Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
3.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: silliusblack

quote:

Orijinalden alıntı: hdhancom

Makinayı dun aldım akşam saat 9 dan sonra servis kurdu. Elaman Çok methetti alaman üretimi dedi. Umarım memnun kalırız. 2050 TL makinaya verdim. Makina öncekine gore biraz daha uzun. Kapağı da dışta. Yerine yerlestirince dolabın kapağıni nerdeyse sokecektik.

hocam 2050 nereden aldınız peşin mi taksitli mi

adana aslanlar mobilya peşin. taksit olunca parası artıyor. bir başka bosch bayii 2100 dedi. 2050 diyenden aldım. yalnız hanım 2 günden beri bir yastıgı atıyor makinaya (kaz tüyü) bir türlü sıkma yapmıyor makina sulu sulu bırakıyor.
  • hdhancom H kullanıcısına yanıt
    Anladim peki makinada memnunmusunuz. Bende anneme almayı planliyorumda araştırıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Makinayı dun aldım akşam saat 9 dan sonra servis kurdu. Elaman Çok methetti alaman üretimi dedi. Umarım memnun kalırız. 2050 TL makinaya verdim. Makina öncekine gore biraz daha uzun. Kapağı da dışta. Yerine yerlestirince dolabın kapağıni nerdeyse sokecektik.

adana aslanlar mobilya peşin. taksit olunca parası artıyor. bir başka bosch bayii 2100 dedi. 2050 diyenden aldım. yalnız hanım 2 günden beri bir yastıgı atıyor makinaya (kaz tüyü) bir türlü sıkma yapmıyor makina sulu sulu bırakıyor.

Yastık tamburu doldurmuyorsa aynı yastıktan iki tane atarsanız dengesizlik oluşmaz ve sıkma yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

quote:

quote:

quote:

Yastık tamburu doldurmuyorsa aynı yastıktan iki tane atarsanız dengesizlik oluşmaz ve sıkma yapar.

Makinadan memnunum. Çok sessiz. Teknolojik. Dokunmatik ve hassas. Yastığı tek atmistik. Deneyelim çift atacagiz bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: memnun olan

Makineden oldukça memnunum. Darbe emicilik başarısı sessizliği yıkama durulama performansı ile 2000TL civarına alınabilecek makinelerden biri:))

Genemi geldin sen

• Takip

• quote:

Takibi gözümüzün içine sokan sahte hesap açanlar gelmiş gene

Ben de mi fake hesabim

• quote:

Kendi yapan yaptığı işi daha iyi bilir:)))

senden fazla mesajim var ve fake benim ha

• hdhancom H kullanıcısına yanıt
    bende bu bosch alman malı 28560 tan almak istiyorum fakat aeg ile arasında kaldım yardımcı olurmusunuz karar vermemde teşekkürler

• 2180 liraya aldım , biraz pahalı aldım galiba .

• kobani K kullanıcısına yanıt
    waw 28560 modelinimi nerden aldın çünkü 2400 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: tecrübeli

quote:

Orijinalden alıntı: Bayberti

mediamarkt'ta 2.149 lira... http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_BOSCH-WAW28560TR-9kg-1400-Devir-A-30-Enerji-S%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1-Otomatik-%C3%87ama%C5%9F%C4%B1r-Makinesi-Beyaz,103452,1652784.html?langId=-14

halen varmı teşekkürler bir de memnunmusunuz

bizim evde onun siemens'i var memnunuz...
    stokta var diyor...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.