Şimdi Ara

8210 Nasıldır, Bozulur Mu ? (Ss'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iphone 5 kullanıyorum, 11. sınıfa geçtiğim için telefonu anneme vereceğim.
    Telefon bağımlısıyım, facebook, whatsapp, instagram, Dh filan derken 7/24 telefon başındayım.
    Eski bir telefon almak istiyorum ve dünyada GPS olmayan tek telefon olan 8210 dikkatimi çekti.
    İnternetten baktım 200 lira fiyat çekiyorlar.
    Sizce bu telefon ne kadar eder ?
    2 sene dayanır mı ?
    Bu tarz eski telefon kullananlar varsa yardimci olursa sevinirim.
     8210 Nasıldır, Bozulur Mu ? (Ss'li)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonra bütün gün yılan oynarsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buna benzer bir telefonum vardı modelini unuttum hala çalışıyor..ayrıca sınav senesine yaklaşıyorsun aferin sana bilinçli olman güzel bir şey..bana sorarsan al zaten bu akıllı telefonlardan ne geldiyse geldi başıma şuam s3 kullanıyorum ama Allah biliyor bıktım en kısa zamanda satacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 lira çok yeni tuşlu tellerden alabilirsiniz 50-60 lira gibi fiyatı var samsung gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyurt

200 lira çok yeni tuşlu tellerden alabilirsiniz 50-60 lira gibi fiyatı var samsung gibi

8210 un tercih sebebi, GPS ,GPRS, WiFi, Bluetooth gibi teknolojilerin olmaması. bu türden samsung varsa düşük fiyata model belirtir misiniz?
  • Nokia'nın symbianlı modeller hariç (6600-6630-7610 vb..) eski telefonlarının neredeyse tamamında gps , mobil data ( gprs-edge-3g) , wifi , bluetooth gibi özellikler bulunmaz. Son zamanlarda nedense sadece 8210 GPS'i olmayan tek telefon olarak haberler çıktı.

8210 Nokia'nın en hafif ve küçük telefonudur. Sağlam bir cihaz bulursanız bozulacağını da zannetmem. Eski telefoncuları gezmeniz lazım, internette biraz fiyat çekiyorlar. Küçük olmasu çok önemli değilse 40- 50 tl civarı Nokia 3310 bulabilirsiniz. Sağlam bir 3310 bulursanız ömürlük olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.