Şimdi Ara

Bu çamaşır makinesi alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.kliksa.com/urun/hotpoint-ariston-fmg-923m-tk-inverter-motor-camasir-makinesi/902276098

Fiyatına göre iyi gibi duruyor sizce alınır mı yoksa kirli çıkısı varmı?

• Alinmaz profilo 101 kotr al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 181501 kullanıcısına yanıt
    Hocam peki neden? Ayrıca sizin dediğiniz ürün 8 kg ve 1000 devir, ariston ise 9kg 1200 devir?
  • takip

• Kalite ve sağlamlık profilo yu öne çıkarır.

• 181501 kullanıcısına yanıt
    Hocam profilonun kalitesini zaten biliyoruzda 20 yıldır ariston marka çamaşır makinesini kullanıyorduk yeni yeni sorunlar çıkarmaya başladı yani bizde bıraktığı etki baya iyi yani.
  • Kardeş sen bilirsin hakkında hayırlı olsun hangi makinayı alırsan sorunsuz kullanmanızı dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Hocam profilonun kalitesini zaten biliyoruzda 20 yıldır ariston marka çamaşır makinesini kullanıyorduk yeni yeni sorunlar çıkarmaya başladı yani bizde bıraktığı etki baya iyi yani.

Ariston güzel marka. ama hiçbi,r markayı 20 sene önceki ürünleriyle değerlendirmeyin. yeni nesil ürünler eskiler kadar kaliteli olmuyor. hangi marka olursa olsun böyle. eski arçeliklerle şimdikiler bir mi? son birkaç yılda alıp kullanan varsa onlara sormak gerekir bence...
  • dguoguz kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısınız hocamda annem çok titiz bir şekilde kullanıyor yani etrafımızdakiler max 5 yılda bir yeni makine alırken biz en kötü 10 sene gidelim bari diyoruz şimdi alacağımızla.

Ariston kalitesiz değil sonuçta ben sadece alınabilir mi diye soruyorum özellikleri iyi gibi geldi a+++, 33 lt su tüketmesi, 1200 devir, 9 kg kapasite falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

O konuda haklısınız hocamda annem çok titiz bir şekilde kullanıyor yani etrafımızdakiler max 5 yılda bir yeni makine alırken biz en kötü 10 sene gidelim bari diyoruz şimdi alacağımızla.

Ariston kalitesiz değil sonuçta ben sadece alınabilir mi diye soruyorum özellikleri iyi gibi geldi a+++, 33 lt su tüketmesi, 1200 devir, 9 kg kapasite falan.

Daha önce de kullanmışsınız, bence alınabilir. bir sıkıntı olacağını sanmıyorum....
  • takip

• Hocam merhabalar ne yaptınız aldınız mı ürünü ? Üstadlar Elektrolüxün bir modelini tavsiye ettiler onun üzerinde yoğunlaştım.
    Ancak sizin bahsettiğiniz hotpoint 300 TL daha ucuz fiyatıyla aklımı çeliyor,
    Kullanıyorsunuz deneyimlerinizi paylaşabilirmisiniz tavsiye ediyormusunuz
  • messut34 M kullanıcısına yanıt
    Almadık hocam, şimdi samsung'un eco buble teknolojili makinelerini takip ediyorum kısmetse onlardan birini alıcam (8 yada 9 kg)
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Samsungun yıkama grubundan uzak durun bence. Bildiğim kadarıyla çinde üretiliyor. Kullanıp da memnun oldum diyeni duymadım. Ama beyaz eşya şans işi biraz da gene de siz bilirsiniz.
  • lodost kullanıcısına yanıt
    Aristonda eski ariston değil indesit kalitesinde üretiliyor diyorlar ve şikayetlerine baktığımda adamın 2 sene önce aldığı çamaşır makinesine parça bulamadığını gördüm bu kadar rezil servisiyle tercih edilir mi orasını düşünüyorum hala.
  • bu makinayı siddetle tavsiye ediyorum ben de arastırma içindeyimm almayı düşünüyorummm

http://www.buymoni.com/electrolux-ewf1497cdw2-9-kg-1400-dev-a-camasir-makinesi-urun10191.html?ref=akakce&v=1.24.8
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.