Şimdi Ara

Fm 15 sonuca git sakatlık sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fm 15 te ne zaman direk sonuca sonuca gitsem oyuncularım 4-5 hafta sakatlanıyorlar. Neden böyle? Bir dünya para bayılıp oyuncu alıyorum, sonuca gittiğimde bir bakıyorum adam yarım sezon yok. Bıktım artık, sürekli çık gir yapıyorum. Sakatlıkları kapatma falan yok mu bu oyunda?

• Sakatlıkları kapatma gibi bi seçenek olsa - ki yok - ne zevk alıcaksın oyundan?
    + Oyunu izle oyuncularını izle, puanlarını, pas oranlarını, şut yüzdelerini vs. daha çok zevk alacağına eminim.
  • Allah bilir sen kupa finalini kaybedincede load game yapıyorsundur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalgücü

Allah bilir sen kupa finalini kaybedincede load game yapıyorsundur

Sadece uzun süreli sakatlıkları geçiyorum. Ne yapayım tüm parama walcott aldım yarım sezon sakatlandı 3. haftada. Bıktım artık 1 değil 2 değil. Oynatacak oyuncu kalmıyor takımda. Oyun oyun değil beşiktaş simülasyonu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

quote:

Orijinalden alıntı: kartalgücü

Allah bilir sen kupa finalini kaybedincede load game yapıyorsundur

Sadece uzun süreli sakatlıkları geçiyorum. Ne yapayım tüm parama walcott aldım yarım sezon sakatlandı 3. haftada. Bıktım artık 1 değil 2 değil. Oynatacak oyuncu kalmıyor takımda. Oyun oyun değil beşiktaş simülasyonu.

Antremanları bırak , asistan manager yapsın ozaman bir nebzede olsa azalıyor sakatlıklar ... Bendede takımın bel kemiği Tolga Ciğerci 4 ay sakatlandı ...

• Oyunda sakatlık hatası var bende de çoğu oyuncu sakatlandı yedeklerde 2-3 tane adam kaldı 10 oyuncu sakat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.