Şimdi Ara

Laptopa klavye takıyorum , USB aygıt tanınmadı hatası veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Klavye aldım.Laptopta kullanmak için.Takıyorum klavyenin ışıkları yanıyor ve sönüyor.Ardından USB aygıt tanınmadı hatası veriyor.İnternetten araştırdım yine de çözüm bulamadım.Nedir bunun çaresi?

• Sorun devam ediyor.
  • Benimde buna benzer bir probleme karşılaşmıştım. USB Game Pad'i tanımamıştı. Gariptir ki usb uzatıcı ile sorun hallolmuştu. Size tavsiyem her usb portu deneyin elinizde de varsa bir usb uzatıcı deneyin. Gelişmeyi konu altına yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızılsakal34

Benimde buna benzer bir probleme karşılaşmıştım. USB Game Pad'i tanımamıştı. Gariptir ki usb uzatıcı ile sorun hallolmuştu. Size tavsiyem her usb portu deneyin elinizde de varsa bir usb uzatıcı deneyin. Gelişmeyi konu altına yazarsanız sevinirim.

USB uzatıcı ile aygıt bulunamadı hatası vermiyor ama yine klavye çalışmıyor.
  • Devam ediyor.
  • Sorun devam ediyor.
  • Korkusuz Üye kullanıcısına yanıt
    Klavyenin driver'ı yoksa bozuk olduğu için yenisini isteyebilirsin aldığın yerden.
  • klavye takmayın sizde bunudamı ben söyleyeyim
  • Laptop benim klavyemi beğenmiyor musun diyor kısaca

Şaka bir yana;

Ya Laptop Usb portalınız bozuk ya da (ki bu daha yüksek ihtimalli) driverı bozuk..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

Laptop benim klavyemi beğenmiyor musun diyor kısaca

Şaka bir yana;

Ya Laptop Usb portalınız bozuk ya da (ki bu daha yüksek ihtimalli) driverı bozuk..

USB portalı niye bozuk olsun , mouse takınca çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korkusuz Üye

quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

Laptop benim klavyemi beğenmiyor musun diyor kısaca

Şaka bir yana;

USB portalı niye bozuk olsun , mouse takınca çalışıyor.

Mouseun çalıştığını belirtmemişsiniz nereden bilebilirim? Ben sadece ihtimalleri söyledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Komşunun kasaya taktım çalışmadı.Bozuk herhalde.Elimde kaldı 15 lira bir şeydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.