Şimdi Ara

Westde 30 saniyede bir Disconnect sorunsalı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kimsenin başına daha önceden geldi mi bilmiyorum ama dün ranked gamede reksai ile oyuna bağlanışımdan her 30 saniye sonra disconnect yedim "tekrar bağlanılıyor" belki 28 dakikalık oyunda 56 kere dc oldum ve oyuna tekrar bağlandım takımda sıkıntılı durum şu team 4v5 jungsuz oynayıp feedlese tamam soloda 18/2 olaf adc 10/3 benim yüzümden kaybettiler 30 saniyede bir disconnect sorununu alan var mı başka herhangi bir oyunda?

• Modemi resetle pc yi aç kapa ciddiyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

Modemi resetle pc yi aç kapa ciddiyim.

Maç bitti :) modemi resetle internet exp. Geçmişi sil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FlashAnnie F kullanıcısına yanıt
    İnternetle ilgili hiç bir sıkıntım yoktu ve modem resetlemeyi kaç kere yaptım hatırlamıyorum yalnız karşıki jungle koşup koşup bizim mide ölüyordu ama ben 30 saniyede bir dc yediğim için kaybettik kuşkulanmadım değil westde de çok çok nadir de olsa hack olayları var..
  • Artık en ufak bağlantı sorununda ya drop diyeceğiz ya da hack.

• Hocam tam tamına 30 saniyede bir "yeniden bağlan" yazısı görmek bir bağlantı sorunu değil ha o kadar denk gelebilir mi gelebilir belkide ama bir çok kez modeme reset atmama rağmen ki atmadan önce de en ufak internetle ilgili bir problemim yoktu bunu yaşamak "bağlantı" sorunu değil neyin hack neyin drop hack neyin de bağlantı sorunu olduğunu anlayabilecek kapasitedeyim teşekkür ederim.
  • Dün de bana oluyordu bug sanmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korean Mechanics

Hocam tam tamına 30 saniyede bir "yeniden bağlan" yazısı görmek bir bağlantı sorunu değil ha o kadar denk gelebilir mi gelebilir belkide ama bir çok kez modeme reset atmama rağmen ki atmadan önce de en ufak internetle ilgili bir problemim yoktu bunu yaşamak "bağlantı" sorunu değil neyin hack neyin drop hack neyin de bağlantı sorunu olduğunu anlayabilecek kapasitedeyim teşekkür ederim.

O kadar yanlış anlamışsın ki boş yere kız gibi trip atmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 4 Eylül 2015; 16:03:14 >
  • Hadi canım atıyosuuuuuuuun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korean Mechanics

Hadi canım atıyosuuuuuuuun

Ayak yapma güzel kardeşim.
  • Boş yapma gidebilirsin.
  • Konu amacını kaçırmayalım lütfen^^
  • Westte bana da tam rakibi gördüğüm anda bağlantı kopuyordu öldükten sonra da bağlantı geliyordu. Böyle 3-4 kez üst üste oldu ve hep aynı rakip gelirken kopuyordu. Oyunu almasak ticket atacaktim ama kazaninca unutmusum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guitar Possession

Artık en ufak bağlantı sorununda ya drop diyeceğiz ya da hack.

Aynen katılıyorum. Bu tamamen riotun beceriksizliğidir. Yıllardır drop var fixleyemedi beceriksizler ve artık can sıkıcı olmaya başladı. İnsanları zan altında bırakmaktan, meklerini zayi etmekten başka birşey bilmiyor riot.

• quote:

Orijinalden alıntı: cacaleno

quote:

Orijinalden alıntı: Guitar Possession

Artık en ufak bağlantı sorununda ya drop diyeceğiz ya da hack.

Aynen katılıyorum. Bu tamamen riotun beceriksizliğidir. Yıllardır drop var fixleyemedi beceriksizler ve artık can sıkıcı olmaya başladı. İnsanları zan altında bırakmaktan, meklerini zayi etmekten başka birşey bilmiyor riot.

TR'de diamond elodayım, zaten ranked oynanmıyor. O kadar sık bir şekilde drop kullanan geliyor ki artık sadece lig düşmemek için belirli günler girip çıkıyorum. Kendi adıma konuşayım cidden oyundan sıkıldım. Ona buna talimat vermekten, drop yemekten, takımla uğraşmaktan sıkıldım. Dropu bir kenara bıraksak bu kez bir de uğraşmamız gereken bir takım var. Şu an bırakmış gibiyim, inanın kafam rahat. Oynayanlara Allah sabır versin ne diyeyim, katlanılacak gibi değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.