Şimdi Ara

Vestel'den 8K televizyon video inceleme ve diğer yeni televizyonlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
2
Favori
3.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• IFA 2015 Fuarı kapsamında Vestel, 8K çözünürlüğünde, evet yanlış okumadınız 8K çözünürlüğünde televizyonunu sergiliyor. Hem bu televizyonu değerlendirik hem de başta OLED olmak üzere Android TV gibi şirketin diğer yeni çalışmalarına yakından baktık.

• Vestel.. den sonrasini okumadim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vestel için buralarda bir söz vardır joe bilirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun yapmış adamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestelse alınmaz beş para etmez...

• Tamam 8k demiş işlemci ses panel renk ışık kontrast sinema bunlar ne olacak. Kalite yoksa 16k olsa ne yazar zihniyet sıfır.

• Vestel DÜŞMAN BAŞINA :d

• Sırf yerli üretim diye ancak salatalık domates alınır.Vestel öncelikle global düşünmek zorundadır.İnadına yerli diye kampanya mı olur?Samsung LG nin korede böyle bir iddiası varmıdır.Yoksa daha çok ürün özellikleri fiyat performans mı vurgulanmaktadır..

• Ülkesinin insanını, kendisinden bir şey almıyorlar diye ek vergilerle cezalandırmaya çalışan firmadan hiçbir şey almam.

• Vestel benden uzak git.. yolun açık olsun...yolun var

• Sen kendi ülkende ÇÖP satmaya calis sonra ic pazarda iyi değiliz diye yirtin. 100k olsa yemnez aga bu ulke sizden cok cekti zaten.

• 1000hz tv ler gibi musteriyi kandirmaya yonelik hareketler, 8k nedir bir bu eksik kaldi tv'nde hersey tamda

Adam akilli bir firma girse de su sektore her defasinda kaziklanmaktan kurtulsak..

• Windows 10 mobile edge ile mobil/masaustu, hiçbir versiyonda ve oynatıcıda videoyu açamıyorum.

• la adamlar 4k tv yapıyo çözünürlük sıfır

• National geographic vestel fabrikasını gezdigi belgeselde, zorlu mühendislere anlatıyor: 'Dış görünümü çok iyi bir tv istiyorum sizden.İçi önemli değil boşverin' dediği laf her vesteli görünce aklıma geliyor.

• Insanimiz o kadar cahil ki ek vergiyi Vestel in degil devletimizin istedigini bilmiyor. Vesteli savunmuyorum yanlis anlasilmasin. Ama ek vergi olayinda Vestelin sucu yok.

Vestel devlete gidip yerli uretim icin vergi tesvigi istedi. Bir tur vergi indirimi ya da muaf tutulma. Ancak pek sevgili devletimiz tamamen vergi devleti olduğu icin ben vergiden vazgeçemem dedi. Ithal urunlere ek vergi getirelim dedi o zaman devletimiz. Ama onu da yapamadi zaten.

Kisacasi Vestelin kabahati yok degil. Ama asil suclu Vestel değil. Insanlarin bu gercegi gormesi gerek.

• Vestelmi mehter yürüyüsü yapiyoruz

• Vestel'i eleştiriyorsunuz ama en azından birşeyler yapmaya çalışıyor. Ülkemizin sorunu olan eğitimli insan sorunu burada da kendini gösteriyor. Eğitim sistemimiz ve üniversitelerimiz ve öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz %99.9 beş para etmez. Bu ortamda iş yapacak mühendisinden, iş kuracak insanına, tüketicisine kadar herkesin seviyesi, durumu malum. Bu ortamda bunları yapmak bile bana mucize gibi geliyor. Elbetteki dünya ile rekabet etmemiz lazım altyapı yokken ne yapabilirsiniz ki? Bu kadarı bile hiç yoktan iyidir bence acımasız olmayalım da biz ne yapabiliriz ne katkı sağlayabiliriz kendimizi nasıl geliştirebiliriz çocuğumuzu arkadaşımızı öğretmenimizi akrabalarımızı nasıl bilinçlendirebiliriz vb düşünmeliyiz!

• kendine faydası olmayanlar yine vestel hakkında atıp tutmaya başlamışlar yahudi firması olsaydı yere göge sıgdıramazlardı

• Ülkemizde satılan Vestel paneller ile Samsung ve LG'nin panelleri arasında fiyat farkı çok yok. Fiyatlar aynı olup donanım dahi aynı olsa bile Vestel'in muhtemelen ekran boyutu daha büyük oluyor. Fakat halen tercih edilebilir seviyede değil. Bir teknoloji mağazasına gittiğinizde gözünüzün önünde LG ve Samsung paneller arasında Vestel panellerinin fazla fiyat farkı olmadığını gördüğünüzde haliyle insan bu iki Güney Kore markanın ürününe yönleniyor.

Bence Vestel'in fiyatları iyi değil. Kamuoyundaki algısı da Samgun ve LG'ye rakip firma olarak görünmüyor. Şuan evimize elektronik namına tek yerli ürün yok. Çamaşır ve bulaşık makinesi ile buzdolabı Bosch marka. TV ise LG. Keşke biz bu ürünleri aldığımız sırada Bosch'un ürünlerine nazaran çok daha uygun fiyata aynı kaliteyi bana sunabilseydi ve bende Vestel'i tercih edebilseydim. Ama sen sanayi devi Bosch ile kendini bir tutup aynı fiyat politikasını izlersen kimse seni tercih etmez. Kaldı ki kalite bakımından da Bosch çok daha üstün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesaverde -- 5 Eylül 2015; 16:08:44 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.