Şimdi Ara

IFA 2015: Philips'den AmbiLux TV projeksiyon teknolojisine sahip televizyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  IFA 2015: Philips'den AmbiLux TV projeksiyon teknolojisine sahip televizyon

Kısa süre önce IFA 2015 sunumunu gerçekleştiren Philips, AmbiLux TV projeksiyon teknolojisine sahip dünyanın ilk televizyon modelini de lanse etti.

65-inç boyutta 4K çözünürlük sunan ve standart görüntüleri UHD seviyesine çıkartabilen televizyon, Android işletim sistemiyle çalışma gösteriyor ve esas farkını AmbiLux TV projeksiyon teknolojisi ile koyuyor. Standart Ambilight teknolojisinden farklı olarak LED yerine kısa mesafeli 9 adet pico projektör kullanan televizyon, bu sayede sadece ışık efektlerini değil tüm görüntüyü odaya yayabiliyor ve tahmin edebileceğiniz üzere 360 derecelik oldukça etkili bir deneyim sunabiliyor. AmbiLux TV, müzik moduyla çalan müziğin ritmini kişiselleştirilebilir renkler ile yansıtırken, renk yanında hareket hissiyatını da duvarlar üzerinde kendisine yer buluyor.

Kontrol için ses tanımlama teknolojisine de sahip olan televizyonun resmi satış fiyatı ve tarihi ise şimdilik bilinmiyor. 

IFA 2015: Philips'den AmbiLux TV projeksiyon teknolojisine sahip televizyon 

• Philips de ambilight da olmasa satışı çok zor
  • Bak bu olmuş işte ampulleri de hue aldınmı tamamdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Philips de ambilight da olmasa satışı çok zor

Galiba turkiyeden baska biyerde satmiyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de şu kanal geçişlerin sıkıntılı olmasa nolurdu.

Televizyonlarını güncelleme öksüzü bırakıp yeni model çıkardı.
  • Güzel gelişme, Ambilight yetersiz kalıyordu zaten.
  • güzelde 9 küçük projektörle fiyatı çok düşük olmaz gibi.birde lamba ömürleri sorunu var.açıkçası evde 48 pf8108 var ambilight güzel özellik resim kaliteside iyi ama görüntü işlemede çok ciddi sorunları var hareketli objelerde çok zorlanıyor bozukluklar meydana geliyor , işletim sistemi android cok fazla bug var islemci marvell diye abuk subuk bir islemci yetersiz kaliyor.bir daha tv alirken philips almam heralde.

• TRT 4K Açılıyor mu başda ondan haber versin, geçen sene 4k diye sattı modelleri hiçbiri trt 4k açmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kılıç-61

quote:

Orijinalden alıntı: black_67 Philips de ambilight da olmasa satışı çok zor
    Galiba turkiyeden baska biyerde satmiyor zaten

bnce yanlış

• standart bir görüntüyü nasıl uhd yapıyormuş merak ettim doğrusu.....

• quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

güzelde 9 küçük projektörle fiyatı çok düşük olmaz gibi.birde lamba ömürleri sorunu var.açıkçası evde 48 pf8108 var ambilight güzel özellik resim kaliteside iyi ama görüntü işlemede çok ciddi sorunları var hareketli objelerde çok zorlanıyor bozukluklar meydana geliyor , işletim sistemi android cok fazla bug var islemci marvell diye abuk subuk bir islemci yetersiz kaliyor.bir daha tv alirken philips almam heralde.

bunlar led projeksiyondur çok yüksek ihtimalle. Bu sebeple lamba ömrü derdi olmaz.
  • https://youtu.be/eezlL0G1B7M
    buda benim videom evde hazırladım.. ilgilenenler benimle maille irtibata geçebilir.. winsetting@gmail.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.