Şimdi Ara

İnternet cok yavasladi ve geceleri gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 2 yildir Superonline kullaniyorum ve 3 gun once hızımı yukseltmek icin yeni bir kampanyaya gectim suan hizim 25 mbps olarak gözüküyor ama eski bağlantimdan daha yavaş baglattigim ilk gece sorunsuz kullandim ama ertesi gun internet aksam saatlerinde cok yavaşladı ve gece tamamen gitti.Suan internet cok yavaş ve ara ara modemin tum ışıklarinin yanmasina ragmen internet gidiyor.Telefonumdan Wi-Fi bilgilerime baktigimda ise karsima daha once hic cikmayan bir ekran çıktı acaba bu sorun IP ile alakali olabilir mi? Ayrica turkcell tv plus da baglattim ama gorevliler bunun kotadan düşmucegini ve hizimi etkilemiyecegini söyledi. Yardimci olursaniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3KHood -- 4 Eylül 2015; 1:54:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgilerde gozuken ekran
     İnternet cok yavasladi ve geceleri gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3KHood -- 4 Eylül 2015; 1:55:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorunlar bende de baş gösterdi DSMART net kullanıyorum
    1 haftadır internet hızım anlık yukseliyor sonra düşüyor, 5 - 10 dk sonra hiç açılmıyor

Kablolu veya kablosuz durum aynı
    MH ni aradım" siz bir şey yaptınız" diye suçladım
    Arıza kaydı bıraktım
    Yazılı da şikayet ettim..

Bugun modem değiştirip deneyeceğim
    TP link modem 8960 var

Bugun AZTECH modem takacağım.
    Kasımda TT net geçeceğim muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 5 Eylül 2015; 13:17:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.