Şimdi Ara

Apple'dan 8GB'lık iPhone 5S mi geliyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Apple'dan 8GB'lık iPhone 5S mi geliyor ?

Kısa süre önce yeni nesil akıllı telefonları iPhone 6S ile iPhone 6S Plus'ı duyuran Apple, gelen bazı bilgilere göre satışına devam ettiği iPhone 5S'in de 8GB'lık versiyonunu üzerinde çalışıyor.

iPhone 5S için şuan 16GB (1,999 TL) ve 32GB (2,200 TL) depolama seçeneklerini sunan Apple, gelen bilgiler doğru çıkarsa 8GB'lık iPhone 5S modelini Aralık ayında satışa çıkartmaya hazırlanıyor. Bu model ile gelişmekte olan piyasaları hedef aldığı tahmin edilen teknoloji devi, bildiğiniz üzere artık güncellenmesi merakla beklenen iPhone 5C'yi resmi olarak satmıyor.

Fiyatının iPhone 5C'den biraz daha yukarıda olacağı söylenen 8GB'lık iPhone 5S, uygun fiyata iPhone sahibi olmak isteyenlere güzel bir alternatif oluşturabilir. Günümüzde stabil çalışan bir akıllı telefon isteyen birçok kişi, sanılanın aksine çok yüksek depolama alanlarına ihtiyaç duymuyor.

• 1800 liraya sadece aramalık bir cihaz satacaklar yani... Biraz Facebook yapsın biraaz da Whatsapp yeter
  • 8 gb çokmuş ya 1 gb yeterdi yani Apple bu ne gönlü bolluk..

• İlk yapıp SD kart girişi de koysa bari.

• 8 GB?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5S'in fiyatları şaka gibi. Millet ayfon fiyatı düşmüyor diyor. Böyle fiyatlara böyle enayi alıcı bulursanız düşmez tabi.

• Biz 16'yı kaldırın diyoruz adamlar 8'i düşük ülkelere de olsa pazarlayıp satmanın peşinde.
  • 4S e de böyle bir şey yapmışlardı.,doğrudur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllı telefon alıpta sadece facebook, instagtam, twitter, whatsapp gibi şeyler kullanıp; kendi crush oynayan insanlar için 8 yeter mi? Tabi ki yeter. Ama biraz zorlarsan direk dolacaktır. Artık standartın 32 ye çekilip, 16 ları da böyle durumlarda sürmeleri gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ipod touch kasasinda iphone bekliyorum, hadi Apple yap artik sunu..

• 8 gb iphone üzerinde çalışmak yerine 16gb lık modeli 8 gb için öngördükleri fiyata satmayı deneseler daha iyi olmazmıydı

• Bataryayi da yarı yarıya düşürün belki daha ucuz olur.. :D

• herşeyi geçtim şuna bakarmısınız 5s in fiyatı 2000 tl...Yuh demek istiyorum o fiyata bundan çok daha iyi g4,belki s6 vs vs modeller alınıyor 5s mi kaldı 2000 tlye hemde 16 gb yazık bunu alanlar hala varsa allah islah etsin demek istiyorum...

• 4 ile 4s e yapmışlardı bunada yaparlar. 64-128-256 gb olsa 16 gb ı böyle çıkarsalar 1-2 sene sonra daha manyıklı olur aslında.

• Arkadaşlar ios biliyonuzki androiden daha stabil calisiyor o yuzden 100 kb deposuda olsa androiddeki 32 gb a bedel (!) :)

• 8 gb
    5s ve 2000 lira
    2000 liraya note 4 var bırak 5s'i İphone 6 dan bile daha iyi. 16 gb 5s in ederim maks 1700 liradır.
    600 liralık discovery bile 16 gb

• Yeter la güldürmeyin
  • 5s'im var 16 GB yetmiyor, 8GB'ı düşünemiyorum bile...

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689

Arkadaşlar ios biliyonuzki androiden daha stabil calisiyor o yuzden 100 kb deposuda olsa androiddeki 32 gb a bedel (!) :)

Neye göre kime göre ? Android işletim sistemine sahip telefon üreten sürüyle firma var. O kadar firma arasından bir telefonu elinize alıp "bu telefon kasıyor, android çık çirkin yia" demek saçmalık. Adam akıllı android telefon kullanmak istiyorsanız nexus serisi telefonlara bakın. Onlar ile iPhone serisini karşılaştırın.

Bilmiyoz ayrıca :)

• Dalga geçmişler

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.