Şimdi Ara

Altın 5 serisinden incelemeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eveet, düştüğüm gümüş 3 liginden, nedendir bilinmez çok rahat bir şekilde çıktım yeniden. Gümüş 1 oldum, o da ne? Lose almadan gold serisine çıkmışım. Serimi tamamladım, maçların özetini geçeceğim.

1. Oyun: kennen mid oynadım, hayatımda oynadığım en eğlenceli oyunlardan biriydi. Win

2. Oyun, top laner'ımız afk, annie mid oynuyorum. Karşımda platin 5 yasuo var. Laneden 6/0 çıkmama rağmen malesef kaybettik. Karşı ormancı ww çok iyi oynadı. Lose

3. Oyun: Leona support, önceki oyun yasuo oynayan arkadaş mide geliyor, pantheon karşısında gp var.
    [02:55](Gangplank): lee gang gelmezsen afk kalırım(ilk kan veriliyor)
    [03:37](Gangplank): ben mide gidiyom bu ne ****
    [05:51](Gangplank): lee report ben afk.
    Yanımdaki adc fed olmasına rağmen malesef pantheon ve karşı middeki plat arkadaş fed olduğundan dolayı lose.

4. Oyun: Thresh support oynuyorum, top lane irelia-darius karşılaşması. Karşıdaki darius yine platin 5 liginde. İreliamız 9. Dakikada afk kalıyor, yanımdaki adc fed, ama inanılmaz çöp, botta kamp yiyoruz. Lose

SONUÇ: Seriden düştüm, 67 puan ile günü kapattım. Altın ligi serisindeki bir gümüş 1 oyuncusunun oyununda karşısına platin 5'lerin gelmesini gerçekten anlayamadım, takımlar tamamen eşit, sadece karşı takımds silver 1 yerine bir plat 5 var. Drop bulamadım güvenilir, script kullanmaya da malesef sistemim izin vermiyor, fps takıntım var. Çare eloboost

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hep böylemi olmak zorunda ilk maçım en eğlendiğim maç 2. Ve 3. Maçlarda ise acı çekiyorum

• Okumayın low

• quote:

Orijinalden alıntı: Lleviole

Okumayın low

Ordan söylemek çok kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurlukheykeli -- 3 Eylül 2015; 19:26:43 >
  • okudum pişmanım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hll knk

• Direk son cümleyi okuyun ne olduğunu anlarsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.