Şimdi Ara

Android'in en iyi tarayıcısı hangisi ? Özel İnceleme Videosu (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
5
Favori
4.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LazPlayboy

Opera kraldır gençler bu inceleme çok hatalı. Ben başka hiç bir tarayıcıda opera kadar sıkıntısız download yapamiyorum. Gerek video olsun gerek dosya olsun.
    Tema desteği gesture eklenti falan allah aşkına kaç kişi bunları kullanır ki önemli olan sade ve hızlı olması bence

Neye göre hatalı acaba ? Biraz daha açarmısınız ?

Opera'dan çok memnunsunuz diye koca bir çalışmaya hatalı demeyin. Ya da diyorsanız, lütfen hangi noktalarda hatalı onu belirtin.

Videoyu hiç izlememişsiniz bile. Zaten ilk kısımda sade ve hızlı olanlar karşılaştırılıyor. Yani o kısımda hıza ve sadeliğe bakılıyor, gesture veya eklenti gibi şeyler önemsenmiyor. Bu şekilde sayfa açılış hızları gibi performanslar yapıldığı zamanda listemiz ortaya çıkıyor.

Gesture ve eklenti gibi şeylerin olduğu kısım ise ayrı bir bölümde verilmiş.
  • Ben sadece UCweb Kullanıyorum yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chrome kullanmayın ne kullanırsınız bilemem ram dan 200-300mb gayet yuksek

• Yandex-Çöp= fenerbahce

• Chrome kullaniyorum hepsini ezip gecer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uc browseri tek geçerim, ayrıca video tamamen fb yalakalığı üzerine yapılmış. Açıkça ana ekrana en iyi Browser deneyimi fb yandex diye reklam verseydiniz. Hangi insan telefonunda masaüstü olarak açıyor ki? Reklam engelleyici ve içinde ki hızlı dolaşım imkanı sunan uc Browser ve Maxthon var. Dediğiniz gibi değil yandex Browser tamamen çarpıtma sonuçlar, sayfaları en geç açan tarayıcı yandex

• quote:

Orijinalden alıntı: RexWolker

Uc browseri tek geçerim, ayrıca video tamamen fb yalakalığı üzerine yapılmış. Açıkça ana ekrana en iyi Browser deneyimi fb yandex diye reklam verseydiniz. Hangi insan telefonunda masaüstü olarak açıyor ki? Reklam engelleyici ve içinde ki hızlı dolaşım imkanı sunan uc Browser ve Maxthon var. Dediğiniz gibi değil yandex Browser tamamen çarpıtma sonuçlar, sayfaları en geç açan tarayıcı yandex

Bu testı ben yaptım. Hayatımda yandex fırmasından ne bır kısıyı tanırım nede baska bır sey. Artı olarakda Besıktaslıyım. Hemde 20 senedır kongre uyesı olan bır besıktaslı. Yaptıgım testler var. Ben ne gorduysem onu soyledım. Bes tane sayfa denedım Note 4 uzerınde ve hepsınde sayfaları Yandex hızlı actı. Acıkcası bende sasırdım bu sonuca ama gercek bu. Hemde helal gercek bu.

Bu sekılde bırıne suclarken, ona karsı ıthamlarda bulunurken elınızde done olması lazım. Neye dayanarak bunları yazıyorsunuz ????

Bır oncekı sayfayı okuyunuz. Hızlı dolasım ımkanından bahsettıgınız UC Browser phonearena sayfa yukleme testınde :

3 sayfada sonuncu!!!!!
    1 sayfada dokuzuncu!!!!!
    1 sayfada onuncu!!!!!

sentetik testlerde UCBrowser 4 testten 1'inde sonuncu, diğer ikisinde sondan ikinci!!!!!!

Buyrun buda lınkı acın okuyun

http://www.phonearena.com/news/Best-Android-browsers-2015-edition-design-features-and-performance_id67848

Lifehacker testinde

http://lifehacker.com/the-best-web-browser-for-android-5832026?trending_test_b&utm_expid=66866090-62.H_y_0o51QhmMY_tue7bevQ.2&utm_referrer=http%3A%2F%2Fforum.donanimhaber.com%2Fm_109804997%2Fmpage_2%2Ftm.htm

Sıralamaya bile sokulmamış

Androidcentral karşılaştırması

http://www.androidcentral.com/10-best-android-browsers#slide2

UC Browser incelenmeye değer görülmemiş.

Ha bunlarda sacmalamıs dersenız. Youtube'a sayfa acma test vıdeolarını yuklıyım.

Bu nasıl bır fanatıklıktır ?
  • Yaptığın test için emeğine sağlık. Beşiktaşlıysan ayrıca özür dilerim. Rakamlara göre sonuncu ise neden en çok indirilen tarayıcılardan biri olmuş. Kendi elimle tüm tarayıcıları indirim kendi telefonumda xda ve dh mobil olarak test yaptığımda, sayfayı en hızlı gorselleriyle birlikte Mozilla yükledi, fakat adaway desteği sayesinde o reklam dolu sayfalar benim gözlemime göre yandexden bile hızlıydı.

• quote:

Yaptığın test için emeğine sağlık. Beşiktaşlıysan ayrıca özür dilerim. Rakamlara göre sonuncu ise neden en çok indirilen tarayıcılardan biri olmuş. Kendi elimle tüm tarayıcıları indirim kendi telefonumda xda ve dh mobil olarak test yaptığımda, sayfayı en hızlı gorselleriyle birlikte Mozilla yükledi, fakat adaway desteği sayesinde o reklam dolu sayfalar benim gözlemime göre yandexden bile hızlıydı.

