum şimdi ben steamden alıcam bu oyunu, kurulumda yazan

Release Patch'i, ardından 1.10 ve 1.12 sürümünü kurabilirsiniz

Bunu steam de nasıl yapıcam? Otomatik hepsini kurmuyor mu steam? Açıklayabilecek bir arkadaş varsa çok memnun olurum. Birde türkçe olarak oynanacak en geniş sürüm hangisi steamde?
  • quar7 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Kaddazam kullanıcısına yanıt
    Steam'den ben de aldım oyunu. Oyun iniyor ve yükleniyor kendi kendine senin ekstra bir şey yapmana gerek yok. Oyun inince Türkçe yamayı kurman yeterli. Tek tavsiyem DLC'leri bul yükle ondan sonra Türkçe Yama kur. Ücretsiz DLC'leri otomatik kurmuyor Steam Bey.
  • quar7 kullanıcısına yanıt
    Açıklama için sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: quar7

Gerçek şu ki Zoltan'ın Geralt deyişinden bıktım.

Zoltan'ın "Geralt" deyişinden bıkılır mı yahu? Benim en çok hoşuma giden Zoltan'la her konuştuğumda beni öyle karşılamasıydı.

1. oyundan beri karşılaması öyle. Eski dostu karşılarken ancak bu kadar samimi olunabilir. O söylediğini 3 oyunda da değiştirmemeleri benim çok hoşuma gitmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 21 Mayıs 2016; 13:12:09 >
  • Bugün steam'de Blood and Wine'in 53 tl oldugunu görünce şaşırdım. Malum yaz indirimleri yaklaşıyor sizce 30 tl ye falan düşer mi ?

• ekin_can kullanıcısına yanıt
    İlk iki oyunu oynamadım, oynasaydım muhtemelen benim de çok hoşuma giderdi. Ben onu öylesine söyledim ama bunu öğrendiğim iyi oldu. İlk iki oyunu oynadığımda bakalım başka ne sürprizler beni bekliyor olacak.
  • Beyler ben şimdi yeni çıkacak olan dlcyi yükleyip oynasam tr yamayı etkiler mi? Bu paket çok büyük olacağından hemen çevrilmeyecektir. Yani save dosyalarını yedekleyip dlcyi oynayıp sonra tr yama gelirse yedeklediğim saveden tr yamayı yapsam olur mu? Biraz karışık oldu ama neyse

• arkadaşlar ilk başlarda 3 şehirde CİRİ yi arama görevi veriyor ben orda kaldım, CİRİ yi hangi şehirde bulacağız yardım edin
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.