Şimdi Ara

Philips ile yeni ses sistemlerini ve kulaklıklarını konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IFA 2015'te Philips standındayız. Philips ses sistemlerinden Tuğba Karakuş ile yeni ürünlerini  konuştuk.

• şu 20 30 liralık kulaklıkları birazdaha sağlam yapsınlar kimse kaliteli bişi beklemiyor philips alırken bari elimizde kalmasın

• biraz daha oyuncu kulakliklari yapsalar guzel olcak

• quote:

Orijinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

şu 20 30 liralık kulaklıkları birazdaha sağlam yapsınlar kimse kaliteli bişi beklemiyor philips alırken bari elimizde kalmasın

Aynen öyle SHE3590 3-4 seferdir bozuluyor. Her seferinde yenisini göndermekten bıkmadılar.

• kulaklık yaptıkları gibi gözlük yapsalar kör ederlerdi o ayrı da nenemde dikiş makinası vardı philips in 0_0 hala çalışıyor.

Philips ile yeni ses sistemlerini ve kulaklıklarını konuştuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tricore -- 8 Eylül 2015; 1:25:45 >
  • Guzel bir soyleyisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2006'da aldığım Philips kulaklığı hala bilgisayarda kullanıyorum.

• Philips aslında köklü bir marka. Gel gelelim hedefledikleri kitleyi pek değiştiremediler. Bağzı ürünlerinde istedikleri kitleye sahip olamadılar. Üst düzey ürünler de piyasada bulunsalarda Philips X2/27 Fidelio gibi seriler çikardilar, tuttu da. Çok tercih edildi. Ama yine Avrupa - Asya pazarındna uzak kaldı. Gerek fiyatina tercih edilecek ürün markalari Grado ile benzerlikleri yüzünden daha iyi iş başardiğina inandıkları Gradoyu tercih etti insanlar. Bazı ürünleri gerçekten sağlam oldu. Bazı ürünleri de, unutuldu gitti ve bir çok ürünü de belki garanti süresi bile dolmadan çöp oldu...

Ayrıca nedense taşınabilir teknolojiyi ve bluetooth il emüzik aktarımını inatla desteklemek istemiyorum. Büyük kayıplar olduğuna inanıyorum. Tabii müzikten ne derece beklentisi olduğuna göre değişir insanın....
  • 5+1 sistemini almıştım ve hala kullanıyorum ama bir daha bu markayı evime sokmam muhtemelen. ürünleri ile ilgili destek sıfır düzeyinde. usb den izleyeceğim filmlerin bazılarının formatından dolayı görüntü vermiyor. bununla alakalı güncelleme sordum ama güncelleme desteği yokmuş arkadaşlarda. pişman oldum aldığıma ama aldık bir defa
  • her ne olursa olsun destek yok teknık servısler cok kotu musterı hizmetlerı cok kotu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.