Şimdi Ara

Xperia z3 mü lg g4 mü(Çok kararsızım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

-Stabil ve akıcı olması
    -Şarjının uzun süre dayanması
    -Kamera ve ses kalitesinin iyi derecede olması

İki telefonda da güncelleme sıkıntısı yaşayacağımı sanmıyorum.Youtubeden izlediğim bir videoda g4 daha hızlı görünüyor(https://www.youtube.com/watch?v=qIEs7ksXz8M).Sizce ne tercih etmeliyim?Z3+ düşündüm ama o da çok pahalı geliyor.

Ayrıca başka önerileriniz varsa alabilirim.Ne bileyim bu kadar para verilmez asus zenfone 2 al diyenler de var siz ne önerirsiniz?

• en ıyı kamera g4 te evet ama z3 te oldukca ıyı cekıor buda dogru,bu farktan zıyade her gun her an ısınıze daha cok yarayacak batarya acısından z3 daha mantıklı keza daha saglamdır,ıkısıde uzmez ve her ıhtıyaca uzun sure cevap verır ama ben bataryaya oldukca onem verdıgımden z3 alırdım
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Bende bataryaya çok önem veriyorum peki ses kalitesi konusunda durum nedir bilginiz var mı?

Kafamı karıştıran lg g4 z3+ dan bile iyi diyenler var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V3tra -- 3 Eylül 2015; 17:59:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V3tra

Bende bataryaya çok önem veriyorum peki ses kalitesi konusunda durum nedir bilginiz var mı?

Kafamı karıştıran lg g4 z3+ dan bile iyi diyenler var .

z3+ tan ıyı dıyenler yavas desın,de sacı bası dagılmasın,hepsının bırbırlerınden nıspten onde oldugu alanlar, dedıgım gıbı ekran ve kamerada g4 daha onde,ama saglamlık batarya olarakta z3 onde,kı guncellemede de muhtemelen z3 daha uzun oalcktır z bıle hala guncelleme alıor sony z seırısne cok uzun verıyor guncelleme destegını,acıkcası benım param ıkısınede yetse Z3 alıp,burda ayrıca parayla satılan ozel kulaklıgını alırdım 150 cıvarı bırsey yanılmıorsam boylece ses tesısatını daha kalıtelı yapmıs olurdum ama zevk sızın tabıkı,g4 alanın keske z3 alsaydım yada z3 alanın keske g4 alsaydım dıyecegını pek sanmam bırkac ıstısna dısında ama,ben evden cıkarken bunlardan ıkısı aklımda olsa z3 alıp eve donmus olurum
  • Kamera G4
    Batarya Z3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kulaklığın linkini atar mısınız rica etsem?
    Teşekkür ederim yardımların için
  • quote:

Teşekkür ederim yardımların için

Mühim değil
  • Z3 cop,g4 al kliksada 1600 e dusmus. Z5 tanitildi z3 nedir arkadas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G4

Hocam bi şey daha sorabilir miyim?

Z3 4.5g yi destekliyor ama hız sınırı var 4.5 g de yavaş kalıyor diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V3tra -- 4 Eylül 2015; 15:51:31 >
  • Tasarım: Z3
    Dayanıklılık: Z3
    Batarya: Z3
    Stabilite: Z3
    Kamera: G4

Sen seç...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam bi şey daha sorabilir miyim?

Z3 4.5g yi destekliyor ama hız sınırı var 4.5 g de yavaş kalıyor diyorlar.

Duymadim ama duyunca sasirdim,bu kadar sacmalayabilecekleri sasirtdi cidden,ilahi samboylar

• z3 telefonu kullandım. android platformunda tek kulanacagım modeli hoşuma giden telefon diye aldım. 2 ay içerisinde 2 defa telefon servisten değişti. Aşırı derecede soğudum. forumda cok memnun var ama bir o kadarda sikayeti olan var . Şikayet oranı diğer marka model telefonlara göre fazla oldugunu düşüyorum. Bir daha z3 asla düşünmem. Kısa bir süre g4 kullandım ve ısınması haricinde çok hoşuma gitti. Tercihim g4 den yana olurdu.
  • Aynı fiyatta G4 daha başarılı.
  • kardeşim elime oturan rahat bir akıllı telefon kullanmak istiyorum diyorsan LG G4 al. Ele oturmasına o kadar dikkat etmiyorsan Z3 alabilirsin. Kamera konusuna gelecek olursak. Z3 modelinin kamerası oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Genellikle her akıllı telefonunun arka kamerasında Sony firması tarafından üretilen sensörler kullanılıyor zaten. LG G4 modelinde Sony Xperia Z3'teki gibi ıslanmaya karşı dayanıklılık bulunmamaktadır. Bu da kullanıcıların en çok dikkat ettiği özelliklerden birisi. Islanmaya dayanıklı olduğu gibi tozlanmaya da dayanıklıdır. bunları bir düşün ne alıcağına karar ver...
  • G4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .The_Chosen. . kullanıcısına yanıt
    Nedeni?
  • dandik kalvyeli samsung cihaz kulanıyorum.xperia alıcam onu kesinleştirdim ama geçenlerde turkcellden faturaya alayım dedim lanet olsun dedim.lg g4 z3 iphone 6 note 4 inceledim hakikaten cok akıcı bir cihaz g4 lg bu işi çok iyi yapıyor.ama kasa dandik arkadaş o hafif kavis yüzünden soğudum.note 4 de arka deri kapak olayı o kadar basit ki beni soğuttu kendinden.iphone tamam kalitelide şarj beni her zaman korkutmuştur.android kadar başarılı değil.z3 de en büyük artı su ve toza karşı dayanıklı olması xperia kulanmak istiyorum diye değil.sony bu konuda aşmış kendini.tabikide renkler ve zevkler tarışılmaz saygı duyarım.şu çöp bunu al demem yanlış olur.ama benim sana tavsiyem kasa ve sağlamlık ve ıp 65 ve 68 sertifikalarından dolayı z 3 bugün tüm markaların amiral gemi modelleri aşagı yukarı 50 100 tl kampanyalarla gezini duruyor.ip 65 ve 68 ile sony bir adım önde kendi görüşüm ama sen hangisini beyeniyorsan onu al.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.