Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
3.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -DanceOfEternity- -- 17 Ekim 2015; 13:30:15 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun.Herkes sizin gibi detaylandırsa daha bilgi sahibi oluruz.
  • Hocam bende samsung bosch siemens arasında gidip geliyorum.Komple yenilicem tüm beyaz eşyaları.
    Gönlüm samsung tan yana ama servis sıkıntısından bahsediyor herkes.Bayiler ise sorun çözüldü demekte.
    Bu arada sanki biraz sesli mi çalışmakta bana mı öyle geldi.
  • hayırlısı olsun üstad gülel güle kullan inceleme de süper olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaçırırlar mı zammı hemen patlatmışlar Profilo CMG140DTR ustam 1250 tl cihaz senin aldığın tabi ki daha iyi bir cihaz ama Profilo CMG140DTR bir kız bulamadık ki evlenelim kuralımmm
  • bende de bosh maxx var bozulursa devreye Profilo CMG140DTR girecek
  • bir de son olaylarda alamanların soysuzlara desteği canımı sıkıyor alaman uzaklaştım üstad
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

maxx ın modeli ne? kolay kolay arıza yapmazlar saglam ve kullanıslı makineler

ustam arıza vermeye başladı 2220 sanırım bazen son 8dk kala kalıyor bir daha durulamaya alıyorum
  • Eline saglik benimde 3 tane evde sifir.makinem var ama.hala yazamadik hakkinda bir seyler eve donup kullamaya baslasam karalayacagim hakkinda bir seyler
  • Hayırlı olsun bende 5-6 aydır wat24460tr kullanıyorum oldukça memnunum yeni seri epey güzel olmuş az su almasını ilk başta bende sıkıntı yapıyordum ancak deterjan artığı kalmadan güzel durulanmasından dolayı kafaya takmıyorum artık su seviyesinden şikayetçi olanlar varsa hassas durulamayı aktif hale getirebilir.
  • Her zaman söylerim tek eksiği su jeti boschların.
  • Güzel inceleme, emeğine sağlık
  • İnşaAllah sağol, bakalım wat24460 veya 28460 ikisinden biri olacak gibi. Durulamaya önem vermesi iyi, Bosch gördüğüm kadarıyla bu konuya önem veriyor.
  • uzun zamandır beyaz eşya bölümüne bakmıyordum incelemeyi şimdi gördüm...
    makineye hayırlı olsun demiştik şimdi de inceleme hayırlı olsun diyelim, hayli detaylı bir inceleme olmuş...

merak ettiğim bir husus oldu...makinenin kapak açma mandalı yok mu videolarda da farkedemedim, otomatik olarak bir tuşa basınca mı açılıyor?..
  • Hayırlı olsun gözüm güle güle kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memnun olan

Teşekkür ederim . Battal boy battaniye yıkarsa çok iyi olacak bizim için

Yıkar yıkar vestel de zorlayıp yıkadım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: memnun olan

Yıkarsam amortisörler patlar diye korkuyorum.

Patlamaz :)

• Hayırlı olsun Alman Boschcu
  • Ne makineymiş dansöz gibi oynamaşar felan
    İnceleme iyi olmuş güle güle kullan. Bazıları su jeti eksik demiş bunu su jetli makine de kullandığım için söylüyorum bu makinenin su jetine ihtiyacı yok kesinlikle, su jeti bu makinede gereksiz bir şey çünkü suyu hayli fazla alıyor, her programda en hassas şekilde davranıyor suyu alırken ve bu makinede asla deterjan lekesi kalmıyor koyu renklilerde, eski makinede kalıyordu.

Bazıları gelen gideni aratır demiş buna da yanıtım kesinlikle öyle olmuyor en azından bu model için gelen gideni aratmadı biz eskiden kurtulduğumuz için baya sevindik çünkü yıkama performansı daha yüksek çıktı bunun.

Bu arada makinede ağır bir şeyler yıkamaya korkma sorun çıkarmaz. Biz elyaf yorgan yıkadık geçen hafta bir sıkıntı çıkarmadı tertemiz yıkadı hatta balkonda asılıyken rüzgar çıkmış ipten düşmüş aşağıya tekrar attık makineye ben toz çıkmaz diye düşündüm çünkü yorgan kaliteli ve bayağı pofuduk makinenin tamburunu tamamen dolduruyordu ama tertemiz olmuştu.

Bir de sen daha tül yıkamadın galiba şimdiden söylim suyu tüllerde pek beklediğin gibi almayabilir çünkü tül suyu çok az emen yapıda olduğundan miktar otomatiği suyu çok iyi ayarlayamıyor ama her tül için geçerli değil, salonun dört metrelik yere kadar olan tülünde beklediğim gibi su almadı ama diğer odaların tüllerinde daha iyi almıştı suyu. Fakat temizleme konusunda bir sıkıntı çıkarmadı tertemiz yıkadı.

Son olarak köpük tarama olduğu için makinede tülleri yıkarken hassas durulamaya basmaya pek gerek yok çünkü köpük tarama kafasına göre sanırım köpüğün yoğunluğuna göre mini ek durulamalar yapıyor. Miniden kasıt mesela 10 dk süreyi uzatıp bu süre içinde üç defa veya dört defa su alıp biraz dönderip bekliyor ve suyu tahliye edip tekrar aynı işlemleri uyguluyor bu işlemin sonunda da ara sıkmayı yapıp durulamaya sıfır köpükle geçiyor bu yüzden hassas durulama biraz israftan öteye geçmiyor.

• Yorganı yorgan programında yıkadım su körük hizasındaydı durulamalarda biraz daha çeyreğe yakın aldı ikinci sefer de allergy plus da yıkadım ama daha az su aldı yorgan programından.

Tülleri sentetikte yıkadım çünkü hassas ipek ara sıkma yapmıyor ve kan lekesinin süreyi uzatmasına bakma o uzattığı sürede yıkama yapmıyor soğuk deterjansız suyun içinde bekletiyor 3-4 dk da bir alt üst edip tekrar bekliyor sonra o suyu boşaltıp deterjanlı suyu alıp yıkamaya başlıyor. En iyi program sentetik tüller için. Yorganı da yorgan programında yıkamanı öneririm. Sıkmayı da yorgan programında parça parça yapıyor. İlk sıkıyor sonra duruyor pompayı kapatıyor bir kaç kez sağa sola dönüyor tekrar pompayı açıp sıkmaya geçiyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.