Şimdi Ara

Erik Lima Yalanlandı - Fb.org

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle transfer döneminin sona ermesinden itibaren, yazılı ve görsel basında Brezilya’nın Goias takımında forma giyen oyuncu Erik Lima ile devre arası transfer dönemi için anlaşma sağladığımıza yönelik bir takım yalan haberler yer almaktadır.

Bahse konu oyuncuyla ilgili, yaz transfer döneminde bir görüşmemiz olmuştur ancak herhangi bir anlaşma sağlanmamıştır. Devre arası transfer dönemi için ise herhangi bir anlaşmamız bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu tür haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Daha önce olduğu gibi bugün ve bundan sonra da bu tür doğru olmayan transfer haberleri için ilgili basın kuruluşlarını SPK’ya şikâyet edeceğimizin bilinmesini kamuoyuna duyururuz.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=46567

• Yönetim 3 ay boyunca yattı son dk mı kaçırdı transferi!! Yazıklar olsun!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir erik limayi bile alamiyorlar yazıklar olsun

• Yönetimin hemen istifa etmesi şart 40 yılda bir transfer yapacaklar onuda beceremediler

• imza yollamayı unutmuşlar şimdi kıvırıyorlar anlaşamadık diye yermiyiz biz, haaayııır
  • Yönetim istifa!!! Orta sahada ön liberö oynayacak oyuncumuz yok. Yazıklar olsun!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aziz başkan belgeleri tersten fakslamış tüüüüüüü lann ne biçim yönetim puuuuuuu

• Transfer evrağının arka yüzünü faxlamışlar. Yönetim istifa

• Sportif direktörü tez kovun !! Bu nasıl rezalettir arkadaş

#FenerTerstenFaxlar
  • Erik yoksa Üzüm yesinler
  • Böyle skandal olamaz bu nasıl bir acemiliktir.Olmuş bitmiş transferi bile beceremiyorlar

• Kulüp binasında a4 kalmayınca...

• Transfer sezonu boyunca yat son dk iş yapmaya çalış.Bunlar transfer etseydi bile kesin yanlış bildirim yaparlardi.#azizyildirimistifa

• İsmi de basitti adamın halbuki

• Tereneomu dur nedir italyan birini bulmuşlar kulübü rezil ettiler , son dakikada bile transfer yapamıyorlar.Tez zamanda istifa etsinler , yeter artık.
  • Kalemin mürekkebi bitmiş gece 12de açık kırtasiye bulamamışlar. İmzasız gonderelim birşey olmaz demişler bi de.
    Bu ne biçim yönetim. Hemen istifa etsinler

• Son 5dkya birakirsan olur tabi böyle.
    Vizyonsuz yönetim.

• Ayıp yahu ayıp koskoca kulüp onlarca transfer yapmış yetmedimi hala sizin gibilere? Böyle taraftar olmaz olsun .
    ironi.jpeg
  • İşte vizyon gs istese bir sözüyle getirirdi.

• Son dakikaya transfer bırakırlarsa olacağı bu Allah bildiği gibi yapsın ne hale getirdiniz kulübü, o tarreneo mudur ne karın ağrısıysa gitsin İtalya'da otel işletsin çapsız herif

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.