Şimdi Ara

BIT Pazarı Özel: Gamescom 2015'ten Retro Manzaralar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gamescom 2015'te bir dünya yeni oyun vardı fakat kameralarımızda eski yapımlar da takıldı. Bu özel bölümde bu yapımlara yer veriyoruz.

• izlerken çok heyecanlandım çok duygulandım.orada olmayı çok isterdim

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hocam video güzel olmuş, eski günlerimizi hatırlattın bize de. Duygulanmamak elde değil.

Fakat seninle ilgili ufak bir eleştirim var. Video da "şeysi" , "şeyi" gibi kelimeleri çok sık kullanmışsın, bir süre sonra kulak tırmalamaya başlıyor. Sanırım biraz da hızlı konuşmandan kaynaklı. Eğer Türkçe'sini hatırlayamadığın bir kelime ise, İngilizce'sini söyle gitsin. Şeyi, şeysi demekten çok daha iyidir. Hem şeyi, şeysi gibi belirsizlik kelimelerini kullanmak, o konu hakkında bilgi sahibi olmadığın hissi uyandırır izleyicide. Hızlı konuşma konusunda da Erdi'den tavsiye alabilirsin, kendisi bu konuda epey bir aşama kaydetti eskiye göre.

• Hocam seni eleştirmiştim, anlatım yüzünden ,bu programın beni utandırdı gerçek oyuncuymuşsun yolun açık olsun çok beğendim bu sefer. Güzel türkçemizide yavaş yavaş daha iyi kullanıyorsun

• bu arkadaş niye mimik yapma derdinde anlamadım.
  • Retrospektifi ilgim yok ama seni dinlemek güzel :)
    Çok güzel emeğine sağlık. Türkçe'yi baya ilerlettin. :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz videolara devam et lütfen Edward. Talha ile beraber de bir retro programı görmek isteriz :)

• Gerçekten çok güzel emeğinize sağlık bilgi dolu olmuş.

• Sehitlerimiz hakkinda bir haber yapsaydiniz bari...
  • Bu adama bir türlü ısınamadım.

• Harikulade bir yayın olmuş. Teşekkürler Edward bey...
  • Karı soymaca diye bir oyun vardı adı neydi onun?

• Arkadaş açıkcası benim gibi yaşı kemale ermiş, oyun hayatına PONG ile başlamış ve neredeyse tüm konsol, C64, Amiga, 2600 hayatında büyük yer etmiş bir adam için şahane bir program olmuş. Eline sağlık... Bu arada size sıkça gelen bir konuyu da tekrar söyleyeyim ki izdiham olsun "Talha ile birlikte retro oyun" üzerine programlar, köşeler vs. görmek isteriz.

• başta çalan müziğin ismi nedir acaba :D

• bunları crt tv kullanmaları iyi olmuş. Bu oyunları emüden oynayanlar gecikme var diyor ama aslında lcd gecikmesi yaşadıkları.
  • Teşekkürler... Gece gece nostaljik takıldık...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.