Şimdi Ara

Vodafone'dan Turkcell'e geçiceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodafone anında biten interneti ve haksız ücret kesimleriyle canıma tak etti vodafone'da hy 500dk 1000 sms 2gb kullanıyordum turkcellde buna benzer uygun paket var mı ? yeni hat alıcağım numara taşıma değil

• Yeni hat alırsanız 50 tl ücreti mevcuttur.Ayrıca yeni hat alıcaksınız hazır kart mı yoksa faturalı hat mı alacaksınız yanılmıyorsam faturalıya 50 tl ücret alınmıyordu genede bayiye sorabilirsiniz.Bende ücret almamıştı 2 ay oldu alalı herhalde değişmemiştir.
    Gerçekten vodafone bıktım usanmıştım yalnız 3 operatör mevcut işten dolayı yoksa yüzüne bile bakmıyacağım şu anda türkcell kullanıyorum şarj olsun fatura olsun aşırı derece fazla faturalar gelmeye başladı vodafone 39 tl paket 45 tl olmuş müşteri hizmetleri çözemiyor btk felan onlarda çözemedi yazık başka bir durum değil her neyse ben kaçmaz 39 abone olmuştum 3 gb internet 1000 sms 500 dk heryöne ekstra 14 tl 3 gb alabiliyorsunuz gayet güzeldi size daha uygun tarifeler önericem.

FATURALI OLACAKSANIZ ŞU PAKETLER DAHA UYGUN:
    HEPSİ EKO PAKETİ:500 DAKİKA 1000 SMS 1 GB İNTERNET:25 TL
    HEPSİ BOL PAKETİ:750 DAKİKA 1000 SMS 2 GB İNTERNET:35 TL
    KAÇMAZ 39 PAKETİ:500 DAKİKA 1000 SMS 3 GB İNTERNET:39 TL EK PAKET 3 GB İSE 13 TL'DİR
    ASLINDA EKO PAKET 2 GB OLSA DAHA İYİ OLURMUŞ VE TURKCELL TİM GİTTİĞİNİZDE SİZE ÖZEL PAKETLER SUNACAKLARDIR.
    HAZIR KART PAKETLERİ İSE DAHA AVANTAJLI:
    OLAY PAKET MEVCUT:400 DAKİKA 1000 SMS 2 GB İNTERNET:23 TL YILLIK 12 AY BOYUNCA YENİLENİR.
    YILDIZ 500 PAKETİ:19 TL + YILDIZ EK GENÇ PAKET:2 GB İNTERNET 1000 SMS TOPLAM:25 TL YILLIK 12 AY BOYUNCA YENİLENİR.
    HAZIR KART DAHA MANTIKLI OLACAKTIR SİZİN TERCİHİNİZDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 26 Eylül 2015; 6:56:07 >

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    olay paket iyiymiş hocam telsiz kullanım ücretide kesiliyor zaten oda 25 e geliyor vodafoneda standart tarifede kesilmiyor ama turkcel kalitesi içinde değer onu ödemek
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Telsiz ucreti var mi hocam faturasizda falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xMakavelix kullanıcısına yanıt
    olsa bile 1.5 tl civarındaydı ve tam net bilmiyorum faturama bakar söylerim hocam bir çok vergi vardı unuttum faturalı olduğu için hattım tam net bir tutar veremiyecem hocam ama 3 tl geçmez tahminimce
  • Faturasız da 1.5 TL ücret alıyor olay 2 GB paketini kullaniyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.