Şimdi Ara

LG G4 Stylus (Yarın alıcam )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
18.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizce nasıl telefon ? Avea dan alıcam araştırdım piyasada 8gb var avea bana 16gb dedi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8gb lık modelinde 1gb 16gb lık modelinde 2gb ram mevcut ona dikkat edersiniz. internetteki fiyatıyla aveanın sunduğu fiyat arasında çok vade farkı olursa açıkçası ben tavsiye etmem.
  • Lucas84 L kullanıcısına yanıt
    16 gb hafıza 2gb ram var alacağımda netteki fiyatını bilmiyorum ki ne kadar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kac liraya gelicek cihaz size

• 1200 e gelcek ?

• Özellikler kagit ustunde orta segment bi telefon oldugunj gosteriyo
    O fiyattan daha ucuza lenovo s90 gibi secenekleri de bi degerlendirin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: soulfly86

16 gb hafıza 2gb ram var alacağımda netteki fiyatını bilmiyorum ki ne kadar ?

2gb ram 16 gb hafızalı model avea da var mı?
  • Türkiye'de 2 GB Ram, 16 GB modeli yok, ABD'de T-Mobile için üretilen modeller. Türkiye'de LG TÜRKİYE GARANTİLİLER (LG-H542TR) 8 ÇEKİRDEK ve MALI450 GPU'ya sahip, PARALELLER ise 4 ÇEKİRDEK ve ADRENO 306. Buna dikkat etmek gerek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 3 Ekim 2015; 0:11:39 >
  • soulfly86 S kullanıcısına yanıt
    2 gblık versiyonunu al
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

2 gblık versiyonunu al

Bir üstteki mesajımı okudun mu? 2 GB'lık modelini kim bulmuşta alacak? Boş yorum...
  • thedeparted kullanıcısına yanıt
    paraller ithalat ile birisi kesin getirmiştir bu kadar emin konuşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

paraller ithalat ile birisi kesin getirmiştir bu kadar emin konuşma

Emin konuşuyorum, araştırdım ve şu an 2 günlük LG G4 Stylus sahibiyim... :D
  • Almayn ya aldm sevmedm dogrusu hatası fazla guncellemeleri eksik fazla kullanimda ekran arzaya gecio

• quote:

Orijinalden alıntı: soulfly86

Almayn ya aldm sevmedm dogrusu hatası fazla guncellemeleri eksik fazla kullanimda ekran arzaya gecio

Elinizdeki hangi model acaba? Türkiye'de H635 ve H542 modelleri satılmakta. Bende 1 haftadır 8 çekirdek işlemcili, tek SIM'li H542 modeli var ve hata vs yok. Alet yağ gibi, gram kasma yok.
  • Ya 1 hafta icinde ya Lg G4stylus veya Samsung Grand Max alacağım...

Samsung Garand max
    5.2 ekran-2500mah pil-1.5gb Ram/16gb Rom-Arkada 13mp önde 5mp kameralar-Android 4.4 ile geliyor 5 gelmez...

Lg G4 stylus;
    5.7 ekran-3000mah Pil-1gb ram/8gb ram-Arkada 13 mp önde 5 mp kameralar-Android 5.1 ile geliyor

G4stylus da pil-ekran guzel geldi ve geniş boyut muhim değil. .

Grand Max Ram guzel-dahili hafiza yüksek -pil çıkıyor

Lg g4 stylus bayiden alanlar mümkünse ekranla ilgili sorun oldumu cevaplasin..Bazıları ekranda gecikme algılama sorunlarindan bahsetmis yerli yabancı sitelerdr incelemelerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 24 Ekim 2015; 14:17:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

Ya 1 hafta icinde ya Lg G4stylus veya Samsung Grand Max alacağım...

Samsung Garand max
    5.2 ekran-2500mah pil-1.5gb Ram/16gb Rom-Arkada 13mp önde 5mp kameralar-Android 4.4 ile geliyor 5 gelmez...

Lg G4 stylus;
    5.7 ekran-3000mah Pil-1gb ram/8gb ram-Arkada 13 mp önde 5 mp kameralar-Android 5.1 ile geliyor

G4stylus da pil-ekran guzel geldi ve geniş boyut muhim değil. .

Grand Max Ram guzel-dahili hafiza yüksek -pil çıkıyor

Lg g4 stylus bayiden alanlar mümkünse ekranla ilgili sorun oldumu cevaplasin..Bazıları ekranda gecikme algılama sorunlarindan bahsetmis yerli yabancı sitelerdr incelemelerde

Öncelikle birkaç düzeltme yapayım; G4 Stylus Android 5.01 ile geliyor. H635 ve H542 olmak üzere 2 farklı modeli var Türkiye'de.

Farkları:
    H635: 1.2 GHz 4 Çekirdek işlemci, Adreno 306 ekran kartlı, 8 MP arka, 5 MP ön kamera, 4G
    H542: 1.4 Ghz 8 çekirdek işlemci, Mali 450 mp4 ekran kartlı, 13 MP arka, 5 MP ön kamera, 3G

Görüldüğü üzere birbirlerine göre bazı dezavantaj ve avantajları var. Aslen H542 işlemci, ekran kartı ve arka kamera olarak çok daha iyi olsa da H635'de de 4G var. Ben 4G'den ziyade işlemci performansı olarak H542'yi tercih ederdim.

Bir de Samsung Grand Max Ram olarak üstünken, işlemci olarak LG G4 Stylus H542 daha üstün.

Bir önemli husus ise telefonların kağıt üzerindeki performansları ile pratikteki performansları fark edebilir. O yüzden Grand Max'ın konusu varsa onu bulup bir süredir kullanan kullanıcıların yorumlarını bulmanız.

Kendi adıma G4 Stylus'un performansı çok iyi. Ancak tabiki 1 GB Ram çoklu internet sayfalarının yeniden yüklenmelerine neden oluyor. Ama kullanımda hız olarak sıkıntı yok. Üzmez, gönül rahatlığı ile tavsiye ederim...

• Ben taksitle alacagim icin kararsiz kaldim.

Alacagim yerde ayda 45 tl g4 stylus ve ayni Fiyata Lg G4stylus var.arkasi 13mp ön 5mp olan...

Kart olsa belki daha ust model bakardim lakin ipad telefon alacagim

-ayda 47tlx2 sene ( Air 1) 46 tlx2 sene grand max veya G4stylus seklinde olacak...

Grand max alip 2ay kullanip batarya ekra hoporlor vb sorunla karsilazmazsam root yapip bu 1,5 gb rami ucururum..

Gereksiz samsung google uygulamalarini siler basit bi Laumcher ile bosta 1gb ram olur super olur...

Yerli yabanci sitelerde ekranla ilgili dokumatikte lag yani gecikme oldugunu okudum,yabanci sitelerde de dokunmatik ekranla ilgili sikayet var (galiba isininca oluyor veya aldiktan 4-5ay sonra

• H542 de 4g yok mu

• abayhan A kullanıcısına yanıt
    Yok

• h542 mi h 635 mi nerden öğrencez versiyonu:/ bide h542'de kızılötesi var mı kumanda programları için?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.