Şimdi Ara

iOS cihazları harici ekran haline getiren 'Splashtop Wired XDisplay' artık ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS cihazları harici ekran haline getiren 'Splashtop Wired XDisplay' artık ücretsiz 

iOS 7.0 ve üzeri iPhone modelleri için hazırlanan uygulamalardan Splashtop Wired XDisplay, kısa bir süre için ücretsiz yapıldı.

Mac ya da Windows sistemlere yüklenen özel sürümü üzerinden çalışma gösteren Splashtop Wired XDisplay uygulaması, temel olarak iPhone ya da iPad modellerinin masaüstü sistemler için ekstra birer ekran haline getirilmesine imkan tanıyor. Bu desteği veren birçok alternatiften farklı olarak 1080p 60 fps çalışabilen uygulama, bağlantı noktasında kablo kullanıyor ve birçok görüntü ayarına aktif olarak izin veriyor.

Daha önce 7 TL'ye satılan Splashtop Wired XDisplay, an itibariyle aşağıdan ücretsiz elde edilebiliyor. 

• Öyle bir şey yazmışsınki bir bir şey anlamadım. Şimdi bu program Telefondaki görüntüyü tv ye mi aktarıyor nedir yani. Nasıl bir cümle kurdun arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: compuman

Öyle bir şey yazmışsınki bir bir şey anlamadım. Şimdi bu program Telefondaki görüntüyü tv ye mi aktarıyor nedir yani. Nasıl bir cümle kurdun arkadaşım.

Mac görüntüsünü iPad'e, iPad görüntüsünü Mac'e veya Windows'a aktarabilirsin. Yani iOS cihazların ekran görüntüsünü Mac ve Windows'a aktarabilirsin. Mac görüntüsünü de iOS cihazlara aktarabilirsin.

• Yani ben ipad imin ekran görüntüsünü evdeki windows bilgisayarıma aktarabilir miyim bu uygulama sayesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthasln

Yani ben ipad imin ekran görüntüsünü evdeki windows bilgisayarıma aktarabilir miyim bu uygulama sayesinde

Evet ama iPad uygulaması ücretli hala. Şu an ücretsiz olan iPhone uygulaması. iPad'den Appstore'u açıp aramaya yaz, sadece iPhone içini seç ordan uygulamaya sahip ol işine yarar sonra.

• Kabloyla bağlama olayı olmasa güzel program olurmuş. Ama ben zaten pc'ye kabloyla bağladıktan sonra pc'nin yanındayımdır. Neden ekranı küçük telefona yansıtıp oradan kullanayım ki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.