Şimdi Ara

ZTE'nin akıllı telefonları ülkemize geliyor: İşte merak edilen detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden ZTE, ülkemizde daha çok operatör telefonlarını üretmesiyle tanınıyor. Şimdiyse kendi telefonlarıyla ülkemize adım atıyor, üstelik yerli üretim konusundaki planlarıyla birlikte. Merak edilen önemli detaylar videomuzda, iyi seyirler.

• zaten aylardır resmi facebook kanallarından felan zte türkiye paylaşıyordu ürünlerin türkiyeye getireceğini şimdi yetkili birinin çıkıp konuşması güzel olmuş öteki türlü altı çok boş kalıyordu facebook duyurularının.ilk etapta gelecek cihazlar ise şunlarmış nubia z9 mini,axon elite,blade v6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 12 Eylül 2015; 17:59:04 >
  • Amiral gemiler gelse yeter.

• Bekliyoruz bakalim. Ancak digerleri de gelmeli
  • Alternatiflerin olması güzel bir şey ama en önemlisi Xiaomi ve Oneplus firmasının türkiyeye gelmesi.

• İyi iyi. Birde Xiaomi gelse.

• Ultra smart 6 işte a..

• Adamın 3 lafından biri global :D

• nubia z9'u getirmeyeceklerse gelmesinler

• ZTE'nin adam gibi telefonu var mıki?

• zte nin telefonlarini turkcel den biliyorum az bise alibaba dan gorsugum zte tlfnlari cok guzel di insallah general mobile gibi kalitesiz degildie
  • facebook sayfasını troller sarmış telefonları kötü diye söylenip duruyor garibanlar :) pazara giriyorlarsa şunu bilmeliler insanların büyük bir kısmı teknolojiyle ilgili haberleri takip etmiyor kulak dan dolma bilgileri var oda şu operatör telofanlarını direk zte nin gerçek modellerine markalarını basıp getiriyor sanıyorlar ve iyi çalışmayan bir operatör telefon da zte nin hanesine eksi olarak yazılıyor şimdi getirecekleri telefonun özellikleri de operatör telefonlarınkine benziyor zte başarılı olmak istiyorsa operatör telefonlar ile zte markalı telefon arasındaki ciddi farklar olduğunu göstermek olmalı ha eğer öyle bir fark yoksa tutunamazlar
  • Önce dürüst olun, sözünüzde durun. Güya Eylül ayı gibi Z9 mini Türkiye'ye gelecekti. Şimdi de dalga geçer gibi aşağıda paylaştığım açıklamayı yapmışsınız. Kur dalgalanmaları Blade V6'yı etkilemiyor mu? Daha piyasaya doğru düzgün girmeden kullanıcıların güvenini sarsmayı başardınız. " 899-999 TL'ye Z9 miniyi satacağımıza Blade V6'yı satalım da daha çok kar ederiz" düşüncesi ile hareket edilmiştir kesin. F/P telefon çıkarmazsanız kimseye telefon satamazsınız.

"Üzülerek belirtmek isteriz ki ülkemizde yaşanan doviz fiyatlarındaki dalgalanma ve belirsizlikten ötürü Z9 Mini lansmanı beklemeye alınmıştır. Buna istinaden Eylul ayinda öncelik ile Blade V6 modelinin lansmani yapilacak olup ardından ekim ayı içerisinde Blade V6 modelimize birçok noktadan ulaşabileceksiniz. Z9 Mini modelinin durumu ilerleyen günlerde tekrar sayfamızdan duyurulacaktir.
    Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz."

• adamda mafya tipi var

• zte Türkiye'de çok büyük işler yaptı!!! :)) Berlin'den cok aptal görünüyoruz demekki.

• nubia trye gelmicek mi şimdi şaka gibi arkadaş hani Türkiyenin ayrı önemi vardı?

• rezalet ötesi bir servisi bu ztenin. ttnet ten aldığım kablosuz zte modem 6. ayında bozuldu servise götürdüğümde garantisi bitmiş dendi. ttnetten fatura tarihi içeren bir evrak aldım. ve yine götürdüm bu sefer ise bana ttnet logolu modemlere artık hizmet vermiyoruz bu ürünlerin garantisini bitirdik dediler.

2 yıl zorunlu değil mi soruna malsefe yapacağımız bişi yok dediler. bende bunları mahkemeye veremedim kim uğraşıcak gittim yeni modem aldım netsin mi kalacaz yapmıyorlar diye.

• Ne çok virgül koyuyor kelimelerine ittire ittire konuşuyor, mübarek dinlerken yoruldum :(
  • Hiçbir şey denenmiş 11 dakika boyunca

• iyi iyi şu çinliler gelsede xperia amiral modellerin fiyatı düşse.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.