Şimdi Ara

Smurf kasarken numarasını veren vayne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler uzun bi aradan sonra trde smurf kasmaya karar verdim. Arkadaşım ve kardeşimle beraber 3 kişi oyuna girdik vaynemiz vardı, bizden olmayan. Salak bi hareket yaptı, aptal vayne yazdım. Sus oc veled yazdı ve numarasını verdi ara lan ara dedi. Bi yandan oynarken diğer yandan aradım çocuğu. Tabiki açmadı. aç yazdım, açmadı. 2 kere aradım. Şimdi size numarayı ve whatsapp profil fotoğrafını paylaşacağım. Maximum lise2 bi kardeşimiz. Ifşa istiyorsanız yolluyorum. Ozel mesaj.
    21 yaşındayım merak eden varsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne olmuş yani? İfşayı yapınca egonu tatmin mi edeceksin? TR'de bunun gibi binlerce çocuk var.
  • Oyle artslik yapamazsin kafani kopartirlar. Ders olsun numarasini verenlere.

• Hata yapan herkese aptal yazıyorsan en az onun kadar veletsindir ki öylesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peqer qq -- 3 Eylül 2015; 19:41:37 >
  • Aptallar olsun west dia 2den selamlar. Bir daha çöp türk serverına gelmem zaten.

• adam 21 yaşında vay be

Smurf kasarken numarasını veren vayne
  • ...... Diye dagit ders olsun

• Adam hata yapabilir, bu senin ona hakaret etmeni gerektirmez. Seviye olarak aynısınız. West Master'dan selamlar.
  • Sadece bir yanlış hareketinde böyle flame yapman çok kötü çünkü oyunu aşırı etkiliyor mesela beni çok etkiliyor oynama hevesim kalmıyor ve kazanmamız zorlaşıyor mesela supp giderken adc kötü bir söz söylediğinde hiç yardım etmek istemiyorum.eğer oyun kazanmak istiyorsanız başta flame i kesinlikle yapmamanız gerekir.

• özelden atarım yerine direk koy sayfaya gitsin.
  • starnebula01 kullanıcısına yanıt
    Bu mu flame dostum? Ayrica oyunu bitirecekken wraith kesen bi cocuk. Daha chate yazdigi seylerin tamamini yazmadim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Woogyboo

Adam hata yapabilir, bu senin ona hakaret etmeni gerektirmez. Seviye olarak aynısınız. West Master'dan selamlar.

'' adam'' diyosun bak , biraz düşün . aile terbiyesi bırak sıfırı eksilerde olan beyin ve insanlık dağıtılırken nerde olduğu belli olmayan bu yaratıklara ne yapılsa hak. içlerinden bir kaçı belki düzgün konuşunca sakinleşiyor ama iş '' numara vel lan'' seviyesine gelince ki bu tartışmanın en geç 3. cümlesi onlar için ( yaşı çok büyük ihtimalle 18'in altında oluyor, ki üstünde olanlarda şanzelize apaçisi zaten) yapılacak tek şey odunu vermek oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 3 Eylül 2015; 21:20:22 >

• 25'e kadar aramda kasıyorum çok rahat kavga yok

• U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    O velet yerine kendini koy. Bir hata yaptın öldün. Sen oyunda hiç kimseye birşey söylemediğin halde oyundan biri sana aptal dedi. Ne düşünürsün diyen kişi hakkında? Ha laftan anlamaz, önceden flameler tamam sıkıntı yok. Ama oyun boyunca hiç konuşmayan biri hata yaptı diye de hakaret edilmez. Yazında haklısın ama benim dediklerimi de bir düşün derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woogyboo -- 3 Eylül 2015; 22:34:17 >
  • Pm

• quote:

Orijinalden alıntı: Woogyboo

O velet yerine kendini koy. Bir hata yaptın öldün. Sen oyunda hiç kimseye birşey söylemediğin halde oyundan biri sana aptal dedi. Ne düşünürsün diyen kişi hakkında? Ha laftan anlamaz, önceden flameler tamam sıkıntı yok. Ama oyun boyunca hiç konuşmayan biri hata yaptı diye de hakaret edilmez. Yazında haklısın ama benim dediklerimi de bir düşün derim

tabiki onlarında bir ''insanın'' evladı olduğunu biliyorum, en azından bir ana ve babası olduğunun farkındayım. bazen önce kendi numalarını veriyorlar. genel olarak whataspptan ekleyip bi bakıyorum gerçekten nedir derdi diye . ama daha bir kişi bile çıkmadı benle yaşıt bile. ki ben de kendimi çok olgun, ermiş, aşmış biri görmüyorum. ama ben kızdığımda kavga çıkarmak, parmaklarımı yorup konsantrasyon ve moralimi bozmak yerine tab tuşuna basılı tutarken karakter bilgilerinin yanındaki sustur seçeneğine tıklıyorum. oyun sonunda ise ismine sağ tılkıyorum engelle seçeneğini seçip evet diyorum. bu kadar basit

• Hocam en sıkıntılı olanda o kadar kufurlu konusup telefonu acmamalari.

• lowun low konusu
  • Peki liselim. Kum veriyim oynarsın az ötede.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.