Şimdi Ara

Mercedes-Benz E63 AMG ile pistin tozunu attık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
2.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mercedes-Benz'in İstanbul Park'ta düzenlediği AMG etkinliğinde hem firmanın AMG serisinde yer alan bütün otomobilleri görme şansına eriştik hem de en güçlü üyelerinden biriyle İstanbul Park'ın tozunu attık. Çok özel anlar videomuzda.

Jason Tahincioğlu Kimdir (Wikipedia)

https://tr.wikipedia.org/wiki/Jason_Tahincioglu

Jason Tahincioğlu, ya da Jason Tahinci (d. 29 Ekim 1983 Bristolİngiltere) otomobil yarışlarıyla ilgili bir aileden gelen Türk otomobil yarışcısıdır. Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Mümtaz Tahincioğlu'nin oğlu olan Jason Tahincioğlu,İngiltere Formula Renault UK,Formula 3,Le Mans,GP2,GP2 Asya ve Superlıg Formula yarışlarına katılmıştır.2005 yılında Toyota'nın Jordan F1 takımına ait aracıyla test yaparak ilk Türk F1 test pilotu olmuştur.Türkiye Karting Şampiyonası'nda Cadet,Junior ve Formula A kategorilerinde 1991-2000 yılları arasında yarışan Tahincioğlu tam 8 şampiyonluğa imza attı.1991-94 ŞampiyonFormula Renault 2004,Formula 3 Şampiyonası 2004,Le Mans Şampiyonası 2005,Jordan-TOYOTA F1 TEAM Test Pilotu 2005,GP2 serisi 2006-2007,GP2 ASYA serisi 2008,Süperlig Formula Test Pilotu.Formula Renault(JLR TEAM),Formula 3(High Tech Team),Le Mans (Team Jota),GP2(Petrol Ofisi FMS İternational),GP2 ASYA(BCN Competicion),Supelig Formula(Galatasaray S.F.) Takımlarıyla yarışmıştır.Ayrıca Tahincioğlu 2004'de Formula 3'te girdiği 6 yarışın 4'ünü kazanmış diğerlerinide 2.likle bitirmiştir. 

• İyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne alaka şimdi bu video?

• bi BRABUS değil

• Garajıma sokmam Mercedes külüstürünü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay bee

• Motorun Gürlemesi Eksozun Sesi Anlayamazsınız ......

• otohaber

• Kendi işinizi yapmanız daha iyi olur. Otomobiller farklı bir dünyadır.

• Güzel ama bana ne

• Oha mesut çevik e63 amg yle piste mi girmiş

• İnceleme beklerken Tahincioğlu nun pilotluğunu izledik, ilginç !

• Videonun yazısını bile görünce çok şaşırdım. İçimden Mercedes araçların iç dizaynında kullanılan yeni bir teknolojiyi tanıtacağınız geçti. Böyle bir şey beklemiyordum açıkçası. İlginç bir video olmuş.

Ama sonuçta forumumuzda (ne kadar teknoloji ağırlıklı bir forum olsada) araba bölümümüzde var. Çokta abes karşılanmamalı bu tarz videolar. Tabii ki araba dünyası apayrı bir dünyadır. Sizinki eğlence amaçlı bir video olmuş aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 13 Eylül 2015; 0:04:54 >
  • V8 BITURBO 557 Hp bi canavari kullanamaman kotu olmus @Mesut Çevik

• Performans eminim ki mükemmeldir ama benim ilk dikkatimi çeken arabadaki lüks ve kalite.Tek kelimeyle kusursuz.Bmw de şüphesiz mükemmel ama bence Mercedes'teki bu lüks ,ince detaylar ve kalite Bmw'de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre356 -- 13 Eylül 2015; 10:21:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İncelemeyi izledim. Mercedes alıp geliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bmw etkinliğinede katılmanız dileğiyle

• Bu Jason F2 demi ne yarışıyordu o eleman değil mi? F1 hikayesi yalan oldu herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Garajıma sokmam Mercedes külüstürünü.

o da çok meraklıydı sana

• Jason dedi adam Türkçe konuşuyor?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.