Şimdi Ara

FB YANDEX HAKKINDA YÖNETİCİYLE GÖRÜŞTÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar değerli bir yöneticimizle kullanım eksiklikleri, olası Yandex çakallığı hakkında görüştüm.

Ben FB Yandex browserın tümüyle link kutucuğu, varsayılan arama vs sadece logo ile değil GERÇEKTEN FB Yandex arama motoru olmadığı taktirde her gün milyonlarca aramanın boşa gittiğini izah ettim. Beni bugün kulüpten aratacağını söyledi. Sizden de gördüğünüz eksiklikleri, yapılması gerekenleri yazmanızı bekliyorum.

• Kişi bazinda sayaç yapılırsa hem ne kadar arama yaptığımızı görürüz bu da rekabet yaratır hem de yandex in hangi aramaları saymadigini görürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenerLee_

Kişi bazinda sayaç yapılırsa hem ne kadar arama yaptığımızı görürüz bu da rekabet yaratır hem de yandex in hangi aramaları saymadigini görürüz

Sayaç yapılıyor zaten diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sandmann.

quote:

Kişi bazinda sayaç yapılırsa hem ne kadar arama yaptığımızı görürüz bu da rekabet yaratır hem de yandex in hangi aramaları saymadigini görürüz

Bende genel bir sayaç yapiliyor biliyorum.Kisisel sayac olursa o dediklerim anlaşılır genel sayaçda anlayamayiz

• quote:

quote:

quote:

Bende genel bir sayaç yapiliyor biliyorum.Kisisel sayac olursa o dediklerim anlaşılır genel sayaçda anlayamayiz

Evet kişisel olursa güzel olur. Motive olur insanlar.
  • tarayıcının varsayınlan arama motoru vs her şeyi tamamen FByandex olmalı. öyle ayar yapma, yok yeni sekme açıp linke tıklama vs gibi katakulli olmamalı. şu anki FByandex tarayıcısının normal yandexten tek farkı FB teması olması. ayrıca herkesin kendi sayacı olmalı tarayıcıda ne kadar arama yaptığımızı görebilelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crista galli

tarayıcının varsayınlan arama motoru vs her şeyi tamamen FByandex olmalı. öyle ayar yapma, yok yeni sekme açıp linke tıklama vs gibi katakulli olmamalı. şu anki FByandex tarayıcısının normal yandexten tek farkı FB teması olması. ayrıca herkesin kendi sayacı olmalı tarayıcıda ne kadar arama yaptığımızı görebilelim

Zaten asıl mesele o dostum. Daha mobil gelecek. Orada da öyle olursa çok kötü olur.
    Daha arayan olmadı bekliyorum bakalım :)
  • bu meseleden yandex baya karli cikacak gibi :)

• art arda aynı şeyleri aramak sayılmıyormuş
  • quote:

quote:

tarayıcının varsayınlan arama motoru vs her şeyi tamamen FByandex olmalı. öyle ayar yapma, yok yeni sekme açıp linke tıklama vs gibi katakulli olmamalı. şu anki FByandex tarayıcısının normal yandexten tek farkı FB teması olması. ayrıca herkesin kendi sayacı olmalı tarayıcıda ne kadar arama yaptığımızı görebilelim

Zaten asıl mesele o dostum. Daha mobil gelecek. Orada da öyle olursa çok kötü olur.
    Daha arayan olmadı bekliyorum bakalım :)

işin peşini bırakmamak gerek. kulübe durumu anlatan mail atmıştım. dh'de konuların linklerini de eklemiştim. hemen çözülür inşallah bu durum. yoksa milyonlarca arama boşa gidebilir.

• İnşallah hal olur. Ben halletim o sorunu ama çoğu kişi yapmadı daha.

• Onun ayarını yaparlar ama yinede uğraşın siz yandex FB yapmaya

• Benim kullandigim dogru yandexmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

Benim kullandigim dogru yandexmi ?

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=109666881

bu konudaki ayarları yapın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

Benim kullandigim dogru yandexmi ?

