Şimdi Ara

PlayStation 3'ün 4.76 Kodlu Güncellemesi Yayında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       PlayStation 4'ün çıkmasıyla birinci parti oyunlar doğal olarak bu tarafa kaymış olsa da Sony, PS3'ten desteğini çekmiyor. Firma, konsol içn 4.76 kodlu yeni bir güncelleme yayınladı.

"Bazı özelliklerin kullanımı deneyimini artırmak amacıyla yazılım geliştirmeleri" içeren bu güncellemeyi direkt olarak konsolunuza indirebilirsiniz.

Ayrıca PS4'ün bir sonraki güncellemesi hakkında bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

• pc imle cok daha rahatim senelik online parasi vermiyorum oyunlari high yada ultrada oynuyorum 100 hz de , daha önce ps4 almistim baktim ki resmen kazik zarar etmeden sattim

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyundayken PSN'den mesaj yazmak işkence. Gerisi boş. O da zaten yetersiz RAM yüzünden düzelmesi imkansız bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 3 Eylül 2015; 17:11:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps3 ümü kullanmıyorum bile artık dün konsolu uzun zaman sonra açayım bir güncelleme var mıdır diye dedim kısmet bu güneymiş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İndireceğiz mecburen

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Nick,yorum uyumu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: konsoldede

pc imle cok daha rahatim senelik online parasi vermiyorum oyunlari high yada ultrada oynuyorum 100 hz de , daha önce ps4 almistim baktim ki resmen kazik zarar etmeden sattim

Zevkler ve renkler tartışılmaz da, fanboyluğu fazla belli etmeyin bence.
  • Açıkçası çok kaliteli yapımlar var Ps3'te. Ve şuanda psn+ almış olanlar için aylık verdiği oyunlar ps4'e göre daha kaliteli. Hal böyle olunca kolay kolay gözden çıkarılabilecek bir alet değil ps3. En azından yeni konsolda adam akıllı bir çok oyun görene kadar..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: konsoldede

pc imle cok daha rahatim senelik online parasi vermiyorum oyunlari high yada ultrada oynuyorum 100 hz de , daha önce ps4 almistim baktim ki resmen kazik zarar etmeden sattim</blockquote>

Zevkler ve renkler tartışılmaz da, fanboyluğu fazla belli etmeyin bence.

Sorsan oynadığı oyunu hilesiz bitiremez gelir burda high ya da ultra da oynuyorum diye hava basar.İşte bunlar oyun oynuyorum diye ortalıkta geziyor.Ondan sonra oyun niye çıkmıyor,çıkmaz tabi bu tipler olduğu sürece.Adamlar yarım yamalak oyun çıkartıp paso basar dlc yi,niye çünkü bu tiplerin oyunla alakası yokki.Bunlara high,ultra 60 fps vereceksin, gerisini koyvereceksin.Şimsi sorsan bunlara hangi oyunun başarılarını SAM olmadan %100 yaptın desen tık çıkmaz sözde oyun oynuyorlar ama peh

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.