Şimdi Ara

Türkiye - Letonya 2016 Avrupa Şampiyonası 7. maç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.491
Cevap
4
Favori
18.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A Milliler bu akşam ( 03.09.2015) 21:45 ' te Konya Büyükşehir Torku Arena'da Letonya' yı ağırlayacak.

Artık puan kaybına tahammülü olmayan takımımızın kritik maçını İsveç Futbol Federasyonu'ndan Stefan Johannesson yönetecek.

Aday kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Volkan Babacan (İstanbul Başakşehir), Fehmi Mert Günok, Serdar Aziz, Emre Taşdemir (Bursaspor), Onur Recep Kıvrak, Yusuf Erdoğan, Mehmet Ekici (Trabzonspor), Şener Özbayraklı, Caner Erkin, Volkan Şen, Alper Potuk, Mehmet Topal, Ozan Tufan (Fenerbahçe), Hakan Kadir Balta, Semih Kaya, Selçuk İnan, Yasin Öztekin, Umut Bulut, Burak Yılmaz (Galatasaray), Ersan Adem Gülüm, Gökhan Töre, Oğuzhan Özyakup, Olcay Şahan (Beşiktaş), Hakan Çalhanoğlu (Bayer Leverkusen), Arda Turan (Barcelona), Mevlüt Erdinç (Hannover 96), Batuhan Karadeniz (Medicana Sivasspor)

Edit: Show TV.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ǤЅ -- 3 Eylül 2015; 17:04:28 >

• golü erken bulup rahatlamak lazım yoksa bizim takım zaman ilerledikçe saçmalıyor
  • Aynen, erken gol şart.
    Benım tahmınım ılk 10 dk Burak atar. Sonra goller gelır 4-0 alırız (Burak-Burak-Arda-Selcuk)
  • Para her şey değildir ama oyuncu değerlerine göre takımları sıralarsak uzun zamanda başarılarıyla %90 paralellik gösterir.
    (24 kişilik turnuvada piyasa değeri olarak 9. sıradayız:http://www.transfermarkt.com.tr/em-qualifikation/teilnehmer/pokalwettbewerb/EMQ )
    (bize yakın değerdeki ülkele bakın)http://www.mackolik.com/Kupa/185/Avrupa-Sampiyonasi-Eleme

Hollanda 238,80 milyon €
    Türkiye 220,75 milyon €
    Çek C. 59,95 milyon €
    İzlanda 41,95 milyon €
    Letonya 8,80 milyon €
    Kazakistan 9,00 milyon €

biz dört maçta da kazanacak potansiyele sahibiz. Bunu yaparsak oyuncu kalitesiyle ya da 2008'deki gibi şansla yapacağız. 2008'de yendik hırvatları, bizden sadece arda iyi yere gelirken yenilenler en iyi takımlara gitti. Sonra zaten 3 attılar bize.
    bana göre bizim için en büyük kazanç terim'in istifası. bırakacak gibi değil zaten. bir de hollanda'yı yenersek gruptan çıkamasak da bırakmaz. Böyle devam ederse yine 33 yaşındaki sol bekler stoper oynatılmaya devem edilecek. Sanki futbolu yıllardır başkası yönetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi format159 -- 3 Eylül 2015; 19:45:25 >

• 3 tane sağ bek çağırıp ozan tufanı sağ beke koyan imparator taktik dehası adeta

bi arada yasini sağ bekte denemiş gerçekten çok büyük biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

3 tane sağ bek çağırıp ozan tufanı sağ beke koyan imparator taktik dehası adeta

Ben de bakıyorum kadroya sağ bek göremiyorum acaba yanlış mı görüyorum demiştim.

Ozan'ı mı koymuş sağ beke la
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

quote:

3 tane sağ bek çağırıp ozan tufanı sağ beke koyan imparator taktik dehası adeta

Ben de bakıyorum kadroya sağ bek göremiyorum acaba yanlış mı görüyorum demiştim.

