Şimdi Ara

Telefon almak istiyorum karar veremedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Şu anki telefonum Samsung Galaxy S3. Yakın zamanlarda yeni bir telefon almayı düşünüyorum ancak hala karar veremedim. iPhone almayı düşünüyorum çünkü elimdeki telefon zaten Samsung üstüne bir de Samsung zaman geçtikçe kasmaya başlıyor. iOs hem daha kolay geliyor bana hem de kasmıyor. Sizler ne düşünüyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim.

• Z5 Premium

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne açıdan tavsiye ettiğinizi hangi yönlerini de belirtirseniz sevinirm böyle pat z5 dediniz diye gidip z5 alamam tabi ki de kendim de araştıracagım ama fikirlerinizi merak ettigim için buraya yazdım
  • Telefon biraz pahali ama iphone 6 bile 2400 tl bu heralde 2600 tl olmadi z5 alin
    z5 premium da 4k ekran 3gb ram var kamera 23 mp 0,03 sn odaklama 200 gb microsd destegi snapdragon 810
    z5 de ise 23 mp full hd,200 gb microsd destek,0,03 sn odaklama,yine snapdragon 810
    Ama telefonlar canavar gibi ve sony bu sefer isinma sorununu cozmus z5 serisinin hepsinde z5 prede sogutma botulari veya sivilari varmis ama z5 ve z5c devarmi bilmiyorum ama onlarda soguk isinmiyomus

• quote:

Orijinalden alıntı: Fizience

Telefon biraz pahali ama iphone 6 bile 2400 tl bu heralde 2600 tl olmadi z5 alin
    z5 premium da 4k ekran 3gb ram var kamera 23 mp 0,03 sn odaklama 200 gb microsd destegi snapdragon 810
    z5 de ise 23 mp full hd,200 gb microsd destek,0,03 sn odaklama,yine snapdragon 810
    Ama telefonlar canavar gibi ve sony bu sefer isinma sorununu cozmus z5 serisinin hepsinde z5 prede sogutma botulari veya sivilari varmis ama z5 ve z5c devarmi bilmiyorum ama onlarda soguk isinmiyomus

+1

eger ıphonedan kastı 6plus modelı falan ıse o butcede az bekleyıp z5 yada z5premıum ıle hem keyıflı kullanım hemde oldukca uzun omurlu guncelleme destegı alırsınız,samsungtan sonrada ılac gıbı gelecektır.
  • Dostum görsellik, sağlamlık, performans açısından Z5 düşünebilirsin .Bunun dışında fiyat performans açısından LG G4 kesinlikle düşünülebilir.
  • Iphonelere bulasma bence pahali ve sistem biraz iyi ama pahali

• 40 saat sonra iphone 6s tanıtılacak onu görmeden kararını verme derim
  • 9 Eylülde tanıtılacak iPhone'lardan birini al. Tabi 16GB olanından almayacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.