Şimdi Ara

Fm 2016 Nerede Ucuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
14.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam'de şu anda 100 TL. Geçtiğimiz yıl ilk çıktığında 80 TL idi yanlış hatırlamıyorsam. TTnet ortaklığı ve kod ile 6 taksit 60 TL'ye alabilmiştik. Yine bu şekilde alabilirsek süper olur

• Torentte :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyat duser yine merak etmeyin siz.
  • Playstore da 80 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

Playstore da 80 tl

PlayStore henüz ön siparişe başlamadı bile başkan.. Şuanda steamda ön sipariş var sadece. Bide FM'nin kendi sitesinde var orda 50$ oyun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FMGraphics

quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

Playstore da 80 tl

PlayStore henüz ön siparişe başlamadı bile başkan.. Şuanda steamda ön sipariş var sadece. Bide FM'nin kendi sitesinde var orda 50$ oyun..

Şimdi farkettim fm 15 80tl imiş yanlış görmüşüm

• Takip Revival hocam hatirlatirsan sevinirim

• bulabildiniz mi daha ucaza bi yerlerde? playstore da indirimle 80 tl ye denk geliyor..
  • En ucuzu enpara ile steamden almak. 2 ay 50 şer lira atarsanız 50 liraya gelir oyun. Voidu da 85 lira veya ttnetliysen playstoreden taksitle yanında indirim de varsa eğer alınabilir.
  • Çok merak ediyorum alan varsa bi degerlendirme yapsin 2015 den farki varmi ona gore alabilirim

• playstore ve steamde 100 lira beyler "uget56y8" bu kodla da 5 lira yani %5 indirim yapıyor playstore taksit imkanları da var.
  • derbonko kullanıcısına yanıt
    Pahali

Ortak alacak biri lazim

• Yılbaşı indirimlerini falan bekleyin bence ben öyle yapacağım. Aynı oyundur zaten pek bir şey değiştirdiklerini sanmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Pahali

Ortak alacak biri lazim

tek almayı düşünüyorum walla :) çıkmasını bekliycem 13 kasımı. az daha düşer
  • Bu sene 45 tl ye falan indiğinde dvd olarak almayı düşünüyorum. Oyun güncellensin biraz toparlansın sonra başlarım oynamaya :) şuan fm 15 te 2023 teyim idare ediyo beni

• Valla steam de counter dan sattığım silahın parasıyla aldım şuanda bir silah daha çıktı ve ondan da 100 lira gelir diye tahmin ediyorum.

O yüzden birilerine hediye adı altında ücreti karşılığında alabilirim tabiki daha uygun bir fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orusburus

Torentte :)

Şu fiyatı çok yüksek olmayan oyunlarda torrent bağımlılığında kurtulun artık yav :-(

• Yabancı sitelerden satın alırsak problem olur mu? Rus siteleri ya da Nuuvem'den falan ? Mesela burada biraz uygun gibi ama şöyle bir not var:

Note: This game cannot be activated outside Brazil.

http://www.nuuvem.com/item/football-manager-2016
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerzilya

Yabancı sitelerden satın alırsak problem olur mu? Rus siteleri ya da Nuuvem'den falan ? Mesela burada biraz uygun gibi ama şöyle bir not var:

Note: This game cannot be activated outside Brazil.

http://www.nuuvem.com/item/football-manager-2016

Oyun Brezilya dışında aktive edilemez.Yani evet sıkıntı olur.
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.