Şimdi Ara

Hamza Hamzaoğlu | 14:00'te TRT Spor'un Konuğu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yönetim yine kendisine yapılan eleştirilere göğüs geremedi, ortaya yine Hamza Hoca atılıyor.

Dün hastayım diyerek programa gelmeyen başkan, bugün basının önüne Hamza Hamzaoğlu'nu atarak aldığı tepkileri Hoca'ya çekmek niyetinde.

14:00'te izleyip göreceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler bakın hocayı yem olarak kullanıyor olabilirler bu hoca bize 5 ayda 3 kupa kazandırdı hemen bi anda harcamayın bu adam olmasa bile ZTK kupasında balçovayla eş değer olurduk inanın öyle olurduk.

Bi an evvel Ulusoy , Uzan , Aysal gibi adamlar gelicekki Hamza hoca çok iyi işler yapıcaktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne işi varmış hocanın programda?
  • Çatır çatır yönetime giydirmesi lazım. Cidden iyi niyetinden olan bu adma oluyor. Tamam Umut konusunda bende çok kızıyorum.

Ancak bu adam Gomezi istedi almadılar. Stopper istedi son dakika denayer sağ açık istedi olmadı. Yönetim aşırı vasıfsız ya.
  • Dursun Özbek mi oynatıyor Umut'u 11'de?

Hamza Hamzaoğlu'da Dursun Özbek'te kötüdür,tepkileri hocaya çekmek filan hikaye.Biz bilmiyor muyuz transferleri yönetimin bitirdiğini sanki.
  • Hamza hocanın hataları oldu ama asıl suçlulardan biri değil.Ama onun yapması gereken artık elini taşın altına koymasıdır.Çıkıp açık açık konuşsun , bu şekilde kulübü daha çok düşünmüş olur.Herkes iyi olucak sevilecek diye birşey yok , bu kulübü düşünüyorsa çıkıp gerçekleri , eleştirileri söylemesi gerekiyor.Dursun Hamza hocayı gönderirse de en azından onuruyla gitmiş olur.
  • Hocayı dinleyelim bakalım ama yönetim şöyle böyle iyi diye sahip çıkacak gene.Tavrını ortaya koysa taraftar daha çok sahiplenirdi fırsat varken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Beyler bakın hocayı yem olarak kullanıyor olabilirler bu hoca bize 5 ayda 3 kupa kazandırdı hemen bi anda harcamayın bu adam olmasa bile ZTK kupasında balçovayla eş değer olurduk inanın öyle olurduk.

Bi an evvel Ulusoy , Uzan , Aysal gibi adamlar gelicekki Hamza hoca çok iyi işler yapıcaktır

Aynen aynen sag acikta umutla cok basarili olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göreceğiz. Yönetime destek mi çıkacak giydirecek mi?
  • istifa çağıralım bırakın duygusallığı yine duygusallığa bağladınız tipik türk insanı işte...... fenerli hamza ve çapsızz vizyonsuz dursun hemen gitmelidir..
  • Dünkü Kevin olayından belki o sorumlu değil ancak. Kadro planlaması, oyuncu gönderimi, Melo'nun alternatifinin olmayışı vs. vs. takım ve oyuncularla ilgili sorunlarda bizzat kendisi suçlu. Yönetimle ilgili sorulara ve işlere ise cevap vermesin. Ben bilmem o yönetimin işi desin. Ancak o tam tersi her şeye el atıyor, her konuda konuşuyor. Her şeyi bil ancak her şeyi anlatma.

Diğer taraftan ben şunu merak ediyorum, transfer pazarlıklarında Hamza'nın konumu ne. Yani listeyi verip yönetime bırakıyor mu? Yoksa pazarlık sürecine aktif olarak katılıyor mu? Pazarlık sırasında yöneticiler telefon başında Hamza'ya şu kadar fiyata anlaştık, olurun var mı falan diyor?

Yada Dzemaili, Ontivero, Dany vs. vs. para ile gönderdiğimiz adamlardan haberi var mı? Dzemaili'nin maaşının çok büyük kısmını bizim ödediğimizden ne zaman haberi oldu? Diğer gönderilecek oyuncuları kampa alırken, hazırlık maçlarında neden oynatmadı? Dzemaili'ye verilmekten kurtulan parayı Jem'e veriyoruz. Jem mi Dzemaili mi?

Sabri'ye zam isteyen kendisi. Jem ve Bilal'in sözleşmelerinden haberi var.

Son olarak nasıl bir kadro planlaması ki? Jem, Jose, Bilal gibi 3 tane ortasaha oyuncusu alırken neden birer tane kanat, bek ve en önemlisi forvet alınmadı??? Sonuçta halihazırda Melo, Selçuk, Hamit, Dzemaili, Yekta, Umut G., Furkan vs. vs. gibi ortasaha oyuncuların kadroda var. Tutupta bunları göndermeye çalışıyor yerlerine 3 tane adam alıyorsun. Ancak forvet yok, kanat yok. Bruma ve Amrabat zaten gitti....

Eeeee şimdi nasıl Hamza suçsuz dersin ki?
  • Başladı
  • 2 aydır düşünüyormuşuz da son dakika diğer oyuncular gittikten sonra tekrar son dakika gündeme gelmiş işte plansız programsız işler
  • artık ikisinide tv de gormek dahi istemiyorum degil 3 kupa dunyadaki tum kupaları toplasalarda bendeki antipatikligi silemezler bu elemanda surekli tc ye cıkıp dursunun gunahlarını ustlenmesin tampon vazifesi gormesin
  • Cikmasin o da programa iradesi aklı yok mu?
    Çıkıp sacmalayacak taraftari iyice gerecek simdi.

• yönetimi koruyacağım diye kendine yazık ediyor hamza
  • Hamza Dursun'u yagliyor sende gidecen o başkanında gidecek. Düşün gidin takımdan kan emiciler!

Program yıkama yağlama amaçlı yazıklar olsun. Seni desteklediğim günlere HAMZA!

• '' Kevin Grosskreutz transferinin olmaması planlarımızı değiştirmedi.''

dakika 1 gol 1
  • Yine saçmalamaya başladı
  • sinan gümüşe şans tanıyalım diye brumayı gönderdik diyor umut her maç ilk 11 de sinan 18de yok olcanla hakanla kapatabiliriz solbeki diyor carole olmadığı zaman
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.