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=109666881

bu konudaki ayarları yapın

eyvallah hocam saol

• FBYandex browserda bir şey farkettim bilmiyorum belki doğru belki yanlıştır fakat yeni sekme açtığımız zaman yukarıdaki "Y" harfine tıkladığımızda "yandex.com.tr" açılıyor sadece. yandex.com.tr/fb sayfası açılmıyor ve aynı arama çubuğundaki gibi normal yandex üzerine fb temalı bir sayfa geliyor. Diğer tarayıcılarda linki kontrol edince zaten normal yandex sayfası açılıyor. Sonuçta kullanan binlerce kişi var ve herkes ayar yapmayı bilmiyor olabilir. Bu tür şeylerin otomatik ayar yapılı halde gelmesi gerek bence. Sadece fb teması koyup normal yandex üzerinden arama yaptırmaları kulübümüze bir katkı sağlamaz.
  • Reklam engelleme eklentisi (**** vs.) kullanıldığında sıkıntı oluyo mu onu da sorar mısın ?
    Ayrıca üst üste aramalarda anlamlı kelimeler de olsa, bi süre sınırı vs var mı diye de sorabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: not happy

FBYandex browserda bir şey farkettim bilmiyorum belki doğru belki yanlıştır fakat yeni sekme açtığımız zaman yukarıdaki "Y" harfine tıkladığımızda "yandex.com.tr" açılıyor sadece. yandex.com.tr/fb sayfası açılmıyor ve aynı arama çubuğundaki gibi normal yandex üzerine fb temalı bir sayfa geliyor. Diğer tarayıcılarda linki kontrol edince zaten normal yandex sayfası açılıyor. Sonuçta kullanan binlerce kişi var ve herkes ayar yapmayı bilmiyor olabilir. Bu tür şeylerin otomatik ayar yapılı halde gelmesi gerek bence. Sadece fb teması koyup normal yandex üzerinden arama yaptırmaları kulübümüze bir katkı sağlamaz.

Mesele bu zaten. Kulüpten bir yöneticimize ulaşıp bunu izah ettim. Beni aratacağını söyledi. Umarım unutmaz da ben de iletmiş olurum bu sorunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Reklam engelleme eklentisi (**** vs.) kullanıldığında sıkıntı oluyo mu onu da sorar mısın ?
    Ayrıca üst üste aramalarda anlamlı kelimeler de olsa, bi süre sınırı vs var mı diye de sorabilirsin

Dün başkan herkese üst üste aratmayı öğretiyordu zaten. Bir sorun yok onda.
    Reklam vs kendilerini bağlıyor. Yandex' in amacı elbette reklam satmak ama bizle anlaşması sadece arama üzerinden. Yani istediğiniz eklentiyi kullanabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: not happy

FBYandex browserda bir şey farkettim bilmiyorum belki doğru belki yanlıştır fakat yeni sekme açtığımız zaman yukarıdaki "Y" harfine tıkladığımızda "yandex.com.tr" açılıyor sadece. yandex.com.tr/fb sayfası açılmıyor ve aynı arama çubuğundaki gibi normal yandex üzerine fb temalı bir sayfa geliyor. Diğer tarayıcılarda linki kontrol edince zaten normal yandex sayfası açılıyor. Sonuçta kullanan binlerce kişi var ve herkes ayar yapmayı bilmiyor olabilir. Bu tür şeylerin otomatik ayar yapılı halde gelmesi gerek bence. Sadece fb teması koyup normal yandex üzerinden arama yaptırmaları kulübümüze bir katkı sağlamaz.

Mesele bu zaten. Kulüpten bir yöneticimize ulaşıp bunu izah ettim. Beni aratacağını söyledi. Umarım unutmaz da ben de iletmiş olurum bu sorunu.

Umarım iletebilirsiniz hocam. Şuan her şey normal yandex üzerinden yürüyor kendimiz ayar yapmazsak. Bunun kulübe bir katkısı olmaz. Ayrıca herkes ayar yapmayı bilmezde zaten.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.