Şimdi Ara

'HTC'nin yeni amiral gemisi bu yıl çıkacak ve Android 6.0 ile birlikte gelecek'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 'HTC'nin yeni amiral gemisi bu yıl çıkacak ve Android 6.0 ile birlikte gelecek' 

Geçtiğimiz ay ortaya çıkan ve HTC Aero'ya ait olduğu iddia edilen görsel 

HTC'nin yeni amiral gemisi telefonu Areo (A9) merakla bekleniyor. Tasarımın baştan aşağı değişecek olması bir çok kullanıcının merakını körükleyen en büyük etken. Önemli bir sızıntı kaynağı @LlabTooFeR ise yeni HTC Aero hakkında bazı bilgiler paylaştı.

İlk olarak akıllı telefonun Android 6.0 sürümü ile birlikte geleceği iddia edildi. Ancak bildiğiniz gibi Android 6.0'ı akıllı telefonlarda görmemiz için genellikle 2016 yılı işaret ediliyor. Bir kullanıcı ise buna bağlı olarak çıkış tarihini sorduğunda @LlabTooFeR hesabı HTC Aero'nun Ekim-Kasım aylarında çıkacağını söyledi.

Bu bilgilerin resmi olmadığını unutmamakta fayda var. HTC'nin M9'dan istediğini alamaması yeni model için hazırlıkları hızlandırmış olabilir, ancak kalan bir iki aylık süre modelin hazır olması için yeterli olur mu sorusu akılları karıştırıyor.

Modelin beklenen özellikleri şimdilik  2.5D olarak anılan kenarları kıvrımlı 5.5" ekran, Mediatek Helio X20 çipset, 4 GB bellek ve yeni "güçlü" bir kamera şeklinde. Snapdragon 820'nin tercih edilmemesi de modelin 2016'dan önce piyasaya çıkması için atılmış bir adım olabilir.

• HTCphone

• HTC artik Huawei ve Asus tarzı bir strateji belirleyip amiral gemi telefonları 1200-1500TL seviyesine çekmeli. Çünkü 2500TL ve üzeri satılmıyor artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 16 Eylül 2015; 17:00:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

HTC artik Huawei ve Asus tarzı bir strateji belirleyip amiral gemi telefonları 1200-1500TL seviyesine çekmeli. Çünkü 2500TL ve üzeri satılmıyor artik.

sen almazsan zaten başka ülkelerde alınıyor hadi bunu geçtim dolar 3 lira

• nolue fotoğrafdakine benzemeyen bir tasarim olsun.

ya m7 yi,sensation xe yi,one x i yapan bir firma tasarim bolumune soykirim mi yapti anlamiyorum.M9,M9+,E9 vesaire yani 9 serisi telefonlarinin tasarimlari tamamen bir facia bence.Htc yazili seritten kurtulmalari sart zaten.Ama bu telefon htc nin son sansi bence bu sefer de basaramazlarsa tıraş makinesi yapmaya devam ederler

• Sd820 olmadan tanitilacak her telefon bu saatten sonra benim icin olu dogmus demektir. Sunun surasinda ne kadar zaman kaldi?

• bu tasarımla isterse 7 ile gelsin zor htc zor bilerek mi sonunu getiriyorsun anlamadım.....

• Helio x20 de htc de sıkıntılı olacak %99. 820 daha mantıklı bir seçim. Tanıtım biraz daha gecikebilir bence.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Bu telefonun amiral gemisi olmadığını ( biraz premium bir 820 olduğu yorumları yapıldıu) twitter fenomeni Llabtoofer söylüyor.
    Aero A9 hiç bir zaman bir flagship olmadı diye yazdı.
    Maalesef işyerimde twitter bloklu link veremiyorum ama twit şöyle
    "Aero was never supposed to be a flagship"

• İşlemci içinde Sd617 diyo zaten , büyük ihtimal üst düzey bi şey olmayacak

"" Unfortunately there won't be Boomsound and USB 3.0 support this time...

HTC One A9 (Hima Aero): SD617, 5" FHD AMOLED, 2GB/16GB, 13MP/4UP OIS BSI, 2150mAh, microSD, fingerprint, metal, ~7mm, 6 colors. November.[/i

Aero was never supposed to be flagship...""

• Tasarımı değiştirip fiyatları ucuzlaması lazım.

• Şu altın sarısı nedir yahu, zengin hintli telefonu gibi birde altındna gömlek alırım renk uyumu olur.

• bi kamerası farklı yerde gerisi aynı
  • Çerçeve küçülmediği ve o ucube HTC yazısı kaldırılmadığı sürece bana göre tasarım değişmemiş demektir..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.