Şimdi Ara

Xin Freelo?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler çıkamadığım gümüş3'den 2 günde gümüş1e sadece xin oynayarak çıktım.Hem çok basit, hem de başarısız gank atmıyor,mekaniğe de gerek yok.Ormanı da hızlı ve sağlıklı dönebiliyor.Rakibi dağıtıp carrylere kene gibi yapışabiliyor.Earlyde güçlü olduğu kadar latede düşmemesi de ayrı bir dengesizlik.Lee sinin daha kolay ve daha etkili hali gibi.şuanda %70 winrate var.Aşırı saçma bir şampiyon permaban olmalı bence.

• Ok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takılırsan pm
  • Yeni mi öğrendin? Aylardır öyle.
  • 1 seneden fazla olacak yaban alevi zamanı botrk veya 3force gerisi tank ölmüyordu. ap daha fena.
  • Yeni itemlerle birlikte çok güçlendi
  • hangi ormancı itemini alıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

takılırsan pm

Platinum5 serisi disinda takilacagimi sanmam.inceliginiz icin tsk

• Aslında counterlamak basit.Xin oyun başı gankleriyle rakip takımı düşüren bir hero.Oyun başı kuleye yakın oynarsanız veya açılcaksanızda geliş noktalarını totemlerseniz xin oyundan düşüyor.Tabi bunu her lanenin yapması lazımki gümüşte çok zor denk gelir böyle bir takım.Ve eğer ormancıysanızda zıpkın çıkacağı için ormanına girip küçüklerini bırakırsanızda o zıpkınla gelen güç patlamasını engellemiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anqelll

hangi ormancı itemini alıyorsun?

Kesinlikle takima ve karsi takimin mobilliklerine gore aliyorum.

• 3 lvl de gang sağlam atiyo kastiriyosunda sürekli gang atmalik bi hero oyun 15+16 lvl bi ise yaramıyor pek bırak gümüşü dia çıkarsın tr de. Standart solo rün kalibiyetleri gir bi tane saldırı gücü cevheri yerine saldırı hızı köy derim 3. Vuruşunda havaya kaldırman icin..

• Vayne freelo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallofsamurai

Aslında counterlamak basit.Xin oyun başı gankleriyle rakip takımı düşüren bir hero.Oyun başı kuleye yakın oynarsanız veya açılcaksanızda geliş noktalarını totemlerseniz xin oyundan düşüyor.Tabi bunu her lanenin yapması lazımki gümüşte çok zor denk gelir böyle bir takım.Ve eğer ormancıysanızda zıpkın çıkacağı için ormanına girip küçüklerini bırakırsanızda o zıpkınla gelen güç patlamasını engellemiş olursunuz.

Zipkin kasmiyorum.Sebebiyse soloqda level farki yememek icin kesilen kamplar disinda orman temizlemenin işe yaramaması ve cengaverin daha iyi early statlar vermesi.Farm yapan ormancıları sevemedim,jungle farkı nidalarıyla inliyor her yer farm jungler alinca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Vayne King

Vayne freelo

Low elodan bahsediyoruz yani vayne çöp.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Vayne King

Vayne freelo

Şunu görüp vayne alıp feedlemeyin nolur bıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlashAnnie

3 lvl de gang sağlam atiyo kastiriyosunda sürekli gang atmalik bi hero oyun 15+16 lvl bi ise yaramıyor pek bırak gümüşü dia çıkarsın tr de. Standart solo rün kalibiyetleri gir bi tane saldırı gücü cevheri yerine saldırı hızı köy derim 3. Vuruşunda havaya kaldırman icin..

Xin latede düşmesi yalan,ayrica dogru oynandiginda takim asiri one geciyor zaten.

• Mitokondri. kullanıcısına yanıt
    Takım almasın diye banliyorum.

• xin iyidir ama takım çok kötü denk gelirse kurtarmak zor.
  • xin e karşı oynamayı bilmeyen low takım gelmese bna xin lere oyun vermem ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlashAnnie

3 lvl de gang sağlam atiyo kastiriyosunda sürekli gang atmalik bi hero oyun 15+16 lvl bi ise yaramıyor pek bırak gümüşü dia çıkarsın tr de. Standart solo rün kalibiyetleri gir bi tane saldırı gücü cevheri yerine saldırı hızı köy derim 3. Vuruşunda havaya kaldırman icin..

sated devour alıyoruz qnq biz o zaman 2 vuruşta zıplatıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.