Şimdi Ara

Yanıyor!!! CANON MX475 INKJET MULTIFUNCTION YAZICI 159 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
5
Favori
3.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• evet açtığın 3 konudan en iyisi bu olmuş. Fiyatı uygun kullananlar varsa yorum bekliyoruz.
  • Şöyle bir ürün lazım banada. Yorumlar için takipteyim..
  • Murekkepli oldugu icin omru uzun olmayacaktir.

Bir sure sonra sadece tarayici olarak kullanirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlara bitmeyen kartuş takılıyor diye biliyorum. O şekil kullanılırsa daha faydalı olabilir. Ben bunun bir farkli modelini almıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitmeyen kartuşu birde taktırması var.
  • 159TL ye şu satıldı. Daha mı iyiydi? O konuıda; canonların ısıtma bir şeysi kullandığı için zamanla o aleti değiştirmek gerekiyormuş o da 80$ falanmış bir şeyler deniliyordu.

http://www.vatanbilgisayar.com/canon-pixma-mg6450bk-fotokopi-tarayici-wi-fi-yazici.html
  • Bitmeyen kartuslusu evde var. 6 ayda pert. Tarayici olarak kullaniyorum.

11 yillik samsung 1610 uzerinde gelen tonerle devam ediyor.

• fiyat iyimi kullanışlımı anılırmı arkadarşlar vatan'da satılan modelden iyimidir kötümüdür.
  • shockwave error kullanıcısına yanıt
    ben vatanda satılanı aldım ama şuan bişey söylemek için erken, kullanıp göreceğiz.
    japon malı dedik, sağlam olur dedik aldık
  • Bunda ADF var, vatandakinde yoktu. Bunun renkli kartuşu tek, vatandakinin renkli kartuşları ayrı ayrı idi.
    Bunda ekstradan faks var.

• Canon Bitmeyen kartuş takılmış aldık. kartuşun mavi rengi yazıcının içine mürekep akıttı anakarta bulaştı
    satıcı garanti dışı dedi. elimizde patladı bitmeyen kartuşlu yazıcı satanlar bu arızaları biliyor.
    garanti şartlarına koymuşlar kartuşlar yazıcı içine mürekep akıtırsa devrelere mürekep bulaşırsa garanti dışı.
    epson kulandım püskürtme kafası tıkandı canon kulandım mürekkep akıtması hp kulllandım kafa tıkanması arkadaş epson orjinal tanklı aldı 500 tl kafa tıkanması üç kere servis gördü gene hayır yok hepsi çöp.
    iş yerinde beş sene hp1102 laser kulandım dolum muadil toner 50000 sayfa üzeri cıktı aldım daha tık demedi.
    laserlerin fiyatları düştü mürekkep püskürtmelilerden uzak durun canınız yanmasın. ayda yılda bir renkli cıktı lazımsa kırtasiyeden haledin mürekkepli yazıcılar ilk alım maliyeti hariç ekonomik değil.
  • bunu alacaksanız kesinlikle bitmeyen kartuşlusunu almayın. arkadaş aldı doğru düzgün kullanamadı sürekli sıkıntı çıkardı. en güzel özelliği adf tarayıcı özelliği olması
  • 2 tane canon bitmeyen kartuşlu aldık. 2 side çöp. illa mürekkep diyorsanız epson l355 var. en azından orjinal tanklı. bi nebze daha kaliteli.
  • 22 SİNDE BİME LAZER YAZICI GELİYOR RİCOH MARKA 109 LİRA ONU ALAMANIZI TAVSİYE EDERİM

• quote:

Orijinalden alıntı: fixriterzi

Canon Bitmeyen kartuş takılmış aldık. kartuşun mavi rengi yazıcının içine mürekep akıttı anakarta bulaştı
    satıcı garanti dışı dedi. elimizde patladı bitmeyen kartuşlu yazıcı satanlar bu arızaları biliyor.
    garanti şartlarına koymuşlar kartuşlar yazıcı içine mürekep akıtırsa devrelere mürekep bulaşırsa garanti dışı.
    epson kulandım püskürtme kafası tıkandı canon kulandım mürekkep akıtması hp kulllandım kafa tıkanması arkadaş epson orjinal tanklı aldı 500 tl kafa tıkanması üç kere servis gördü gene hayır yok hepsi çöp.
    iş yerinde beş sene hp1102 laser kulandım dolum muadil toner 50000 sayfa üzeri cıktı aldım daha tık demedi.
    laserlerin fiyatları düştü mürekkep püskürtmelilerden uzak durun canınız yanmasın. ayda yılda bir renkli cıktı lazımsa kırtasiyeden haledin mürekkepli yazıcılar ilk alım maliyeti hariç ekonomik değil.

Aynen katılıyorum. Bitmeyen kartuşta harici olarak kasa dışına hortumla takılanlar hiç iyi olmuyor, para tuzağı tamamen. Epson' un orjinal tanklı olanları da aynı, kasa dışına hortumla takılı halde geliyor bir farkı yok.

Yalnız illa mürekkep püskürtmeli alınacaksa eğer biraz fazla verip BROTHER DCP-J105 modelini alın. Diğerlerinden farklı olarak bu modelde bitmeyen kartuş sistemi hortumla değil de normal kartuşlar gibi takılıyor.

Şu tarz birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 16 Eylül 2015; 1:37:12 >

• Arkadaşlar altyazıyı geçmeden olmaz canon 455 ve canon 475 birbirine çok benziyen yazıcılar.Ama sizi yanıltmasın canon 455 daha yeni bir model ve usb desteği var.Tarattığınız belgeleri direk usb ye kaydedebiliyorsunuz.Ama 475 de bu mümkün değil,iki modelide kullanan biri olarak bu bilgiyi vermenin yararlı olabileceğini düşündüm.
  • fixriterzi F kullanıcısına yanıt
    Adana'da bitmeyen tankları yazıcının dışına monte ediyorlar. O yüzden sorun olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 tane bile olumlu yorum gelmemiş. Alacaktım vazgeçtim. Çıktıya para vermekten bıktım. Sayfa başı 1 TL alıyor soyguncular.
  • Ben 6 ay önce almıştım. kartuş dolum seti aldım, kendim dolduruyorum. Şimdiye kadar bi sorun yaşamadım.

Not: Çok sık çıktı almıyorum, ev kullanımı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.