Şimdi Ara

Microsoft Office 365'te herkese sınırsız bulut depolama alanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Office 365'in üçüncü yılı kapsamında Microsoft Türkiye ofisinde, ofis platformunun sahip olduğu yetenekleri, kullanım rakamlarını, ilişkili servisleri ve bulut depolama konusundaki gelişmeleri konuştuk.

• Cortana'yı Türkçe yapın gerisi hikaye.

• Vay vay vay Ahmet seni videolarda görmek güzel. Yeni görevinde başarılar.

• Wow haram

• Hemen hemen herkes kullanıyormuş. Ben çevremde kullanana rastlamadım. Rakamların da sallama olduğunu düşünüyorum.

• Yetkili gayet bilgili ve diğer türk firmaların yetkilileri gibi yarı türkçe yarı ingilizce konuşmuyor. Konuya hakim olduğu için çok verimli bir video olmuş. Windows 10 içinde benzer bir video hazirlarsanız güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cortana türkçe olsun biz onu istiyoruz....

• Cortana'nın türkçe sesli asistan özelliği, bana kalırsa gereksiz olacak, bing ile entegrasyon benim için daha önemli. Siri gibi oynanacak bir asistana daha ihtiyaç yok hakikaten. Daha ileride daha makul ve akıllı asistanlar gelinceye kadar oyuncaklar için bu kadar beklemenin bir anlamı yok kanımca. Cortana'yı türkçe isteyenler, ondan düzgün performans almak için windows phone bir telefona sahip olmaları gerektiğini de göz önüne alıyorlardır umarım.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katalikitci -- 13 Ağustos 2021; 1:31:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katalikitci

İstedikleri kadar adam kandırmaya devam etsinler crackli office 2007 ye devam , bu arada PC windows 10 mağazasında office MOBİLE uygulamaları var. ms ye Allah akıl fikir versin

Ben cevirisini yapayim. Hem hirsiz hemde egitimsizim. Ofis uygulamalarini 100 yilda bir fiyat listesi exceli acmam gerektiginde kullanirim bunu ofis mobilde yapiyor. Senden akilliyim microsoft... kafan hic basmiyor.

bu kafa ile anca hirsiz olarak kalacak olman bu ulke adina uzucu.

• kapanış konuşmasında office 360 demiyeymiş iyiymiş :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.