Şimdi Ara

Teknosa fırsat çadırı(neomarin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar az önce yoldan giderken gördüm.
    Teknosa fırsat çadırı açmış. Seri sonu ürünler yazıyor. Gidip baktım içersi Tıklım Tıklım dolu. Bir Sürü malzeme var. Tabletler , telefonlar , TV'ler beyaz eşyalar . Herkes birşeyler alıyor.
    İstanbul Anadolu Yakasında e-5 den giderken Kaynarca/Pendik te neomarin alışveriş merkezinin hemen yanında dışarda kurmuşlar. Arkadaşa iPhone 5 16 gb aldık çıktık 1300 tlye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 8 Eylül 2015; 20:41:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşhir ürünü ayfon'a 1300 lira vermenin neresi sıcak fırsat, zaten o fiyata bulabiliyorsun telefoncuda.
  • Bi uğranabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Teşhir ürünü ayfon'a 1300 lira vermenin neresi sıcak fırsat, zaten o fiyata bulabiliyorsun telefoncuda.

bir sürü ürün var kardeşim.Müsaitsen ve yakınsan gider bakarsın.arkadaşıma uygun geldi aldı. başkasınada başka bir şey uygun gelebilir diye konu açtık.
    bende hp 1102w olursa almak için gittim ama yoktu.Bir şey almadan çıktım.
  • çok iyi fiyatmiş, teşhir mı bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

çok iyi fiyatmiş, teşhir mı bunlar

kutudaydı herhangi bir sorun görmedik. iyicene inceledik. çizik filan yoktu. iphone 5s alalım diyorduk.n11den filan kampanya denk gelince.
    2000-2100 vereceğime bunu alırım dedi. bencede mantıklı bende hala normal 5 kullanıyorum.
  • açılmış konu var. öte yandan ben dün gittim hiç birşey bulamadım. kutusu açılmış, değiştirilmiş, tamir görmüş ürünleri, sıfır fiyatının biraz altına satışa koymuşlar. pek de birşey kalmamış. tek gözüme çarpan microsoft wireless 2000 klavye mouse set oldu.
  • bursadaki teknosa çadırına girdim inanın neredeyse tüm teşhir ve kullanılmış ürünler sıfır fiyatına bazı ürünlerde sıfırdan pahalıya satılıyor. internet ortamını fiyatlarını takip edenler zaten 5 dakika durmadan çıkar oradan..
  • Ben çamaşır makinasını aldım. Ezik var yazıyordu etikette incelediğim kadarıyla pek bir şey göremedim. Gerçi kutuluydu her yerine bakamadım ama inşallah pişman olmam. 1 yıl garanti veriyorlar. Ürün bu:http://m.teknosa.com/urunler/115020404/hotpoint-ariston-aq93f-29-eu-9-kg-1200-devir-camas/?gclid=CIG8huru6ccCFcHnGwodP8AKXw

861 TL'ye aldım.

• Bizim halkımıza çadır kurman yeterli zaten atlamaları için. Şaka bir yana, buzdolabı var mıydı genişlerden, 80 cm civarı lazım?
  • vardı en az 10 tane çeşit çeşit vardı. geniş olanları kısa küçük olanlarıda vardı.
  • Aynı çadırdan Beylikdüzü Migros Avm'nin otoparkında da var.
  • Şimdi tablet için gidilir mi? Arkadaşın yeğenine tablet bakıyoruz uygun ama sıkıntı çıkarmayacak türden.

• quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Şimdi tablet için gidilir mi? Arkadaşın yeğenine tablet bakıyoruz uygun ama sıkıntı çıkarmayacak türden.

Valla kardeşm tablet ganimet gibi vardı. Gidip bakmak lazım. Ben ordayken bir yaşlı amca sakallı hacı amcam. 3,4 tane almıştı. 2si koltuk altında 2 si elde filan.
    99 TL den başlıyor tabletler. Ben note8 sormuştum 600 TL dediler.Arkadaş gerek yok dedi almadık. Apple tabletler filan bir sürü var.
  • Teşekkürler. Vakit kısıtlı. Şimdi gidip boş dönmek de var.
    Neyse bakacağım duruma

• Kaçta kapanıyor acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah 10 aksam 10 olmasi gerek

• Beylikdüzündekine gittim dün..iPad mini 2. generasyon a1490 idi sanırım, 64GB 3Gli..1449TL gibi bir fiyataydı.
    Philips 50PUK6809 vardı 1.899TL
    Önceki gün bir tanıdık LG 42LB65 almış, 830tlye. Kasanın üstünde biraz ezik varmış sadece. Dün çadıra gidince sordum o model var mı diye.. görevlinin sözü aynen şu:"yok abi olsa personel bırakmaz"...anlayacağınız yine bir Teknosa klasiği..ÇÖP

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzak kactı
  • hala devam ediyor arkadaşlar, bugün teşhir 46w905 tv'yi 2000'e aldım. bir tane daha var. 1700'e efsane panasonic plazma gördüm, bayağı bir televizyon var. 3ds oyunları, wii oyunları var. apple tabletler var ancak fiyatlarına bakmadım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.