Şimdi Ara

Yazıcı + Tarayıcı + Fotokopi + Fax

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu işten hiç anlamıyorum.!!!

200TL bütçem var.

Yazıcı + Tarayıcı + Fotokopi + Fax özelliğinin hepsini barındıran, mümkünse toner fiyatı konusunda sıkıntı yaşamayacağım bir marka model önerinizi rica ediyorum..

Teknosa da 190TL ye CANON MX475 modelini buldum.

http://www.teknosa.com/urunler/125090811/canon-mx475-inkjet-multifunction-yazici

Ne dersiniz. Lütfen yardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniquereal -- 9 Eylül 2015; 16:04:47 >

• uniquereal U kullanıcısına yanıt
    Bütçenizi 500 liraya çıkarmadan yazıcı almak isterseniz büyük ihtimalle 1000 sayfa baskı alana kadar 300 liranın üzerinde kartuş ücreti ödemek zorunda kalırsınız, ilgili bütçeyle ancak mürekkep püskürtmeli yazıcı alınabileceğinden ve mürekkep kartuşu kullanan yeni versiyon yazıcıların kartuş dolumu yapılamadığından orijinal kartuş kullanılmak zorunda kalınıyor, orijinal fiyatları pahalı olması nedeniyle baskı maliyeti uçuk rakkamlara çıkıyor.
  • Dostum, yorum için teşekkürler.

Senin önerdiğin ürün benim seçimimden daha mı iyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat erkartal

Bütçenizi 500 liraya çıkarmadan yazıcı almak isterseniz büyük ihtimalle 1000 sayfa baskı alana kadar 300 liranın üzerinde kartuş ücreti ödemek zorunda kalırsınız, ilgili bütçeyle ancak mürekkep püskürtmeli yazıcı alınabileceğinden ve mürekkep kartuşu kullanan yeni versiyon yazıcıların kartuş dolumu yapılamadığından orijinal kartuş kullanılmak zorunda kalınıyor, orijinal fiyatları pahalı olması nedeniyle baskı maliyeti uçuk rakkamlara çıkıyor.

eve home ofis kurdum ve bütçem bu kadar.

hafta sonuna kadar almam lazım. ne yapmalıyım sence
  • uniquereal U kullanıcısına yanıt
    Keşke yardımım olsaydı, ancak yazıcı satmıyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.