Şimdi Ara

IKI YAZICI ARASINDA KALDIM SIZCE HANGISI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, yazıcı alacağım ancak ikisi Arasında kaldım.

HP Deskjet Ink Advantage 1515 AİO mı yoksa CANON PIXMA MG6450BK mi almalıyım?
    İkisinde de tarayıcı özelliği var ancak artı olarak Canon da Wi-Fi özelliği var. Böylece telefon, tablet vs gibi cihazlardan direkt yazdırma yapılabiliyor.
    Yazıcıyı 15x10 fotoğraf kağıdına fotoğraf baskısı ve standart a4 belge yazdırmak için alacam. HP de biri siyah biri renkli olarak 2 kartuş var. Canon'da ise 5 kartuş. Sarf malzemesi bakımından ucuz kartuşları olan, kolay doldurulabilen veya müdaili kolay bulunan birşey arıyorum.
    HP 160 TL, Canon ise ortalama 200 TL. (Canon şu an vatan bilgisayarda internete özel 171 TL.)
    Hangisini önerirsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• furkanaydogdu F kullanıcısına yanıt
    kesinlikle mg6450 alın pişman olmasınız. her açıdan çok daha nitelikli bir cihaz fotoğraf baskısıda gayet tatmin edici. en önemli özelliği kolay dolan kartuşlarının olması bu doluma özel kartuşlarla baskı maliyetinizi çok çok aşağılara çekebilirsiniz. hp'de yapabileceğiniz tek şey orjinal kartuşları dolumcuya vermek yada kendiniz doldurmanız bu tarz 2 kartuşlu modellerden her zaman uzak durmakta fayda var.

mg6450 kolay dolan kartuş set (5x100 ml mürekkepli) ürünü aşağıdaki linkte inceleyin kullanım şeklini daha net anlarsınız

http://www.sanalpazar.com/Canon-Pgi-550-Cli-551-Dolan-Kartus-Set-5x100ml-Murekkep__isp51091646

• vatanın indirimi kaçırma bence 182 tlye geliyor ki çok iyi fiyat bende aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.