Şimdi Ara

iOS ve Android için Yandex.Navigasyon güncellendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  iOS ve Android için Yandex.Navigasyon güncellendi

İnternet sektörünün önemli isimlerinden Yandex'in anlık trafik durumuna göre güzergah tarifi yapabilen navigasyon uygulaması Yandex.Navigasyon, iOS ve Android platformlarında güncelledi.

Aynı zamanda Windows Phone sürümü de bulunan uygulama, en hızlı alternatif güzergahları gösterme, anlık trafik bilgilerine göre güzergahları değiştirebilme, kapalı yollar ve trafik kazaları hakkında bilgi alma ya da sesli komutlarla yönlendirme gibi işlevleri etkili olarak yerine getiriyor. Uygulama iOS ve Android platformlarında yayınlanan son sürümüyle ise artık ekrana dokunmadan da yönetilebiliyor.

Telefonunuza “Yandex” diye seslenip komutunuzu söyledikten sonra (Örneğin bir mekan ismi) uygulama rotanızı hesaplıyor ve ona göre yönlendirmeye başlıyor. Mekanların yanı sıra adresleri ve kurumları da sesli olarak arayabilen Yandex.Navigasyon, ayrıca artık yolda görülen kazaların, yol çalışmalarının veya hız kameralarının sesli olarak eklenmesine de imkan tanıyor. Bu özellik için “Yandex, yol çalışması ekle” demeniz yeterli oluyor.

Uygulamanın ücretsiz olarak sunulan sürümlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Gercekten yandex iyi. Kullandigim tek navi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara kullanmıştım aşırı kota kullanımı var ve hantal, Şimdilik Sygic veya İgo ile yola devam..
  • here tek geçerim.
  • Nokia here on numara ve bedava

• Tatil dönüşü çok işime yaramıştı. Vallahi kaza raporlayanlarda yalansız bildirim yaptığı için şuan sistemi oturttular. Yalnız offline harita özelliği tümüyle indirmiyor bölge bölge indiriyor onuda tümden Türkiye yada şehir olarak indirme gelirse çok güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandex'in Türkiye'ye verdiği önem takdire şayan gerçekten.Herkesi de FBYandex kullanmaya davet ediyorum.Güzel browser :D

• Yıl olmuş 2015 nesnelerin interneti heryerimizi giderek sararken (nesnelerin interneti / internet of things) hala favorileri yedekleme, senkronize yok

Bence HERE'dan öğrenmesi gereken çok şey var
  • Geçen İzmirdeydim çıldırttı resmen adresi buluyor ama izmirin yollarından mıdır artık dolandırdı durdu kendim buldum en sonunda. İstanbul da 10 numara 5 yıldız onu söylemeden geçemeyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Here iyidir çogu kişiye tavsiye ettim begendiler
  • Yandex navi'yi uzun zamandır kullanıyorum. Çok güzel. Düne kadar sorun yoktu. Ama dün neredeyse hiç kullanamadım. Rotayı çiziyor. Ama araba hareket edince konumu güncelleyip okun hareket etmesi ve sesli yönlendirme yapması lazım. Ama yapmadı. Hep geniş yeşil daire çıktı. Bunun çözümü nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.