Şimdi Ara

Gigabyte GeForce GTX 950 Xtreme Gaming duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte GeForce GTX 950 Xtreme Gaming duyuruldu

Nvidia'nın çiçeği burnunda ekran kartı GeForce GTX 950, farklı optimizasyonlarla üretici ortaklar tarafından piyasaya sürülmeye devam ediyor. Gigabyte da agresif hız aşırtma değerlerine yer verdiği Gigabyte GeForce GTX 950 Xtreme Gaming ekran kartını duyurdu.

Gigabyte GeForce GTX 950 Xtreme Gaming rakiplerinden farklı olarak hız aşırtmaya yönelik daha fazla imkan sunuyor. GPU Gauntlet Sorting adındaki bu teknolojide en verimli güç tüketimi ile en iyi hız aşırtma performansı elde ediliyor. 

Gigabyte bu teknoloji için 6-pinli yerine 8-pinli PCIe portu kullanıyor ve karta daha fazla güç aktarımı sağlıyor. Ayrıca Titan X modelinden hatırlayacağımız yüksek kaliteli bobinler ve kapasitörler ile kartın ömrü uzatılıyor. Yine PCB alanı uzay endüstrisinde kullanılan materyallerle kaplanıyor ve nem, toz, pas gibi tehlikelerden korunuyor. 

Fabrika çıkışı kartın temel hızı 1203MHz, aşırtılmış hızı ise 1405MHz olarak belirlenmiş. Referans kartta temel hız 1026MHz, aşırtılmış hız 1190MHz şeklindeydi. Kartta yer alan Windforce 2X soğutma sistemi bakır ısı boruları ve alüminyum ısı dağıtıcı yapraklar ile destekleniyor. Fanlar ise üçgen şeklinde pervanelerden oluşuyor ve daha iyi soğutma kapasitesi sunuyor. 

3D-Active Fan teknolojisi ile belirli bir ısının altında fanlarını kapatan ve sessizlik sağlayan kart özelleştirilebilir renkli LED'lerle donatılmış Windforce logosu barındırıyor. Gigabyte GeForce GTX 950 Xtreme Gaming ekran kartı 180$ fiyat etiketine sahip.  

• 180 dolara bunu alacagima sunu alirim dediginiz baska bir kart var mi acaba. Yoksa bu fiyata simdioik enniyisi bu mu.

Ayrica gta 5 filan oynatir mi acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oynatmaz git gta 3 oyna bu kartla

internette sınırsız nimet var.bunlardan biri de youtube.araştırmayı öğrenin biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

oynatmaz git gta 3 oyna bu kartla

internette sınırsız nimet var.bunlardan biri de youtube.araştırmayı öğrenin biraz

1080p de 30 a yakın fps veriyodu diye biliyorum gta 5 te. Siz nerden bakmıştınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her tarafı extreme olsa ne yazar yav. 950 işte. 960 bile hayal kırıklığı yarattı bende. (kullanıyorum) bunla hiçbir şey yapılmaz herhalde.

• Oyuncu adamı pek tatmin etmez diye düşünüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtfrt.

quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

oynatmaz git gta 3 oyna bu kartla

1080p de 30 a yakın fps veriyodu diye biliyorum gta 5 te. Siz nerden bakmıştınız?

arkadaşım baktığın videoda inceleme bilgisayarının diğer donanımlarının ne olduğuna baktınmı? koyuyorlar i7 yi koyuyorlar 32 gb rami koyuyorlar ssd yi sonra kart 30 fps veriyor.

oldu canım.

ben şahsen gta5 ilk çıktığında 280 dual-x kullanıyordum ve herşeyi. evet tüm ayarları maxladığında 1080p 47-60 fps arasında alıyordum. üstelik işlemci fx6350 ram 4gb corsair 1333mhz.

şimdi 2600 liraya sapphire dan fury-x aldım. ve emin ol böyle saçma sapan nvidia ürünlerine kuruş verilmez. 950 alıcağına gel sana eski ekran kartım olan 280 i şu gtx 950 zımbırtısıyla aynı fiyata 500 e vereyim. kaldıki 0ı 700 lira(vatan bilgisayarda falan.).

Gigabyte GeForce GTX 950 Xtreme Gaming duyuruldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.