Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.987
Cevap
251
Favori
477.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Virüs değilmiş ama güvenlik açığı olan bir siteye girmişim. Başkalarının başına da gelmiş, bu konuda açılmış bir başlık buldum. Modem dns ayarlarımı degistirdim ve safari çerezleri ve geçmişi temizleyince sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eros68 -- 23 Aralık 2015; 19:11:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 128GB wifi Gold ile aranıza katıldım..Alete muhakkak bir kılıf lazım.. Az evvel bundan sipariş verdim

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ipad-pro-kilif-12-9-smart-arkasi-seffaf-kapakli-200687312

Ekranına jelatin kaplatmak isstemiyorum aslında..Sizler kırılmaz cam vs mi taktırdınız? Hangi kılıfı kullanıyorsunuz? Klavyesi açıkçası çok hoşuma gitmedi,logitech klavyesi daha güzel olsa da daha kullanışsız..
  • besiktas kullanıcısına yanıt
    O kılıfın uyutma uyandırma özelliği yok, ön kapağı çıkartıp tek başına arkasıyla kullanamıyorsunuz; biliyorsunuzdur umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turuncum kullanıcısına yanıt
    Uyutma özelliği olmadığını bilmiyordum..Siz ekran için kırılmaz cam vs yaptırdınız mı? Yaptırdıysanız ne kadar tuttu acaba?
  • Ben Kadıköy'den döner kapaklı hem dik hem yatay durabilen kılıf aldım. Uyandırma özelliği yok ama tasarım olarak memnunum. Yukarıdaki Smart Cover tarzı 3 e katlanan kılıflar bence kullanışlı değil zaten uyandırma özelliği de yoksa almanın anlamı yok. Bir de ekran jelatini aldım. Dikkatle yapıştırdım güzel oldu. Kılıf 50 tl. Jelatin 15. TL. Ben ikisine 60 tl verdim. Temlerle camlar 50-60 tl idi hem o kadar para vermek istemedim hem de camlar fazla kalın oluyormuş ekranın önüne cam koymak istemedim jelatin yeterli geldi bana. Şu an önlü markaların kaliteli iPad pro kılıfları piyasaya gelmemiş. Onlar genelde 100 tl civarında olurlar. Belki seneye kılıf çeşitleri bollaşınca farklı bir kılıfa geçiş yaparım.

Apple iPad Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eros68 -- 29 Aralık 2015; 12:43:05 >

Genelde evde kapaksız kullanacağım için kapağı çıkabilen versiyon baktığımdan satıcıya sormuştum. Cam kaplamayı düşünmüyorum.

• Arkadaşlar aranızda Smart Keyboard alıp da görüşlerini iletebilecek var mı ? Tuş hissi ve normal kılıf olarak da kullanabilitesi açısından özellikle de.

• ipad pro 128gb 3050 TL
    ipad pro 128gb 4g 3473 TL
    Vatanbilgisayardaki fiyatlar böyle

• Bir hafta önce 32 gb ilk modelini 2850 ye almıştım, şimdi vatanda 2550 ye düşmüş.

• eros68 kullanıcısına yanıt
    İnternetten aldınızsa, iade etmeyi düşünün bir.

Yok, gidip mağazadan ( mediamarkt) aldım. Üstelik sadece 5 taksit yaptılar. Bekleyip vatandan alsam hem 300 tl az ödeyecek hem de 9 taksit yapacaktım. Tabii bilemezdim böyle bir indirim olacağını. iPad pro çok yeni bir ürün ve dolar da yüksek olduğu için uzun Zaman bir indirim olmaz gibi düşünüyordu herkes, ben de fazla beklemeyip aldım. Neyse aletten memnunum alıştım mutluyum deyip teselli edeyim kendimi :)
    Yalnız apple ürünlerinde bu kadar büyük bir indirim ilk kez görüyorum vatan bilgisayar direk kendi mi ithal ediyor acaba?

• fiyat gerçekten iyi. almamak için zor tutuyorum kendimi

• Ben de bugün vatandan 128 gb. space gray 3.050 TL. aldım
    Kılıf olarak da şunu tercih ettim.
    http://www.hepsiburada.com/microsonic-ipad-pro-kilif-smart-case-ve-arka-koruma-beyaz-p-BSDLT7158-B
    Kılıf bugün elime geçti..Uyutma ve uyandırma özelliği var..Arka kapağı çok kaliteli ve şeffaf ama ön cover vasat kalitede..40 tl ye daha iyisini bulmak imkansız..Kılıf ince ve deri kılıflar gibi cihazı kalınlaştırıp ağırlaştırmadı..

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

fiyat gerçekten iyi. almamak için zor tutuyorum kendimi

Son birkaç saatdir vatanın sitesine bakıyorum sürekli ve tablet sayfaları kapalı, açılmıyor.. Bence bir yanlışlık var bu işte.. ve muhtemelen yeniden güncelleme yapıyorlar.. Çünkü HİÇBİRYERDE böyle bir fiyat yok !!!

Yok eğer bu fiyatlara veriyorlarsa hemen yarın iade ederim benim pro'yu apple'a.. Vatandan alırım bir tane.. Yaklaşık 400 TL 'den bahsediyoruz..

Alabilenler bence çok şanslı bu fiyatlara.. Bakalım yarın da geçerli olacak mı... Ama benim fikrim kesinlikle bir hata yaptılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reason -- 29 Aralık 2015; 23:17:58 >

• Reason kullanıcısına yanıt
    Simdi telefondan girdim baktim, sayfa aciliyor ipad sepete eklenebiliyor ama hala almamak icin kendimi zor tutuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Simdi telefondan girdim baktim, sayfa aciliyor ipad sepete eklenebiliyor ama hala almamak icin kendimi zor tutuyorum

Bende şimdi açtım..

Evet fiyatlar aynen duruyor.. Düşünenler, ihtiyacı olanlar kaçırmasın.. Çünkü dediğim gibi hiçbiryerde böyle bir fiyat yok.. Vatan şaşırttı beni..

Ama iki kere teyit etmek lazım alırken, ürünlerin paralel ithalat vs. olmağını, resmi apple tr garantili olduğunu.... Gold gibi işlere girmez herhalde Vatan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reason -- 29 Aralık 2015; 23:38:38 >

Satıcının sattığı üründen haberi yok öyleyse..

Ön kapak arka taraftan ayrılabiliyor mu peki?
  • Surface pro 4?

• bende gece sipariş verdim 32gb space gray olanını çıktığından beri bu fırsatı kolluyordum

havale dekont deli ettiler beni....

sipariş onaylatmaya çalışıyorum stok vs...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.