Bır tarayıcı hız ve ozellıkler acısından ıkıye ayrılır. Uc Browser yaptıgım hız testlerınde son sıralarda yer aldı ancak ıs ozellık kısmına gelınce 5,5 ıle ucuncu sırada yer aldı. Bır tarayıcıda sunulan eklentıler gıbı ozellıkler cok onemlıdır. Bır cok kısı buna onem verır. Burda bazı arkadasların yazdıgı gıbı ozellıkler kımın umurunda dıye eksıyı basmazlar.

Son olarak Reklam destegı acık olarka hız testlerı yapılmaz. Cunku bu bazı tarayıcıların yavaslamasına sebep olur. Bu sebeple ben testın ıcıne bu modları koymadım. Artı olarak bır cok tarayıcının reklam kesme ozellıgı bıle yok. Yaptıgım tum testlerde, reklam onleyıcı var ıse bıle kapatarak testlerı yaptım. Nıtekım test sonuclarında da yurt dısında yapılan testlere benzer sonuclar elde ettım.
  • berkans kullanıcısına yanıt
    İnsanların kullanım alanlarına ve tarzlarına göre cidden bu testler çok göreceli kalıyor. Benim mobilde açtığım sayfa boyutu belki 50kb ile 300kb arasıdır, üstüne adaway girince reklam işin içinden çıkınca belki uc browserin yavaş yüklemesi göze batmıyor olabilir. Fakat 1mb üzeri sayfaları dehşet hızda puffin açıyor bu da testlerde büyük hız farkları yaratabilir. Sabahtir puffin web Browser deniyorum. Hız olarak puffin web Browser ücretli sürümü sayfaları çok hızlı açıyor fakat adaway desteği yok. Yerimlerini içeri almak bile sıkıntı. Ücretsiz sürümü reklamlarla dolu bir tarayıcı. Yine de yandex browser benim gözümde en iyi tarayıcı değil.

• quote:

İnsanların kullanım alanlarına ve tarzlarına göre cidden bu testler çok göreceli kalıyor. Benim mobilde açtığım sayfa boyutu belki 50kb ile 300kb arasıdır, üstüne adaway girince reklam işin içinden çıkınca belki uc browserin yavaş yüklemesi göze batmıyor olabilir. Fakat 1mb üzeri sayfaları dehşet hızda puffin açıyor bu da testlerde büyük hız farkları yaratabilir. Sabahtir puffin web Browser deniyorum. Hız olarak puffin web Browser ücretli sürümü sayfaları çok hızlı açıyor fakat adaway desteği yok. Yerimlerini içeri almak bile sıkıntı. Ücretsiz sürümü reklamlarla dolu bir tarayıcı. Yine de yandex browser benim gözümde en iyi tarayıcı değil.

Benım gozumdede degıl cunku hıc bır ekstra ozellıgı yok hıc bır ıse yaramıyor. Mesela Lastpass kullanamıyorum. Okuma modu benım ıcın onemlıdır, karmasık sayfaların arasından okumak ıstedıgımı ceker alır. Zaten ılk safarı ıle gelmıstır reader mode. Bunlar dısında tamn sayfa, eklentı destegı hıc bır sey yok. Ama sayfayı hızkı acmak ıstersenız yapıyor. Herkesın derecesı farklı. Bu sebeple testı ıkıye ayırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karanlık Ülke

Ne yazık ki bu kadar yorumdan dolayı yazım dikkat çekmeyecek. Benim gibi ille de Chrome diyenlerdenseniz 36. Sürümü en stabil ve hızlı olan sürüm. Takılma sayfa açışları, genel olarak chrome da takılmalar yok. Herşey harika.. Yeni sürümlerde agar.io takılırken bu sürümde pc gibi pürüssüz. Tek sorun ki fazla büyük sorun değil giflerde bazen akıcı değil..

Söylemeden edemeyeceğim geçen aylarda 5 6 tane tarayıcı denedim yeni Chrome dahil hepsinde birçok kusur vardı. Chrome 36 diğer tarayıcılardan hatta yeni Chrome sürümlerinden bile iyi. Google materyal dizayna geçerek çok büyük aptallık yaptı.

Link :http://www24.zippyshare.com/v/55481304/file.html

Yükleyemiyorum malesef hata veriyor

• Eski sürümü kaldırmadan yükleyemezsiniz.

• quote:

Eski sürümü kaldırmadan yükleyemezsiniz.

Eski telefonda evet oluyordu şimdi yine yüklenmiyor

• Yanlış anladınız.. Eaki sürümü kaldırmanız gerek ardından Google Play Store'a girip Chrome'a girin seçenekler tuşuna basım otomatik güncelle nin tikini kaldırın.

• quote:

Yanlış anladınız.. Eaki sürümü kaldırmanız gerek ardından Google Play Store'a girip Chrome'a girin seçenekler tuşuna basım otomatik güncelle nin tikini kaldırın.

Yok hocam yanlış anlamadım benim eski telefonda bu dediklerinizi yapınca yükleniyordu değiştirdim yükleyemiyorum bu telefonda bunları yapınca

• Telefon markası modeli nedir?
  • quote:

Telefon markası modeli nedir?

M4 aqua

• Ekran ışığı koruyucu falan kullanıyor musunuz? O programı bi durdurun öyle yükleyin.

• Android in en iyi tarayıcısı gömülü gelen tarayıcıdır

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.