Ozan'ı mı koymuş sağ beke la

imparator koyuyorsa bir bildiği vardır hocam ses etme.

• Ozan sağ bek oynarsa iyice ikna olacağım kafayı yediğine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozan Tufan zaten sağ bek çıkışlı, adam en azından ilk 11e almış.
  • Hakanı geride tutmak nasıl bir kafa yapısıdır? Adam bundesliga da 10 numara mevkisinde harikalar yaratıyor ama sen onu 6 numarada oynat. Selcugu 6 numara oynatmicagına göre gecmiş olsun. Şener'e ne oldu? Yasini falan sag bekte.denemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Ozan Tufan zaten sağ bek çıkışlı, adam en azından ilk 11e almış.

Ancak en son 90 dk kupa maçında oynadı. Maç eksiği var. Sabri'yi almamış mı?
  • ozan tufan zaten sag bekti aloooo. son 1 sene orta sahada oynamaya basladi adam. kimlerle futbol tartisiyoruz ya. hepsinin fenerbahceli olmasi da pek manidar kendi oyuncularinin pozisyonundan bir haberler
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Ozan Tufan zaten sağ bek çıkışlı, adam en azından ilk 11e almış.

Ancak en son 90 dk kupa maçında oynadı. Maç eksiği var. Sabri'yi almamış mı?

Sabri aday kadroya çağrılmamıştı zaten, yalnız acayip bir kadro çıkmış nasıl bir diziliş olacak, kim nerede oynayacak merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

ozan tufan zaten sag bekti aloooo. son 1 sene orta sahada oynamaya basladi adam. kimlerle futbol tartisiyoruz ya. hepsinin fenerbahceli olmasi da pek manidar kendi oyuncularinin pozisyonundan bir haberler

Burak yılmazda zamanında kanat oynadı onu niye forvete koyuyor? kafaya bak asıl biz kimlerle futbol konuşuyoruz hey allahım
  • Şu Volkan Şende yıllardır benim göremediğim nasıl bir numara var anlamadım ki.Küçük maçların büyük futbolcusu hangi önemli maçta adam gibi top oynamış?En son milli takımda oyuna girdiğinde dökülüyordu.

• quote:

quote:

ozan tufan zaten sag bekti aloooo. son 1 sene orta sahada oynamaya basladi adam. kimlerle futbol tartisiyoruz ya. hepsinin fenerbahceli olmasi da pek manidar kendi oyuncularinin pozisyonundan bir haberler

Burak yılmazda zamanında kanat oynadı onu niye forvete koyuyor? kafaya bak asıl biz kimlerle futbol konuşuyoruz hey allahım

ya zeka kupu herif nasil ki hakan balta hem stoper hem sol bek oynayabiliyor, ozan da sag bek oynayabilir. ozan 1 sene once sag bek oynuyordu, burak en az 5 senedir sag acik oynamadi futbol cahili
  • ulan su Letonyayi deplasmanda yenseydik cok daha rahat olacaktik.. Ceklerede istanbulda yenildik lanet ya
  • quote:

quote:

quote:

ya zeka kupu herif nasil ki hakan balta hem stoper hem sol bek oynayabiliyor, ozan da sag bek oynayabilir. ozan 1 sene once sag bek oynuyordu, burak en az 5 senedir sag acik oynamadi futbol cahili

terim babanızı savunmak için kılıktan kılığa giriyorsunuz hala üste çıkmaya çalışıyorsunuz birde yazık size aynen devam böyle biz futbol cahiliyiz

• quote:

olay o değil. olay formda bir Şener varken son 5-6 aydır doğru düzgün maç yapmamış 1,5 yıldırda sağ bek oynamamış adamı oynatması.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

terim babanızı savunmak için kılıktan kılığa giriyorsunuz hala üste çıkmaya çalışıyorsunuz birde yazık size aynen devam böyle biz futbol cahiliyiz

zuhahalar muhahalara kalmis isi bakmis sacmaladigi ortada. kardashian seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAslAnkara -- 3 Eylül 2015; 12:57:49 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.