Şimdi Ara

Yeni Razer Diamondback CHROMA 2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Razer 3 Eylül tarihinde twitter sayfasında ''Bazı efsaneler unutulmamalı'' adlı bir resim paylaştı ve 4 Eylül'ü bekleyin şeklinde açıklama yaptı.
    Ürün 16.000DPI, 5G optik sensör ve CHROMA ışıklandırmaya sahip.
    bugün itibariyle palaştığı görselde yeni Diamondback'in geleceği resmileşti.
    Razer ürünün Standard modeline 90$ Collector's Edition modeline ise 100$ fiyat biçti.8 senelik aranın ardından Razer efsane ürününün yeni versiyonunu kullanıcılara tanıttı.
    Detaylı bilgi Razer sitesinde

Peki ya sizin yeni mouse hakkında düşünceleriniz neler ?

Yeni görseller geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RemedyG -- 5 Eylül 2015; 0:48:17 >

• Razer yapıyorsa iyidir. Boşuna *** atmayın Razer'a. En estetik ürünleri Razer yapıyor.
  • Ergonomik güzel bir mouse fakat dış görünüşü 5 liralık cafe mouse'u gibi.
  • Şimdi buna bir ton fiyat isteyecekler. Tipsiz bir mouse yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Şimdi buna bir ton fiyat isteyecekler. Tipsiz bir mouse yapmışlar.
    fiyat/performans oranı çok düşük ürünleri var razerin. ouroboros kullandım. 1 yılda bozuldu. bir daha mouse pad dışında bir razer ürünü tercih edeeğimi sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

fiyat/performans oranı çok düşük ürünleri var razerin. ouroboros kullandım. 1 yılda bozuldu. bir daha mouse pad dışında bir razer ürünü tercih edeeğimi sanmıyorum.

hocam razer de çift tıklama sorunu falan varmış. malesef bu kadar çaplı bir firma şu soruna çözüm bulamıyor.
  • quote:

quote:

hocam razer de çift tıklama sorunu falan varmış. malesef bu kadar çaplı bir firma şu soruna çözüm bulamıyor.

Stabil değil ürünler. Anlamsız sıkıntılar çıkarıyor. Ouroboros hem kablolu hem kablosuz kullanılabiliyor. Uzun süredir şarj süresinden dolayı sadece kablolu kullanıyordum. Kablosuz deneyim dedim. Bağlamamla mouse un kendinden geçmesi bir oldu. Kabloyu bağlayınca güç kesiyor. Kablosuz da tanımıyor. Acaba yazılımsal mı diye driveri sildim, başka pc de denedim ama nafile. Komik bir şekilde bozuldu. Şimdi yeniden mouse almak zorundayım. Firmanın en pahalı ürünü bide.

• quote:

quote:

quote:

Stabil değil ürünler. Anlamsız sıkıntılar çıkarıyor. Ouroboros hem kablolu hem kablosuz kullanılabiliyor. Uzun süredir şarj süresinden dolayı sadece kablolu kullanıyordum. Kablosuz deneyim dedim. Bağlamamla mouse un kendinden geçmesi bir oldu. Kabloyu bağlayınca güç kesiyor. Kablosuz da tanımıyor. Acaba yazılımsal mı diye driveri sildim, başka pc de denedim ama nafile. Komik bir şekilde bozuldu. Şimdi yeniden mouse almak zorundayım. Firmanın en pahalı ürünü bide.

logitech forever

• hagi10best kullanıcısına yanıt
    Aral'a göndermeyi denediniz mi?
  • quote:

Şimdi buna bir ton fiyat isteyecekler. Tipsiz bir mouse yapmışlar.

Razer kendi sitesinde ürünün Standardı için 90dolar, Collectors edition için 100dolar fiyat vermiş ve Collectors edition içeriğini belirtmemiş.Anlamadığım şey her ikiside chroma olmasına rağmen neden aralarında 10 dolar fark var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RemedyG -- 5 Eylül 2015; 0:28:28 >
  • RGB led'in maliyeti birşey değil, o sadece "RGB ile arasında 10$ fiyat varmış dur bari RGB alayım" dedirtebilmek için.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten ikiside RGB ledli
  • O detayı atlamışım

O zaman collector's edition; bildiğimiz kutulu oyun sürümleri gibi fazladan içerikle geliyordur.
  • Bu urunun 3g olanini yani 2004 yilinda cikanin8 hala kullaniyorum tas gibi ama artik ayrilik vakti geldi demekki abisi gelmis onu alicaz fakat bu collektor edition nedir bilen varmi farki nedir
  • Anarchy_Tr kullanıcısına yanıt
    3G olanı optik sensörlü, bu PTE sensör kullanıyor ve dynamic DPI yazılımdan kapatılamıyor. Yavaş hareketlerde imleç titremesini engellemek için mouse'un DPI'ı otomatik olarak azalttığı belgelenmiş durumda. Şiddetle kaçınmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brightmist

3G olanı optik sensörlü, bu PTE sensör kullanıyor ve dynamic DPI yazılımdan kapatılamıyor. Yavaş hareketlerde imleç titremesini engellemek için mouse'un DPI'ı otomatik olarak azalttığı belgelenmiş durumda. Şiddetle kaçınmanızı tavsiye ederim.

yani yeni olanini almamamizi uzak durmamizi mi tavsiue ediyorsun yazim hatasi mi oldu diye dusunuyorumm ondan bu sorum + collektor ve duz paket arasindaki fark nedir bilen var mi
  • Yazım hatası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarchy_Tr

quote:

yani yeni olanini almamamizi uzak durmamizi mi tavsiue ediyorsun yazim hatasi mi oldu diye dusunuyorumm ondan bu sorum + collektor ve duz paket arasindaki fark nedir bilen var mi

collector pakette razer ıle alakalı bır tarıh kıtabı yer alıyor yanı 10 dolar cebıne fazla gelıyorsa alabılırsın yoksa hersey aynı ayrıca dostum yazdığın yazıyı nereden aldın yada inceledin merak ettim şuan elimde diamondback 3g modeli var hala kullanıyorum yeni 5g olana geçmek isteyeceğim lol ağırlıklı ve web ağırlıklı takılıyorum fps oyunlara şimdilik ara verdim ne gibi sorun yaratacak bu mouse bana yada ne ile karşılaşacağım yardımcı olursan secvinirim

• Anarchy_Tr kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_105703243/tm.htm
  • quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_105703243/tm.htm
    teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.