Şimdi Ara

Sony kamera standı turu IFA 2015 özel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hep birlikte Sony'nin dev fuar alanında kamera standını geziyor 2015 model fotoğraf makineleri ve 4K kameraları tanıyoruz.

• pek gayri ciddi olmuş

• 11 dk ya gelmeden takılıyor nedense. bence samimi güzel bir video olmuş. gezmiş kadar olduk.
  • Baya detaylı bir inceleme olmuş.

• Edelkrone ile bir görüşsenize. Kendinize göre bir kamera sabitleyici bulabilirsiniz. Hatta güzel bir ortaklık bile çıkar gibime geliyor.. Bilginize.

• Hep birlikte imza toplayalım Erdi ve Mesut abiye Gün beyden bir Sony kamera aldıralım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün incelemerinden ayrı böyle fuarı gezer havasında videolar olması çok daha keyifli. Biz gidemesekte gidip gezmiş kadar oluyoruz. Bu tarz videoları daha da bekliyorum şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: NRLLH42

Ürün incelemerinden ayrı böyle fuarı gezer havasında videolar olması çok daha keyifli. Biz gidemesekte gidip gezmiş kadar oluyoruz. Bu tarz videoları daha da bekliyorum şahsen.

bende aynı fikirdeyim , aletlerin çoğu yeni değil zaten , özellik desen internette var.ürünün ön plana çıkan özelliğini, kendi fikrinizi söyleyip fuar gezer havasında gezmeniz gayet güzel.
  • Süper olmuş ürünler. Özellikle RX100 4 mükemmel .

• Guzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rx100 m3 kullanıcısı olarak m4 olmuş 1000 fps çok iyimiş.

• full hd çekeni yeni aldım millet 4k 60 fps çekiyor
  • kulaklıkla izleyemedim vallahi cart cart sesleri acayip kulağımı tırmaladı

• Çok güzel video olmuş. Tek eksik Erdi abide de mikrofon olsaydı keşke, dedikleri pek duyulmuyor ne yazık ki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.