Şimdi Ara

6tag'a iki yeni özellik dahil edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6tag'a iki yeni özellik dahil edildi 

Rudy Huyn'un üzerinde sürekli çalışma göstermeye devam ettiği alternatif Instagram istemcisi 6tag, iki önemli özellik getiren 5.7.1 sürümüne güncellendi.

Popüler sosyal ağlardan Instagram'a erişim için önemli bir alternatif olan 6tag, kısa süre önce Instagram'ın ayda 85 milyon kişi tarafından kullanılan özel mesajlaşma özelliği "Instagram Direct" odağında güncellenmiş ve resmi olarak verilmeyen desteği platforma getirmişti. Yayınlanan yeni sürümüyle ise uygulamaya fotoğraf kesme için yeni kontroller ve direkt mesaj (özel) sayfası içerisinde fotoğraf gönderme desteği eklendi.

Ücretsiz olarak sunulan 6tag'ın en son sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

• İyi olmus. Guzel bir gunnceleme almis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • video yükleme limiti var. bu limiti aşınca video yüklemek için paralı sürüme geçilmesi isteniyor.

intagram beta ise hiç video yüklemiyor
  • Ücretsiz sürümünde ne dm nede video atılabiliyor yanlışım varsa düzeltin,herkesin diğer platformlarda ücretsiz ve daha iyi şekilde kullandığı yazılımlara tam sürüm kullanmak için biz wp platformu kullanıcıları para veriyoruz,işte neden bu platformun tepki aldığının basit bir örnekleri bunlar ,ve bknz twitter-tweetium ,orjinal uygulama beş para etmez iken 3.parti si daha iyi durumda vee paralı ,hiç şaşırmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkaları sorun yaşıyormu bilmiyorum bilmiyorum ama güncellemeden sonra gözüme çarpan en büyük sorun(benim karşılaştığım) ,yorum yazarken @ işaretinden sonra mention atacağımız kişilerin isimleri daha önceden çıkarken artık yok,çok büyük problemdir bu dramdır

• An itibari ile gelen güncelleme ile @ mention sorununu çözmüş rudy efendi

• 6tag 5.9.1.0

www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/6tag/9wzdncrfhvxc

6tag Windows Phone için en kapsamlı Instagram uygulamasıdır.

Video ve resim yükler, filtreler uygular, arkadaşlarınızı etiketler, haritada gönderileri görür vb...

Fotoğraflarınızı çeşitli muhteşem ve özel yapım filtre efektleriyle özelleştirin.

Fotoğraf ve videolarınızı basit bir foto akışında arkadaşlarınızla tek tuşa tıklayarak paylaşın, görün ve takip edin.

• 100% orijinal filtreler: XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977, ve diğerleri.
    • Sahnelere bölerek video kaydı.
    • Ekstra alan derinliği için Linear ve Radial Tilt-Shift bulanıklık efekti.
    • Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr, Foursquare ve VK'da anında paylaşım.
    • Sınırsız resim yüklemesi.
    • Gönderileriniz için geotag.
    • Arkadaşlarınızla beğeni ve yorum alıp gönderek etkileşimde bulunma.
    • Ön & Arka kamera desteği.
    • Ve çok daha fazlası...

6tag'a iki yeni özellik dahil edildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gayet güzel bir program ama şu an hashtaglerde bi sorun var, üzerine tıkladığımda boş bir ekran çıkıyor

Bi güncelleme daha yolda anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Punk

Gayet güzel bir program ama şu an hashtaglerde bi sorun var, üzerine tıkladığımda boş bir ekran çıkıyor

Bi güncelleme daha yolda anlaşılan

ne ara hortlattın la :D bi baktım 7 eylül

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.