Şimdi Ara

Ticari Taksi İçin En İdeal Araç Nedir(Yeni araçlar) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
0
Favori
104.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence durak taksi ise jaguar X-type 2.0 diesel veya e 220 cdi olabilir.
    Böyle bir taksinin her zaman özel müşterisi olur.
    Ayrıca kullanan şöförde gününün büyük kısmını o araçta geçirecek ne kadar kobfor o kişi için o kadar üstün çalışma ortamı yaratacaktır.
    Tabiki ekonomik açıdan ülkemizde zor ama bu ortamda da özel müşteri portföyü oluşturacağından avantajdır
  • :) Gerçekleri konuşuyoruz burada yalan dolan yok. Burası Türkiye dün kral olanlar bugün polis tarafından köşe bucak aranıyor.. Taksilerin ve taksicilerin en kısa zamanda beğenmedimiz Avrupa Birliği standartlarına çekilmesi şart... İstanbulda bindiğiniz 10 taksiden kaçında eli yüzü düzgün normal bir adam var?

quote:

Orjinalden alıntı: TonKano

Cela Soylu
    son yorumunda hakkında konuştuğun kışı senin böyle konuştuğunu bilse sana neler olacağını hiç düşündünmü?
    Ben biliyorum ama inan bilmek istemezsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karaman26

bizim burda 1 tane var 206 sedan memnun heralde hala devam ediyor 2 3 ay oldu sokalı belkıde daha fazla ama parca v.s onlar sıkıntı acabılır dıye mılet sokmuyor

evet bende bir tane gördüm, ama bence taksiye en çok o araç yakışıyor, ben olsam öyle bir aracı taksi yapardım, ama kullanışlı olmayabilir tabi, gene en iyisi Şahin
  • ticari taksi için en guzeli bence fiat doblo.
    hem ucuz,hem az yakıyor(1.3 multijet) hem bakımı kolay ve uygun fiyata.
    hem de yolcular için rahat.
    acıkcasi doblo taksiler de cok rahat ediyorum.inmesi binmesi kolay.içi ferah.
    doblo gorursem hemen onu ceviriyorum ben
  • opel combo...sınıfının en az yakan aracı...binek arabaya göre çok daha gneiş bi bagaj...ve gerçekten az yakar
  • Dacia logan ve fiat doblo diyprum
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaman26 -- 12 Ekim 2008; 17:01:18 >
  • era

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaman26 -- 12 Ekim 2008; 17:02:06 >
  • skoda octavia
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadikxp

W221

Ticari Taksi İçin En İdeal Araç Nedir(Yeni araçlar)

inanmıyorum yaa
  • ;:;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaman26 -- 12 Ekim 2008; 17:06:13 >
  • .::.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaman26 -- 12 Ekim 2008; 17:05:31 >
  • şuanda 2003 model yeni kasa peugeut partner var memnunum ama idealim 407. bigün onada sıra gelecek...

Ticari Taksi İçin En İdeal Araç Nedir(Yeni araçlar)
  • Bu amcam hangi akla hizmet lambo'yu yapmış. 1 tane yolcu alacak.
  • seçeneklerini sevsinler senin.hangi mantıkla b sınıfı hatchback arabaları koydun.elantrayı çok düşündünmü yazarken.bak güzel kardeşim bu listeyi sil adam gibi bir liste yap.bilmiyorsan yardımcı olalım.hani corolla d4d.sorunsuz az yakar çok kaçar .sen boşver bu işleri bisikletine bin
    quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Evet arkadaşlar son günlerde bunu merak etmeye başladım. Belki sizlerde merak etmişsinizdir. Şu anda piyasada bulunan araçlardan hangisi ticari taksiye uygun durumda. Ekonomi, konfor, performans, iç hacim, görünüş, vs. vs. hangisi dersiniz.

Seçenekleri aşagıya sunuyorum buyrun inceleyin.

1. Hyundai Elantra
    2. Hyundai Accent
    3. Renault Symbol
    4. Renault Megane
    5. Ford Focus
    6. Ford Fiesta, Fusion
    7. Ford Mondeo
    8. Kia Cerato
    9. Opel Astra (G, H)
    10. Opel Vectra
    11. Mitsubishi Carisma
    12. Mitsubishi Lancer
    13. Dacia Logan
    14. Fiat Doblo
    15. Ford Transit Connect
    16. Fiat Albea
    17. Grande Punto
    18. Fiat Marea

eklemek istedikleriniz varsa ya da en iyi şu ticari olur dediğiniz hangisi aralarından seçin isterseniz ekleme yapın.

