Şimdi Ara

YAV H. H.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hamza Hamzaoğlu: "Bu sene mi olur birkaç sene sonra mı olur ama hedefimiz Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu"

• Türkiye'dir Galatasaray!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her söylediği cümle için konu açalım bizde.
    http://forum.donanimhaber.com/m_109695534/tm.htm yaz işte şuraya

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • playstation'ı kapatıp yat hamza hocam böylesi daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Her söylediği cümle için konu açalım bizde.
    http://forum.donanimhaber.com/m_109695534/tm.htm yaz işte şuraya

bu çok ayrı bir konu kardeş,hedefimiz cl şamppiyonluğu diyip 6 saat önce istanbula getirdiği futbolcunun transferini bitiremiyorsun,4 milyon harcıyorsun transfere hedefimiz şampiyonlar ligi şampiyonluğu diyorsun
  • BU KUPA XELÇUK VE SABRİNİN ELLERİNDE HAVAYA KALKACAK ULAN !!1 ! HAMZAOGLU FERGUSONUMUZ OLACAK.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ay önce sorsan FB böyle bi değişim asla geçirmezdi değil mi?
  • Bir kaç sene sonra ilk 11'den en az 7 8 oyuncu 34 35 yaşına basacak, 23 24 değil. Bastonlu Umut Selçuk Burak Olcan Sabri Podolski kaldıracak sanırım kupayı.

Hoca bizle eğleniyir.
  • Hedefimiz 3 sene üst üste şampiyonluk dese bu konuyu açarmıydın acaba?
  • Bu adam sampiyonlar ligi sampiyonu olmak hedefimiz derken, programda bulunan bir kisi bile aga sen ne diyon dememis mi ya. Adam utanmasa bu sene avrupa altin top odulune umut alacak diyecek

• Şampiyonlar Ligi diye neyi biliyor acaba? Kesin ptt playoff maçlarını ŞL sanıyor bu adam.

• Eğer Sabriyi de gönderseydi ve Jemi almasaydı bu dediğine biraz inanırdım. En azından derdim ki adam gereksiz kişileri yolluyor. Alacak durumumuz yok ama ilerde ideal kadro kurulur ama yok alınanlar belli maaşına zam yapılanlar belli. Brumayı gönderiyor Sinan için Sinan oynamıyor. Nasıl inanalım sana şimdi ?
  • fm'de bile çöpleri yolayıp takıma douglas costa'yı huntelaar'ı falan aldım sene oldu 2021 hala uefa'da yarı finali göremedim.

adam sabriyle, bilalle, umutla, olcanla cl şampiyonluğu diyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.