Şimdi Ara

Mad Max Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mad Max'in aksiyon dolu dünyasına girmeye hazır mısınız? O zaman video incelememize buyurun!

• Arkadaşlar bu oyun yerine dün internetten witcher 3 aldım sizce hatamı ettim?Witcher daha gelmedi inşallah pişman etmez..
  • Kanalın Hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beril sunumun çok güzel ama bu oyunu gökhan veya ersinin incelemesini bekliyodum ondandır bi eksiklik hissettim incelemede.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaşlar bu oyun yerine dün internetten witcher 3 aldım sizce hatamı ettim?Witcher daha gelmedi inşallah pişman etmez..

Gayet mantıklı davranmışsın hocam.Witcher 3 farklı bir olay.Mad Max bir haftasonu oturup tamamen oynanacak oyun olmuş daha çok bence.Ha çok eğlenceli orası ayrı konu

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaşlar bu oyun yerine dün internetten witcher 3 aldım sizce hatamı ettim?Witcher daha gelmedi inşallah pişman etmez..

Witcher 3 seve seve oynarsın merak etme

• Beril abla çok mükemmel olmuş. Onu butarz incelemelerde daha çok istiyoruz *-*
  • 13. dk da çalan şarkı AC/DC nin sanırım hangi şarkı bilen var mı ? :)

• görsel efekt harika bu arada kanalın hayırlı olsun seslendiren kadın kendini çok kasmış
  • Efsane olacakken koca bir hiç olmak
  • PC versiyonu olduğundan mı bahsedilmemiş bilmiyorum ama PS4'de öyle garip bi bug var ki oyunu oynayamaz hale getiriyor nette de çoğu kişi bundan dert yanmış bölümün Wasteland Classic bize zırh'ı geliştirmemizi söylüyor ama zırh kilitli zırhın kilidini açmak için görevi bitirmek gerektiğini söylüyor ama görevi bitirmeniz içinde o zırhı açmanız lazım yani böyle saçma sapan bi zırh tek çözüm baştan başlayıp hiçbir yan görev yapmadan sadece ana göreve devam etmekmiş iyide ben 24 saat oynamışım o kadar yer ele geçirmişim manyak mıyım küçük bi hata için baştan başlıyım.Hala yama yayınlamadılar bununla alakalı rezillik resmen.Yoksa oyun çok iyi.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 11 Eylül 2015; 1:37:41 >
  • Bsc ekibi ve beril hanım ben kanalınız hayırlı olsun yerine eleştiride bulunmak istiyorum.

Bakıyorum da hiç gelişme yok metacritic 74/100 skorun aynısını veya dış basının aynı puanını vermişsiniz, halbuki steam de 5789 kişiden %94 Çok olumlu demiş yani oyunun puanı en az 8.5 olmalı ne diyeyim bir farkınız yok dış basından oyunu katletmiş siniz....

Oyun kendini tekrara bağlıyor! Mad max demek araç demek ... Parçaları toplamak o aracı değerli kılıyor ve V8 Motordan %100 daha güçlüsü açmak için harcadığım caba beni memnun etti ama bunu beril hanım anlamaz...

Beril hanım biz erkekler kadar araçları beğenmez çünkü yapısında yok nasıl oluyor da mad max gibi bir yapımı bayan editör inceliyor ayrı bir soru?

Arabanın önündeki bindirme ızgarası nedir :D 08:05 Tampon o .
    Yerdeki silahların geç kırılmasını sağlayan perk ler mevcut...
    Oyunun gerçekliği derken ? Mad max bu ...(beril hanım ekmek similasyon oyunu oynayan sizdiniz..)
    Oyunun gerçekçiliğine dem vuruyorsunuz ama benzin veya su içmesini yadırgıyorsunuz !

son söz: Steam deki pek çok kullanıcı gibi bende oyunu beğendim . İnceleme pek çok yanlış tespit ile dolu ve sonu getirilmemiş bir oyun ile kanalınız hayırlı olsun...

• Oyun bence fena değil.Road Warrior seviyesine sonunda ulaştım.Araba modifikasyonu ve patlama efektleri hoşuma gitti.Far cry+Batman+Tomb Raider esintileri olan eğlenceli bir oyun olmuş.Far Cry 4 8 puan alıyorsa bu da 8 puan almalıydı ama.
  • https://www.youtube.com/watch?v=etAIpkdhU9Q

• quote:

Orjinalden alıntı: FreeMaNMeliH

Bsc ekibi ve beril hanım ben kanalınız hayırlı olsun yerine eleştiride bulunmak istiyorum.

