Şimdi Ara

Samsung Gear S2 ön inceleme 'Yeni akıllı saatin tüm detayları'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Watch ile birlikte hareketlenen akıllı saat pazarı için Samsung nihayet kendi kozunu sahaya sürdü. Güney Koreli üreticinin yeni ve en iddialı akıllı saat modeli olan Gear S2'nin tüm detayları videomuzda, iyi seyirler.

• Arayüz güzel görünüyor ama köşelerdeki tırtıklar pek hoş olmamış gibi.
    Onun dışında klasik modeli klasik saatlere daha çok benziyor ve varsayılan olarak bulunan saat kadranı çok hoş.
    Micro USB girişi ile şarj oluyor ise bu sefer olmuş dedirtir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 13 Eylül 2015; 23:01:44 >
  • Çok başarılı ama pahalı

• Olmuş gerçekten. Saat görünümlü akıllı saat.

• görünüş istiyorsanız

Moto360-2 yada Huawei Watch

• Tasarımını beğendim. Fakat halen pil süresi büyük sorun. Geleneksel saatler tek bir pil ile yıllarca kullanım sunarken, 2-3 günde bir saati şarja takmak abes olacaktır.
  • Tüm detaylarıyla ama ön inceleme nasıl oluyor açıklanmasınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 14 Eylül 2015; 0:49:50 >
  • Bana bu teknoloji halen cok gereksiz geliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: ErnGnc

görünüş istiyorsanız

Moto360-2 yada Huawei Watch

Samsung, Motorola ve Huawei evet saat gibi akıllı saat yapmışlar. Görünüş olarak 3'ü birbirinden ayrı kategoride. Ama şahsen Samsung'un saati bana daha yakın geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu çerçevenin bir navigasyon tekerleği olarak çalışması gerçekten çok güzel olmuş. Bide şu arayüz işini apple'ın kullandığı gibi bir arayüz gibi bir arayüz oluştursa çok daha iyi olabilir.

• bu sefer olmuş samsung beğendim ama bu sefer parasını beğenmedim pahalı oldukça düşmesi lazım en son yanlış bilmiyorsam 2 bin tl idi fiyatı...

• Ta baştan beri aklıma takılıyor; Yuvarlak ekranda çözünürlüğün 360x360 olması ne demek? Dikey ve yatay çap piksellerimi acaba...

• şu saatleri bi ben mi sevemedim ne ?

• Huawei watch tan baskasi yalan.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

Ta baştan beri aklıma takılıyor; Yuvarlak ekranda çözünürlüğün 360x360 olması ne demek? Dikey ve yatay çap piksellerimi acaba...

En geniş doğrulardaki piksel sayısı olabilir ya da toplam piksel sayısının karekökü olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gear s kullanıyorum ve memnunum keşke yuvarlak yapmasalarmış yada gear s in d3vamı aynı şekilde olsaymış ben beğenmedim s2 yi

• G Shock tarzında daha kaslı çelik-plastik kasa yapsalardı,belki batarya ömrünü 1 hafta gibi sürelere çıkarabilirlerdi.Bu sayede sporcu konseptinde daha sağlam ve daha uzun batarya ömrü isteyen kitle için ilaç gibi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

Ta baştan beri aklıma takılıyor; Yuvarlak ekranda çözünürlüğün 360x360 olması ne demek? Dikey ve yatay çap piksellerimi acaba...

Çapı 360 piksel olarak düşünebilirsiniz.
  • Bana nedense bu teknoloji halen çok çok gereksiz geliyor.

• Çok iyi olmuş. Batarya sorunu olacak zaten normal saat gibi yıllarca pil süresi alamayacağız, tek şarj ile 1 hafta kullanım sunsa yeterli olur. Bu saatlerin kalan en büyük eksikliği suya dayanıklılık seviyesi. En azından WR100M olan saatler çıkmalı. Yani bu saatlerle ne zaman havuza denize girerken su geçirir mi diye düşünmeyeceksek o zaman olmuş demektir. Beklemedeyiz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.