Şimdi Ara

TTnet yetkili servisinin bile anlam veremediği olay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir bir problemle karşı karşıyayım direndim ama canıma tak etti. Sorunum şu bilgisayarla internete bağlanırken hiç bir sıkıntı yaşamıyorum oyun vs oynuyorum. Ancak telefonla wifiye bağlanınca bilgisayar bağlantım hala aktif kullanılır halde ancak telefonla wi fi devamlı 2 dk da bir kesilip duruyor 4-5 telefon daha denedim hepsi aynı sorunu yaşuıyor devamlı net kopuyor ttnet i aradım ilk defa karşılaşıoyoruz dedi bir şey yapamadılar arkadaşlar lütfen yardım

• Wireless kanal değiştirip deneyin.
  • grimace G kullanıcısına yanıt
    modeminden kaynaklı resetle tekrar kur düzelmezse servise gönder.
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    Kanal nasıl değiştiriliyor acaba
  • Modem arayüzüne girip kablosuz ayarlarına bakın yazması gerek orada.
  • Modemden kaynaklı kronik bir sorun olabilir. Daha önce airties air5340 kullandım ve telefonla modem arasında wi-fi sürekli kopuyor uzun bir sürede geri gelmiyordu. Kısa sürede düzelmesi için modeme reset atmak zorunda kalıyordum. Belki böyle bir sorununuz olabilir.. Modem firmware güncellemesi yapınız.(eğer kullanılabilir bir güncelleştirme varsa..) Sorun halen devam ediyorsa modeminiz sorunlu..
  • grimace G kullanıcısına yanıt
    modeminizin markası modeli nedir? sitesinden en güncel yazılımını yükleyip deneyiniz. büyük ihtimalle düzelecektir.
  • Vay be Ttnet servisi anlam verememiş mi bu kadar basit bir olaya?
  • @grimace
    Kanal sabitlemeyi deneyin, çözüm olmazsa modeminizle ilgili bir problem söz konusu olabilir.

@igorparker
    Hocam kilitlenmiş olabilirler bu durum karşısında.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hahah doğru

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.