Bakıyorum da hiç gelişme yok metacritic 74/100 skorun aynısını veya dış basının aynı puanını vermişsiniz, halbuki steam de 5789 kişiden %94 Çok olumlu demiş yani oyunun puanı en az 8.5 olmalı ne diyeyim bir farkınız yok dış basından oyunu katletmiş siniz....

Oyun kendini tekrara bağlıyor! Mad max demek araç demek ... Parçaları toplamak o aracı değerli kılıyor ve V8 Motordan %100 daha güçlüsü açmak için harcadığım caba beni memnun etti ama bunu beril hanım anlamaz...

Beril hanım biz erkekler kadar araçları beğenmez çünkü yapısında yok nasıl oluyor da mad max gibi bir yapımı bayan editör inceliyor ayrı bir soru?

Oyunun gerçekliği derken ? Mad max bu ...(beril hanım ekmek similasyon oyunu oynayan sizdiniz..)
    Oyunun gerçekçiliğine dem vuruyorsunuz ama benzin veya su içmesini yadırgıyorsunuz !

son söz: Steam deki pek çok kullanıcı gibi bende oyunu beğendim . İnceleme pek çok yanlış tespit ile dolu ve sonu getirilmemiş bir oyun ile kanalınız hayırlı olsun...

Steam'da optimizasyonu iyi olan her oyunun ortalaması 80 90 zaten. Oda 100 üzerinden verilen bir puanlama değil tavsiye ederim/tavsiye etmem oranı. 75 Puanda kötü bir puan hiç değil.

• quote:

Orjinalden alıntı: There goes your life

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: FreeMaNMeliH

Bsc ekibi ve beril hanım ben kanalınız hayırlı olsun yerine eleştiride bulunmak istiyorum.

son söz: Steam deki pek çok kullanıcı gibi bende oyunu beğendim . İnceleme pek çok yanlış tespit ile dolu ve sonu getirilmemiş bir oyun ile kanalınız hayırlı olsun...</blockquote>

Steam'da optimizasyonu iyi olan her oyunun ortalaması 80 90 zaten. Oda 100 üzerinden verilen bir puanlama değil tavsiye ederim/tavsiye etmem oranı. 75 Puanda kötü bir puan hiç değil.

kardeşim öncelikle bu ofiste post apokaliptik dünyayı en çok seven belkide Beril Sergün'dür.Steamdeki puanlama sistemide biraz gariptir yani oynayanların %94 ü tavsiye etmiş.Her oynayanın 100 puan vereceğini zannetmiyorum :D .şimdi sana puanlama sistemlerini söyleyeyim 6 ortalamanın üstünde ,7 türü sevenler için mükemmel bir oyun, 8 herkezin oynayabileceği başarılı bir yapım. ki bu oyun herkezin oynayacağı bir oyun değil seninde dediğin gibi türü sevenlerin dışında oynanabilecek bir yapım değil. Ki buda benim için 7 nin üstünde verilmemesi gerekir 7 tam puan bence. Şimdi oyunun neresinin sıkıcı olduğu kısmına geleyim 8-10 saat sonunda ne kadar arabayı geliştirmek istesemde heryer hurdaya bağlanıyor koskoca bir açık dünya bir seneryo hurdaya bağlı buda gücüme gitti, hoşuma gitmedi. Sonuç olarak bence Beril hanım çok bile vermiş.

• Gokhanin incelemesini bekliyordum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 11:50'deki adamın sesi G-Man'in sesine çok benziyor. Seslendiren aynı mı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PSBoy

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaşlar bu oyun yerine dün internetten witcher 3 aldım sizce hatamı ettim?Witcher daha gelmedi inşallah pişman etmez..</blockquote>

Gayet mantıklı davranmışsın hocam.Witcher 3 farklı bir olay.Mad Max bir haftasonu oturup tamamen oynanacak oyun olmuş daha çok bence.Ha çok eğlenceli orası ayrı konu

Sağol hocam bana zaten eğlenceli değil ağır ve gerçekçi bir oyun lazım..Gerçekçi olunca zaten eğlendiriyor...Gta 4 üde zamanında zevkle oynamıştım ama gta 5 ten nefret ettim sırf gerçekçilikten uzaklaşmış diye..Gerçekçiliği grafik sanmayın benim demek istediğim oyunun hikayesi fizikleri karakterleri....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.