Hatta mümkünse bunu ankete dönüştürebilir miyiz?
  • arkadaşım d sınıfı araçları taksi yapmak olmaz ki şayet ben c sınıfı meganları corollaları taksi yapanlara da kızıyorum
    en uygunu b sınıfı dır verdiğin parayada acımazsın, accent, symbol, albea,

istanbuldaki taksiciler ne kullanıyor bi bakın bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: pesotta

seçeneklerini sevsinler senin.hangi mantıkla b sınıfı hatchback arabaları koydun.elantrayı çok düşündünmü yazarken.bak güzel kardeşim bu listeyi sil adam gibi bir liste yap.bilmiyorsan yardımcı olalım.hani corolla d4d.sorunsuz az yakar çok kaçar .sen boşver bu işleri bisikletine bin

Ben mevlana değilim. Adam olda gel. Neyi ekleyip neyi ekleyeceğimi sana soracak değilim. Sen hayatında taksiye binmemişsin ki konuşuyosun. Bisikletten aşağı indin mi acaba. Bana arabalar konusunda en son yardımcı olacak kişi sensin. Bunu unutma.

@yuci: D sınıfını ticari yapmak olmaz belki ama yapanlar var. Ki gördüğüm D sınıfı taksiler: Passat (önceki kasa)TDI, 407 HDI, Laguna 1.6 LPG,

C sınıfında da çok taksi var burda. Özellikle de Focus I ve II, B sınıfı taksi olur da bazı müşteriler bagajı oluyor o zaman kucağında götürmeyecek herhalde.
  • quote:

Evet arkadaşlar son günlerde bunu merak etmeye başladım. Belki sizlerde merak etmişsinizdir. Şu anda piyasada bulunan araçlardan hangisi ticari taksiye uygun durumda. Ekonomi, konfor, performans, iç hacim, görünüş, vs. vs. hangisi dersiniz.

1. Hyundai Elantra
    2. Hyundai Accent
    3. Renault Symbol
    4. Renault Megane
    5. Ford Focus
    6. Ford Fiesta, Fusion
    7. Ford Mondeo
    8. Kia Cerato
    9. Opel Astra (G, H)
    10. Opel Vectra
    11. Mitsubishi Carisma
    12. Mitsubishi Lancer
    13. Dacia Logan
    14. Fiat Doblo
    15. Ford Transit Connect
    16. Fiat Albea
    17. Grande Punto
    18. Fiat Marea

eklemek istedikleriniz varsa ya da en iyi şu ticari olur dediğiniz hangisi aralarından seçin isterseniz ekleme yapın.

Bütçe yeterse yeni S40 düşün derim bir kazada en fazla bir tampon parası verirsin ne araba yatar nede büyük masraflar açar. Bir taksi sürücüsü ile konuştum. O S40 alacakmış ayrıca kendi durağında Hyundailer çok sorun veriyormuş.. Sanırım Turbo, Elektrikli direksiyon falan demişti ve parça ve servis pahalıymış...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Numan06

quote:

1. Hyundai Elantra
    2. Hyundai Accent
    3. Renault Symbol
    4. Renault Megane
    5. Ford Focus
    6. Ford Fiesta, Fusion
    7. Ford Mondeo
    8. Kia Cerato
    9. Opel Astra (G, H)
    10. Opel Vectra
    11. Mitsubishi Carisma
    12. Mitsubishi Lancer
    13. Dacia Logan
    14. Fiat Doblo
    15. Ford Transit Connect
    16. Fiat Albea
    17. Grande Punto
    18. Fiat Marea

Bütçe yeterse yeni S40 düşün derim bir kazada en fazla bir tampon parası verirsin ne araba yatar nede büyük masraflar açar. Bir taksi sürücüsü ile konuştum. O S40 alacakmış ayrıca kendi durağında Hyundailer çok sorun veriyormuş.. Sanırım Turbo, Elektrikli direksiyon falan demişti ve parça ve servis pahalıymış...

Ben taksi almayacağım ki. Sadece ufak bilgi olsun manasında açılmış bir konu bu.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Numan06

quote:

1. Hyundai Elantra
    2. Hyundai Accent
    3. Renault Symbol
    4. Renault Megane
    5. Ford Focus
    6. Ford Fiesta, Fusion
    7. Ford Mondeo
    8. Kia Cerato
    9. Opel Astra (G, H)
    10. Opel Vectra
    11. Mitsubishi Carisma
    12. Mitsubishi Lancer
    13. Dacia Logan
    14. Fiat Doblo
    15. Ford Transit Connect
    16. Fiat Albea
    17. Grande Punto
    18. Fiat Marea

Ben taksi almayacağım ki. Sadece ufak bilgi olsun manasında açılmış bir konu bu.

Ok o zaman yakında bu konu google düşer googleda arayan kişilerde bizim yazdıklarımız okur sonuçta mutlaka alacak birileri vardır ustam...

Güzel bir konu, güzel bir paylaşım teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.