Şimdi Ara

İddia: Apple iPad Pro, 799$'dan satılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İddia: Apple iPad Pro, 799 />dan satılacak 

Apple'ın bu akşam resmi olarak tanıtması beklenen büyük ekranlı tablet modeli iPad Pro, yeni sızıntılar ile gündeme geldi.

Şimdiye kadar bilinen tüm detaylarına burada değindiğimiz 12.9-inç'lik iPad Pro, 9to5Mac sitesinin son haberine göre 799$'dan başlayan fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Bu fiyat 32GB depolama birimi için geçerliyken, 64GB için 899$, 128GB'lık model içinse 999$ ödenmesi gerekecek. LTE teknolojisine sahip sürümler içinse her depolama seviyesi için 130$ artış olarak. iOS 9.1 yüklü olarak geleceği söylenen model, son tahminler doğrultusunda da en az 3GB RAM taşıyacak.

Apple'ın büyük etkinliğini DonanımHaber farkıyla buradan takip edebilirsiniz. 

• 3 gb ram olursa bu cihazı torunum bile kullanır..
    (Edit: Evli degilim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaB0 -- 9 Eylül 2015; 11:31:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı donanımda bi tablet xiaomi tarafından çıkarılsa 220$ a satar..

• Xiaomi bunun benzerini yarı fiyatına çıkarır.
    Yinede çıksın artık iPad Pro.

• Çık ortaya Pro, saklanmanın gereği yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten akşam açıklanacak

• 64 gb modelini baz alırsak şu anki dolar kuru ile 2700 TL çok para ki bu fiyat zaten yurtdışı fiyatı büyük ihtimalle.. Şahsım adına bu parayı bir tablete vereceğime temiz bir ikinci el MacBook Pro alırdım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutankhamon kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arada, söylediklerinize katılıyorum bu paraya macbook bakmak daha mantıklı ama şunu söylemeden edemeyeceğim; Apple iPhone'lara zam üstüne zam çakarken, çok garip bir şekilde iPad fiyatlarıyla neredeyse hiç oynamamış. Şuanda ve önceki birkaç aydır 500 dolarlık 16 GB iPad Air 2 Apple Store TR'de kdv dahil 1449 TL'ye satılıyor, 600 dolar olan 64'lük model ise 1729 TL. Yeni iPadlerle beraber muhtemelen yine zammı geçirirler ama yine de geçirmemelerini ümit ediyorum
  • türkiyede 3000tl altından gelmez tabi bunun değerini dolar kullanan ülkeler anlar bizim paramız çok değer kaybetti.

• Profesyonel işletim sistemi olmadıktan, profesyonel yazılımları çalıştıramadıktan sonra nesi pro bunun ? Olsa olsa ipad plus olur, daha büyük ekranda fruit ninja oynarsınız. Surface'ler dısında pro tablet yok malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Profesyonel işletim sistemi olmadıktan, profesyonel yazılımları çalıştıramadıktan sonra nesi pro bunun ? Olsa olsa ipad plus olur, daha büyük ekranda fruit ninja oynarsınız. Surface'ler dısında pro tablet yok malesef.

Tabletlerde üretkenlik çok sınırlı. Sadece pazarlama alanında daha fazla fayda sağlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gb da coşar bu cihaz fiyatta klasik apple fiyatları yani yadırgamamak lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Profesyonel işletim sistemi olmadıktan, profesyonel yazılımları çalıştıramadıktan sonra nesi pro bunun ? Olsa olsa ipad plus olur, daha büyük ekranda fruit ninja oynarsınız. Surfaceler dısında pro tablet yok malesef.

Katılıyorum,Surface pro model sunuyor bunun ebatları büyük aynı tabletten farkı olmayan bir cihaz.
    Surface'ler daha hafif, daha ucuz, daha ince ve daha uzun ömürlü oldu mu bir çok laptop üreticisi havlu atacak. Hayalimdeki cihaz, şu anlık ulaşılması epey zor, şark kurnazı firmalarımız en az 2-3 katına satıyorlar burada.

• İçine mac osx yükleseler pro derdim ama ios un neresi pro
  • Bari oldu olacak full çerçevesiz olsaymış.

• Hey yavrum...Fiyatlara gel
  • O paraya en kral windows 8.1 tableti alabilirsiniz. Hem de klavyeli kaidesi ile.

• IOS 9.0 bu aksam mi download edilebilir hale gelicek ?

• pro
    32gb

ah sen yok musun epil

• Sadece kalemi için bile alınır bu cihaz aynı ayarda bile olmayan cintiq ler bundan 2-3 bin lira daha pahalı :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.